donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Karol żadna tajemnica podawałem pare postów temu Mir-mar z Ziółkowa. Ceny nędzne jedyny ich plus ze  płacą terminowo i waga jaka chcesz a i ich podobno OK.

Inni płacą podobno lepiej ale to totolotek. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem, pisałem jakiś czas temu jak kolega utopił prawie 40 tys. w Hermes Sp. z. o. o  Krotoszyna  wałasność Krzysztof i Emilia Waleńscy  własnie z pod Pępowa. Dlatego z tamtego rejonu nie polecam nikogo chyba ze gotówka w łapę i waga swoja. Tamte rejony to największe złodzieje w całej Wielkopolsce

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

kanalia biernacki ma w doopie grupe. Jak brakuje bydla to wozi nawet z lotwy i estoni takie wieszaki ze skora wisi.

A niedawno po zapasci ceny to handlarze wozili takie ikosci bydla ze auta biernackiego staly a kierowcy mieli wolne.

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110

Biernacki 6,20 do 7,00 ceny Netto waga ich albo moja wedle życzenia płatność dla ryczałtowca 14 dni dla Vatowca 30 dni 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 minutę temu, Elvis1090 napisał:

Biernacki 6,20 do 7,00 ceny Netto waga ich albo moja wedle życzenia płatność dla ryczałtowca 14 dni dla Vatowca 30 dni 

Czyżby biernacki wrócił do cen na wagę żywą, czy sam przeliczyłes z Wbc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
7 minut temu, Berthold napisał:

Czyżby biernacki wrócił do cen na wagę żywą, czy sam przeliczyłes z Wbc...

u nas cały czas na żywa kupuje... opcjonalnie jak ktoś chce to na wbc bierze ale w większości na żywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
6 minut temu, Elvis1090 napisał:

u nas cały czas na żywa kupuje... opcjonalnie jak ktoś chce to na wbc bierze ale w większości na żywa 

Z kiedy masz informacje? Około półtora miesiąca temu w chwili największego dołka  przeszedl wyłącznie na Wbc żeby dodatkowo "pomóc" rolnikom... Nie słyszałem wieści żeby wrócił do żywej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
8 godzin temu, kanalia36 napisał:

Niestety ale  tylko grupy producenckie mają przyszłość w chowie opasów. W Golinie miejscowi  rolnicy już mają dość "wysokich cen" i" ekspresowych płatności" Pan Biernackiego ze zakładają grupę producencką. Wniosek do ARIMR złożony  i na  jesień ma ruszyć, też się wstępnie zapisałem. grupa chce przyciagnąć wszystkich okolicznych rolników których doi Biernacki od lat. Może to ma sens bo albo dziad zacznie płacić porządnie i szybko albo będzie zapierdzielał na drugi koniec wielkopolski do sołtysa. Miejscowi handlarze już podobno leją w portki i obrzydzają jak mogą grupę.

Zaraz, zaraz... A czy to nie ty przez ostatnie kilka stron pisałeś, że wyprzedajesz wszystko i kończysz z tym dziadostwem? A tu grupa producentów?..🤔

Edytowano przez komizmo
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
1 godzinę temu, Elvis1090 napisał:

Biernacki 6,20 do 7,00 ceny Netto waga ich albo moja wedle życzenia płatność dla ryczałtowca 14 dni dla Vatowca 30 dni 

Na papierze ta płatność w realu pomnóż przez 3 minimum 

1 godzinę temu, Berthold napisał:

Czyżby biernacki wrócił do cen na wagę żywą, czy sam przeliczyłes z Wbc...

W tym tygodniu bierze

Info pewne 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, Berthold napisał:

Około półtora miesiąca temu w chwili największego dołka  przeszedl wyłącznie na Wbc żeby dodatkowo "pomóc" rolnikom... 

A tak napierdzielata na niego A to taki "dobry" człowiek😀 nic tylko próbuje pomóc rolnikowi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
7 minut temu, soltys48 napisał:

Na papierze ta płatność w realu pomnóż przez 3 minimum 

W tym tygodniu bierze

Info pewne 

Za tą spekulacje na rynku wołowy powinni pójść siedzieć wszyscy... Zmowa aż w oczy kole... Co Turek zaczoł brać...  Towaru się mało zrobiło, chłodnie nagle puste... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, kanalia36 napisał:

najwyżej będe martwym członkiem, 

 

Jak członek martwy i wisi to już jest źle 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
15 minut temu, Berthold napisał:

Za tą spekulacje na rynku wołowy powinni pójść siedzieć wszyscy... Zmowa aż w oczy kole... Co Turek zaczoł brać...  Towaru się mało zrobiło, chłodnie nagle puste... 

Powinni 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
51 minut temu, soltys48 napisał:

Na papierze ta płatność w realu pomnóż przez 3 minimum 

W tym tygodniu bierze

Info pewne 

bierze dziś... od mojego sąsiada brał w zeszłym tyg. i kasa już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
51 minut temu, Berthold napisał:

Za tą spekulacje na rynku wołowy powinni pójść siedzieć wszyscy... Zmowa aż w oczy kole... Co Turek zaczoł brać...  Towaru się mało zrobiło, chłodnie nagle puste... 

Na początek Zarzecki,Wierzbicki,Choiński i oczywiście Lord Ardanos

palą głupa od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, bobienko napisał:

 Zarzecki

Chyba Zarudzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ursus932 napisał:

Chyba Zarudzki

Zarzecki to ten łysy z funduszu promocji co chleje za nasze 

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bobienko A to źle skojarzyłem😏 ale tamten prawa ręka lorda to też mu się'należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Zaraz, zaraz... A czy to nie ty przez ostatnie kilka stron pisałeś, że wyprzedajesz wszystko i kończysz z tym dziadostwem? A tu grupa producentów?..🤔

A jak ma mówić??? skoro jestem zmuszony  sprzedać do ubojni po 5 zł za kg  albo ryzykować i sprzedać handlarzowi z pod Gostynia, Krotoszyna, Pępowa, Ostrowa który patrzy tylko aby cię okraść ( to rejony najwiekszych złodziei w Wielkopolsce). Jakbym dostał godne pieniądze jak Cybulek( teraz za HF 7 zł) to bawił bym się w to dalej.  Jak grupa wypali to kupie nowe cielaki i będe hodował, jak nie sprzedam na koniec resztę dziadostwa i tyle. Członkostwo nic przecież nie nie kosztuje, a potem jak są dotacje z ARIMR  to nowych członków już za bardzo nikt dopuszczać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, kanalia36 napisał:

Gostynia, Krotoszyna, Pępowa, Ostrowa który patrzy tylko aby cię okraść ( to rejony najwiekszych złodziei w Wielkopolsce)

Ale chodzi tylko o bydło czy we wszystkich dziedzinach bo tam dużo handlarzy maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesio  obojętnie  handlarze z tamtych rejonów kradną i oszukują nie ważne na czym, bydle, trzodzie, kukurydzy, zbożu czy maszynach. Jak handlujesz z nimi to spodziewaj się wszystkiego najgorszego, oczy do okoła  głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
damian007 napisał:

Węgrzynów przez telefon do 460 kg. Mięsa od 11.6 do 13.2 powyżej wagi 70 groszy w dół. Odbiór możliwy po tygodniu.

Ale Węgrzynów w tym tygodniu w ogóle nie bierze. Ponoć mają przerwę.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj