donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

U mnie bagno to i tak na razie nikt nie dojedzie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie też pada ale wjedzie się, jutro dzwonię muszę sprzedać jedną krowę, ciekawe jak cena z nowym rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak po 6 zł dadzą to będę zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

jeszcze w ubiegłym tygodniu miał złotówke niższe ceny na wszystkim i to jeszcze do tego brutto, dzwoniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209
2 godziny temu, Marmurek12 napisał:

Słyszałem że po nowym roku ma się ruszyć z ceną 

Ciekawe tylko w którą stronę...

Ja mam jeszcze jedną krówkę, jałówkę i 4 byki. Teraz będą straszyć obniżkami. Po królach ruszy na dobre to się okaże


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mało cenie za moją krasule ha ha,  A kiedy nie straszyli

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1
3 godziny temu, Ursus932 napisał:

To mało cenie za moją krasule ha ha,  A kiedy nie straszyli

moja krowa ok 700kg poszła do biernackiego poubojowo przez pośrednika    wyszla po 4 zlote w przeiczeniu na żywą to jest cena............skurw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1
13 minut temu, donweter1989 napisał:

Przez jakaś firmę to szło czy przez jakiegoś wioskowego naganiacza?

przez pośrednika handluje z nim 7 lat  nigdy żadnych problemów........   sprzedalem 4 krowy 2 po 600 kilo 1  540  i jedna okol 700  najlepszą uplynnił do biernackiego .....  za tamte trzy nie narzekam ale  tamte do kowalczyka poszły........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Robercik1 napisał:

moja krowa ok 700kg poszła do biernackiego poubojowo przez pośrednika    wyszla po 4 zlote w przeiczeniu na żywą to jest cena............skurw...

To h*je , po 4 zł. to ja dostałem za taką  taką babcie 18lat i 500 kg miała

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
7 godzin temu, Robercik1 napisał:

przez pośrednika handluje z nim 7 lat  nigdy żadnych problemów........   sprzedalem 4 krowy 2 po 600 kilo 1  540  i jedna okol 700  najlepszą uplynnił do biernackiego .....  za tamte trzy nie narzekam ale  tamte do kowalczyka poszły........

Którego Kowalczyka? Kazimierza czy Henryka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie przed chwilą dzwoniłem  do Zm Raków krowa do 6.20 byk max do 8 zł. Ceny bez zmian takie jak przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, norbert098 napisał:

Przed świętami mieszaniec bbbxhf po 9 zł a mieszaniec piemontesexhf 8.8 za kg

Kto brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9

Jak 9 zl za byka to już ladna cena. Troche już sprzedałem byków i nigdy mi się nie udało sprzedać po 9 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Nadal jak słyszy jedziemy na ogólną to zupełnie przypadkowo dostaje telefon i nie da rady dzisiaj bydła odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj