Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus932    280

U mnie też pada ale wjedzie się, jutro dzwonię muszę sprzedać jedną krowę, ciekawe jak cena z nowym rokiem

bluecows1    14

jeszcze w ubiegłym tygodniu miał złotówke niższe ceny na wszystkim i to jeszcze do tego brutto, dzwoniłem

pedro2    862
2 godziny temu, Marmurek12 napisał:

Słyszałem że po nowym roku ma się ruszyć z ceną 

Ciekawe tylko w którą stronę...

Ja mam jeszcze jedną krówkę, jałówkę i 4 byki. Teraz będą straszyć obniżkami. Po królach ruszy na dobre to się okaże

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Ursus932    280
Napisano (edytowany)

To mało cenie za moją krasule ha ha,  A kiedy nie straszyli

Edytowano przez Ursus932

Gość Robercik1   
Gość Robercik1
3 godziny temu, Ursus932 napisał:

To mało cenie za moją krasule ha ha,  A kiedy nie straszyli

moja krowa ok 700kg poszła do biernackiego poubojowo przez pośrednika    wyszla po 4 zlote w przeiczeniu na żywą to jest cena............skurw...

Gość Robercik1   
Gość Robercik1
13 minut temu, donweter1989 napisał:

Przez jakaś firmę to szło czy przez jakiegoś wioskowego naganiacza?

przez pośrednika handluje z nim 7 lat  nigdy żadnych problemów........   sprzedalem 4 krowy 2 po 600 kilo 1  540  i jedna okol 700  najlepszą uplynnił do biernackiego .....  za tamte trzy nie narzekam ale  tamte do kowalczyka poszły........

Ursus932    280
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Robercik1 napisał:

moja krowa ok 700kg poszła do biernackiego poubojowo przez pośrednika    wyszla po 4 zlote w przeiczeniu na żywą to jest cena............skurw...

To h*je , po 4 zł. to ja dostałem za taką  taką babcie 18lat i 500 kg miała

Edytowano przez Ursus932

nikolas29    293
7 godzin temu, Robercik1 napisał:

przez pośrednika handluje z nim 7 lat  nigdy żadnych problemów........   sprzedalem 4 krowy 2 po 600 kilo 1  540  i jedna okol 700  najlepszą uplynnił do biernackiego .....  za tamte trzy nie narzekam ale  tamte do kowalczyka poszły........

Którego Kowalczyka? Kazimierza czy Henryka 

Ursus932    280

Właśnie przed chwilą dzwoniłem  do Zm Raków krowa do 6.20 byk max do 8 zł. Ceny bez zmian takie jak przed świętami.

bobienko    964
6 minut temu, norbert098 napisał:

Przed świętami mieszaniec bbbxhf po 9 zł a mieszaniec piemontesexhf 8.8 za kg

Kto brał?

kondzio0    0

Jak 9 zl za byka to już ladna cena. Troche już sprzedałem byków i nigdy mi się nie udało sprzedać po 9 zl...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez robert55555
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2019. 
      Temat na 2018 jest jeszcze otwarty, natomiast tutaj możemy już pisać o nadchodzącej edycji dopłat.
      Czy ARiMR udoskonaliła  składaniu e-wniosków przez aplikacje?
      Edit 
      Kwota obowiązuje z roku 2018. Biura już mają kwoty jakie umożliwiają logowanie.
      Dla tych osób którzy w 2018 roku składali oświadczenie. To konta są już utworzone, trzeba wejść w Ewniosek kliknąć nie pamiętam hasła i stoworzyc własne hasło. Pracownicy BP w 2018 roku rysowali za te osoby w aplikacji ewniosek i tworzyli konta i je blokowali. 

Trzeba  kliknac nie pamiętam hasła.
      Jakie nowe przepisy będą obowiązywać?
      Czy 2019 w rolnictwie będzie rokiem normalnym?

• Przez Wojtek026
      Jakie są objawy czy odrobaczać całe stado, czy bydynkami, od jak małego mozna odrobaczać i jak często powtarzać, czy byli po ponad 600kg jest inny sposób jak zastrzyk?
      no i skąd te robaki i jak się bydło zaraża także jak często te odrobaczanie stosować? czy dezynfekcja budynków wskazana?
    • Przez ice2006
      witam mam problem z bydłem 2 sztuki padły w nocy prawdopodobnie od wzdęcia czy ziemniaki mogły im zaszkodzić dodam że daje rozdrabniane w ilości 10 wiader 20 l na 30 sztuk(co drugi dzień) a padły te sztuki które w sumie najmniej zjadały tych ziemniaków bo przeważnie były odganiane.Gdy ok godz 24 byłem sprawdzać to było wszystko w porządku leżały i żuły a na drugi dzień o 7 rano leżą zdechłe czy w takim czasie mogły dostać wzdęcia i paść?.Teraz boje sie zadawać te ziemniaki i nie wiem co z nimi zrobię bo kupiłem 10 ton.Czy samo siano wystarczy krową mamką?
    • Przez farmer-f13
      Cena za byki z dnia na dzień spadła 1,50zł na kilogramie i leci w duł dalej co gorsza nikt teraz niechęć skupować za granicę bo czekają co orzeknie komisja. Moim zdaniem zawiniło tu Państwo i powinno to zrekompensować chłpu dopłatą do każdego kilograma byka który chce sprzedać na rynek. Odnas wymagają to niech dadzą coś od siebie skoro zawiniła ubojnia kontrolowana przez państwowego inspektora weterynarii. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.