donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
28 minut temu, Kamilek1 napisał:

A mozna wiedziec dlaczego juz zaprzestales skuou bydla ? Na pewno to byl dosc dochodowy biznes. Pozdr

Kamilek nie czytałeś postów Adama. On kupuje bydło tyle tylko ze siedzi w biurze i wysyła w dane miejsce złodzieja pracownika))))))). I już od 5 lat nie wie jak oszukiwać na wadze musiał by się pracowników spytać)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

To mi podchodzi pod mowę nienawiści ;)

Przed chwilą, lukaszwlkp napisał:

Przepraszam że nie na temat... Ale jak ceny w nowym tygodniu?

Lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Adam co ja poradzę ze jestem handlarskim faszystom)))))  Tak kocham handlarzy jak Niemcy żydów)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, kanalia36 napisał:

Adam co ja poradzę ze jestem handlarskim faszystom)))))  Tak kocham handlarzy jak Niemcy żydów)))))

Żeby siebie porównać do faszysty😏 głupszego nie słyszałem

18 minut temu, AdamRo napisał:

 

Lepsze.

A jakieś sumy konkretne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Już prawie miesiąc podwyżek, ciekawe kiedy znowu zrobi się górka i wszyscy zaczną obniża欬.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
52 minuty temu, kanalia36 napisał:

Adam co ja poradzę ze jestem handlarskim faszystom)))))  Tak kocham handlarzy jak Niemcy żydów)))))

Fritz Haber był żydem. A gdyby nie on to Bayer by nie istniał. To chyba Niemcy go cenią bo nazywają go niemieckim chemikiem. Nie bronie oszukiwania ale nie każdy kto handluje to popapraniec zarabiający na naszej krzywdzie.

Edytowano przez damian007

trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511
21 minut temu, damian007 napisał:

Fritz Haber był żydem. A gdyby nie on to Bayer by nie istniał. To chyba Niemcy go cenią bo nazywają go niemieckim chemikiem. Nie bronie oszukiwania ale nie każdy kto chandluje to popapraniec zarabiający na naszej krzywdzie.

Nie znam handlarza który by nie kręcił jakiś wałków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
21 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Nie znam handlarza który by nie kręcił jakiś wałków. 

Ja tam nikogo rozliczał nie będę jest jak jest i oczy trzeba mieć nawet na plecach bo ciągle słychać jak to ktoś kogoś oszukał. 


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są jednak handlarze, którzy zgadzają się na kupowanie z wagi rolnika i skitka  w normie, więc gdzie oszustwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511
26 minut temu, Thomas2135 napisał:

Są jednak handlarze, którzy zgadzają się na kupowanie z wagi rolnika i skitka  w normie, więc gdzie oszustwo? 

Nie dadzą Ci takiej ceny jak reszta która oszukuje na wadze. Myslisz że ktoś bedzie jezdził z pracownikiem za darmo?? Taki handlarz musi mieć naj mniej z 200-300zł z jednej sztuki zarobku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak do mnie przyjeżdża bez pracownika 🤔

A Ty jak handlujesz cielakami to charytatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
2 godziny temu, AdamRo napisał:

To mi podchodzi pod mowę nienawiści ;)

Lepsze.

Adam po ile kupujesz teraz, O klasa i Rki na Wbc czy żywo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511
41 minut temu, Ursus932 napisał:

A jak do mnie przyjeżdża bez pracownika 🤔

A Ty jak handlujesz cielakami to charytatywnie...

Kolego cielakami i bydłem to handluje sołtys a nie ja:) Ja nie jeżdze i nie skupuje cielaków od ludzi z drugiej strony Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19803
3 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Kolego cielakami i bydłem to handluje sołtys a nie ja:) Ja nie jeżdze i nie skupuje cielaków od ludzi z drugiej strony Polski. 

bo skupujesz po okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511

Nie skupuje kolego. Raz na jakiś czas kupie i sprzedam jak nie pasuje mi do stada. Widocznie Tobie juz ludzie nie chca sprzedawac po okolicy i dlatego robisz po 400km za cielakmi w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Kolego cielakami i bydłem to handluje sołtys a nie ja:) Ja nie jeżdze i nie skupuje cielaków od ludzi z drugiej strony Polski. 

To co że @sołtys48 kupuje i nawet na handel , mam do tego prawo jak każdy , gorzej jakby jakoś oszukiwał na wadze czy nie płacił za towar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

A może by tak w temacie o cenach podać na jednej stronie chociaż jedną cenę ?

  • Like 1

NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511

Płaci tylko grosze a sprzedaje za drugie tyle a czy oszukuje na wadze to nie wiem... na ten temat niech sie wypowie Thomas. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niektórzy mają dziwne podejście .

Okłamywanie przy pobieraniu funduszy unijnych to nic złego , natomiast jazda za cielakami po 400km to już coś , czym powinien prokurator się zając . No cóż . Nie ma chyba czego dodawać ? 🤔

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

Niektórzy mają dziwne podejście .

Okłamywanie przy pobieraniu funduszy unijnych to nic złego , natomiast jazda za cielakami po 400km to jużcoś , czym powinien prokurator się zając . No cóż . Nie ma chyba czego dodawać ? 🤔

A kto okłamuje przy pobieraniu funduszy unijnych???  Zetorki chyba czas wziasc sie za lektury do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Nie dadzą Ci takiej ceny jak reszta która oszukuje na wadze. Myslisz że ktoś bedzie jezdził z pracownikiem za darmo?? Taki handlarz musi mieć naj mniej z 200-300zł z jednej sztuki zarobku. 

dla czego musi mieć ? ten co mi przywozi cielaki sam powiedział że na cielaku ma 150zł zarobku ;) jezdzi po cielaki w inną część polski i nawet po 30szt przywozi na nasze tereny i sprzedaje

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarek . Tak z ciekawości . Uważasz że ja w wieku szkolnym ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj