Polecane posty

szymon09875    292

Przed chwilą przy okazji innych zakupow pytalem o cene saletry, 1100 brutto przy kilku tonach. Kapost

malorolny121    39

Pytanie z innej beczki. Ktoś  tu obecny kupowal w firmie Belor Polska. Wiarygodna firma.? Mam zamiar zamawiac kilka składów  nawozu.  

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    4147

w kwietniu kupisz jak będzie padać deszcz 😀

ASZv3    562
2 godziny temu, hardkor113 napisał:

Agrolok przy 24 tonach w okolice Piask Saletra 1000 netto gdzes taniej?

Pulan u znajomego somsiada 965 na dziś, od pn raczej +20 zł aczkolwiek nic pewnego z tą podwyżką ;)

Zwykle mam tu pełną skrzynkę, więc w razie potrzeby zapraszam do kontaktu poprzez Messenger'a / Facebook'a - Armand. Łatwo znajdziecie ;) Ewentualnie mail: armand888@wp.pl

Chętnie doradzę w uprawie użytków zielonych, optymalnym doborze mieszanek traw i innych kwestiach, w których mam doświadczenie :) 

misio3p    1226

Najbliższy poniedziałek jest dniem ustawowo wolnym od pracy więc sądzę, że tego dnia somsiad ceny nie podniesie ;) 

• Like 1

24.07.2008 - 24.07.2019 - 11 lat na AF

ASZv3    562

6ciu króli xD;) no racja racja, wtorek :)

Zwykle mam tu pełną skrzynkę, więc w razie potrzeby zapraszam do kontaktu poprzez Messenger'a / Facebook'a - Armand. Łatwo znajdziecie ;) Ewentualnie mail: armand888@wp.pl

Chętnie doradzę w uprawie użytków zielonych, optymalnym doborze mieszanek traw i innych kwestiach, w których mam doświadczenie :) 

marulekk    1905
3 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Najtaniej w okolicy worki cena brutto, będzie taniej czy zamawiać🤔

IMG_20200103_094247.jpg

No nie gadaj że będziesz kupował teraz,  czym wiecej nawozu dasz tym tańsze zboże będzie bo urodzaj

• Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Rolnik1973    6378

No i oto chodzi żeby bambry się nie nachapały, ja swoje parę worki dla babek emerytów rozwiozę w dobrej cenie😁😁😁

90210grzesiu    87
Napisano (edytowany)

W agroloku mocznik wschodni 1220 brutto, pół auta.

Edytowano przez 90210grzesiu

Tomek90    494
6 godzin temu, ASZv3 napisał:

6ciu króli xD;) no racja racja, wtorek :)

Somsiad może się odezwać na priv? Nie mogę wysłać wiadomości do jego.

kami24    1

Jutro zapowiadają opady śniegu będzie mocznik i saletra z Nielba leciala to łapać będzie za darmo😀😁😂

maciej    76
90210grzesiu napisał:

W agroloku mocznik wschodni 1220 brutto, pół auta.

To mi policzyli trzy tygodnie temu przy 3 tonach po 1333 /t jeśli dobrze pamiętam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj