Skocz do zawartości

lolq1660

Members
  • Postów

    1621
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lolq1660

  1. Ale działka musi być moja bo w tej chwili dzierżawę od taty ale mówili, że to nie przejdzie
  2. tez mam 20pkt i brakuje ok 2tyś. ojciec ma 24pkt i teraz składamy aneks i spadnie mu na 22pkt. i prowadzący mówił ze się załapie bo wszystkie wnioski z 22pkt przeszły. Myślę ze ci z 20pkt spokojnie się załapią, ja odpadnę bo nie mam gdzie postawić zbiornika na wodę
  3. dzieki za odpowiedź.Ogólnie chodzi o to, że chce wyrzucić chwastownik(6pkt) i wziąć opryskiwacz(4pkt) i teraz pytanie czy żeby utrzymać obecny stan punktowy mogę dobrać do opryskiwacza komputer(rozwiązania cyfrowe 2pkt) wtedy bedzie 6pkt ale nie mialem w założeniach nic z rozwiązań cyfrowych
  4. Witam, wiem że pewnie już to było wertowane 100razy ale nie mogę znaleźć. Czy jeżeli dostałem już umowę do podpisania i teraz chce zrobic aneks na inną maszynę(zamiana) nie zmieniając celi to czy mogę to zrobić ? -czy mogę zwiększyć kwotę całkowitą (nie dofinansowania) -jezeli spadną mi punkty a teoretycznie dalej będę się łapać to czy to przejdzie
  5. napewno tańszy koszt, i niektórzy mówią że lepiej dla krów na pełnej
  6. Te same odmiany i agrotechnika? Może były różnice faktyczne w stratach po przeliczeniu łuszczyn 🤔 wydajność ok 3,5t u mnie i u kuzyna podobnie z tym ze tam trzeba jeszcze te 30% doliczyć i dodać ze co drugi rok jest rzepak od 6lat. Z szacowaniem to zależy jak sie trafi
  7. u mnie dali 13% u taty 12%, kuzyn ma wszystkie pola obok taty i dostał 30% z innego towarzystwa, także można się pochlastać
  8. lolq1660

    Ceny Mleka 2025

    bliżej końca roku parametry w mlekovicie będą już w normie albo i wyższe, okolice marca kwietnia już będą spadać(nie przez wypas)😅
  9. do jakiej fazy można bezpiecznie dać axial?
  10. mam ten sam dylemat, u mnie faza w pełni rozwiniętego liścia flagowego, ciągle przepaduje i ciepło, co można zastosować: etefon czy np. medal max?
  11. że trzeba posamarować na ogledzinach
  12. lolq1660

    Ceny pszenicy 2026

    Co roku jest jakis parametr ktorego sie mozna przyczepic 🙃 o to to to
  13. lolq1660

    Ceny Mleka 2025

    jakie są zalecenia przy gruźlicy ? Jest to do wyleczenia?
  14. Panowie mam taki problem przed świętami dostałem coś w rodzaju ankiety a armir dotyczącego modernizacji którą brałem w 2021r jednak za chiny ludowe nie mogę tego znaleźć, orienutje się ktoś co to za ankieta i czy można ją gdzieś znaleźć w necie?
  15. parametry od dwóch miesięcy podniesione, cena teraz podniesiona. Ktoś ty chyba chce się pozbyć pieniędzy na koniec roku...przypadek nie sądzę 😄 parametry od 2 miesięcy podniesione, cena podniesiona, ktoś ty chyba chce się pozbyć pieniędzy na koniec roku
  16. sprzedajesz te soki?
  17. z waszego doświadczenia, lepiej brać z Malborka czy Glinojecka?
  18. skoro występuje fito to lepiej jechać navi+metazachlor?
  19. Pany rzepak siany bezorkowo po zasiewie stoi trochę ziela, mogę dodać do doglebówki 1l glifo czy za duże ryzyko?
  20. lolq1660

    Żniwa 2024

    mam taką samą przystawkę do lely, czyli jest to poprostu jakaś standardowa przystawka
  21. lolq1660

    Żniwa 2024

    kosiarka lely?
  22. to jaka cena wychodzi ci? mój sąsiad mówi że piatnica nie może tyle płacić bo nikt się tym nie chwali 😂
  23. Cena pod klucz
  24. a typowo do t3 ile można dać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v