jack2006

Saletrosan 26 worki 50kg

Polecane posty

jack2006    1

W mojej okolicy (łódzkie pow kutno) nie można kupić Saletrosanu 26 w workach 50kg, są tylko w bigach. Ponoć nie ma już  obecnie saletrosanu w workach

50kg, jak w waszej okolicy jest z dostępnością saletrosanu w małych workach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

też tak sypalem wiadrem myślałem że to potrwa A to było lepiej niż z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5585

Też tak kiedyś sypałem jak siałem kosem , dobrze się nabiera wiaderkiem tak do połowy bigbaga , potem trzeba się więcej nagimnastykować niż wrzucić kilka worków 50 kg i wysypać.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaniel766    4

Sypanie wiaderkiem z big baga ok, ale z dokładnością już gorzej jeżeli chcemy wsypać np 300 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack2006    1

Tak tylko problem polega na tym, że obecnie nie mam czym tego biga zdjąć z auta podczas dostawy, a w mojej okolicy rozładunek musi zapewnić kupujący, sąsiada z turem też nie mam, jeszcze ponoć 2 lata temu nie było problemu z saletrosanem w workach 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack2006    1

No w Krośniewicach nie mają, Daaniel766 kiedy nowy film na kanale Yt, bo cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A w zoli w witoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez m11031993
      http://www.allegro.pl/item413352351_worki_...nokiszonki.html bo nie wiem czy to dobry pomysł i jak sie to przechowuje
    • Przez adamnow31
      Witam.
      Może ktoś praktykował już przechowywanie ziemniaków w big bagach, i ma jakieś opinie na ten temat bo zastanawiam się nad sypaniem ich prosto z pola w worki ale jak teraz jest z ich odparowaniem i ewentualnym ustawianiem w przechowalni jak wysoko jakieś odstępy itd.., Jak znoszą je odmiany wcześniejsze które jak wiadomo lubią się czasem psuć. Ja robię sadzeniaka wiec większość była by przerabiana jesienią i przepakowywana w małe worki ale tak myślę ze było by wygodniej i koszty mniejsze jak przy skrzyniopaletach.
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez Danielson21
      Witam interesuje mnie nabycie wentylowanych worków typu big-bag o maksymalnej ładowności 1,5t. Około 100-120 szt. Oczywiście worki tylko używane i maksymalnej cenie 8 zł 
    • Przez Marco007
      Witam mam do sprzedania bardzo ładne worki big bag w stanie idealnym, raz używane po artykułach spożywczych.
      Więcej informacji pod linkiem : https://www.olx.pl/oferta/worki-big-bag-raz-uzywane-po-art-spozywczych-stan-bdb-CID757-IDiXfAz.html
      lub tel. 783 825 905
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj