Polecane posty

gomez181    197
tomek73 napisał:

W tamtym tygodniu RSM zamówiony po 860 netto od razu przywieźli,  4 samochody,   dzisiaj obniżka za niego na 795 netto. Jednak można normalnie do rolnika podejść. 

taka dobra cena aż dziw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
2 godziny temu, silny84 napisał:

Akurat bierzemy samochod na dwoch. Mielismy do wyboru przelew 3 dni, bądź gotówka. Kolega uparł się na to drugie. 

Jak kolega jest na wacie to się trochę zdziwi jak mu watu nie zwrócą, a le to nic bo w przyszłym roku zdziwiłby się jeszcze bardziej bo będą kary pieniężne za tego typu płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Do 15 tys na fakturę można, więc tu wyszło jak rozumiem im mniej ;)

11 godzin temu, pabloooo napisał:

Kupione auto grubego mocznik po 1285 zł netto

Teraz polski Pulrea 1195, Pulgran 1220. Importy okolice 1100.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silny84    14
12 godzin temu, piotrkrk25 napisał:

Jak kolega jest na wacie to się trochę zdziwi jak mu watu nie zwrócą, a le to nic bo w przyszłym roku zdziwiłby się jeszcze bardziej bo będą kary pieniężne za tego typu płatności.

Ja na vacie, on nie. Rozbite na 2 faktury. Dzięki za czujność! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, ASZv3 napisał:

Do 15 tys na fakturę można, więc tu wyszło jak rozumiem im mniej ;)

Teraz polski Pulrea 1195, Pulgran 1220. Importy okolice 1100.

Ultra coś potaniała w porcie? Jak się cenowo przedstawia teraz? Na składach choć nie wszystkich na azotach taniej ale ultra 8 jak była 1500 brutto przy całym samochodzie tak jest.  Mają jeszcze stare zapasy czy nic w dół nie poszła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Ultra potaniała 10 zł teraz, a dalej coś słychać, że już co chwila delikatniej w górę do wiosny

  • Like 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

No bo chłopy zaczeli kupować

Jakby wzieli na wstrzymanie do lutego to by potaniało jeszcze o 200 a nie szło w górę 

Sami jesteście winni podwyżek.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Może lepiej się wstrzymać do kwietnia ;) akurat rozmnożą się auta i wszystkim dojedzie na drugi dzień od zamówienia ;)

  • Thanks 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
30 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No bo chłopy zaczeli kupować

Jakby wzieli na wstrzymanie do lutego to by potaniało jeszcze o 200 a nie szło w górę 

Sami jesteście winni podwyżek.

Jak nigdy ale tu Rysiek masz rację. 👍

Narazie też wziąłem na wstrzymanie z kupnem nawozów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Rolnik1973 napisał:

No bo chłopy zaczeli kupować

Jakby wzieli na wstrzymanie do lutego to by potaniało jeszcze o 200 a nie szło w górę 

Sami jesteście winni podwyżek.

Ciekawe jak w czasie rozłozyc zakupy żeby nie rosła cena.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

Skończcie już te swoje dywagacje. Wszystko gowno warte. Jeden przez drugiego rozwodzi się czy wzrośnie czy spadnie. Handlarz prawdy tez nie powie bo patrzy na swoją dupe a chyba lepiej sprzedać kupiony towar drożej niż taniej .

ja potrzebuje 60 ton saletry i nie panikuje. Z tego co widxe cena za samochód Anwilu trzyma się koło 1030 netto od października . 10 zł w ta czy w ta różnicy nie robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1234    1

Cena na dziś skład Ożarów woj. Świętokrzyskie 

Saletra 1180

Mocznik 1450

Ceny brutto przy zakupie powyżej tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202
47 minut temu, masa24 napisał:

ja potrzebuje 60 ton saletry i nie panikuje.

Właśnie! Potrzeba im kilka worków, a panika jakby zamawiali kilka tirów haha 

Edytowano przez Kondziu1832
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
1 godzinę temu, masa24 napisał:

Skończcie już te swoje dywagacje. Wszystko gowno warte. Jeden przez drugiego rozwodzi się czy wzrośnie czy spadnie. Handlarz prawdy tez nie powie bo patrzy na swoją dupe a chyba lepiej sprzedać kupiony towar drożej niż taniej .

ja potrzebuje 60 ton saletry i nie panikuje. Z tego co widxe cena za samochód Anwilu trzyma się koło 1030 netto od października . 10 zł w ta czy w ta różnicy nie robi 

Teraz minimum 30 taniej x60 = 1800 zł to już chyba trochę robi ;)

  • Like 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
26 minut temu, ASZv3 napisał:

Teraz minimum 30 taniej x60 = 1800 zł to już chyba trochę robi ;)

Przecie pisali już tu tacy , że mają duże nadwyżki w budżecie jak zapłacą kilka tysiaków więcej to nie odczują tego przecie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
23 minuty temu, d4rek napisał:

jest ktoś z ternu co  chłop z olx - Zambrów  ? zna ? bo cena dziwna - żadna tam reklama jakby co

https://www.olx.pl/oferta/nawoz-ultra-8-npk-8-20-30-big-bag-500-kg-CID757-IDn62DV.html#95d9e73701;promoted

Przecież to hurtownik i ogłasza się po całej Polsce. Tu masz adres strony http://www.belor-polska.eu/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
10 minut temu, AleksanderX napisał:

dzis dostalem kilka sms z ofertami na nawozy  chyba panika wśród sprzedawców

Sorry że tak zapytam to ile ton kupujesz że dostajesz sms z ofertami cen , jest panika u sprzedawców .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

nie trzeba dużo kupywac żeby oferty dostawać wystarczy współpracować z odpowiednimi firmami

  • Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj