donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursus11    57

Tak waga na ubojni. Też tak sądzę ostatnia sztuka oddana do nich. Trzeba szukać odbiorcę dalej od domu to mniej się będzie wiedzieć komu się oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

próbowałem go zważyć i wiedziałem ,ze będzie ponad tona ale nie myślałem ,ze tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, soltys48 napisał:

 

W wadze od ok 700 do 1100kg

Nie marudzą Ci twoi kupcy na takie duże ? Bo u mnie jak zobaczy 9 z przodu to już płacze i jakby mógł to pewnie z 50 groszy by urwał na kg😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Wiem że nie na temat ale sprawa pilna odsadek lm 100% 300kg zapalenie płuc boki chodzą jak harmonia. Był lekarz 2razy dostał kilka leków wczoraj draxin i nie pamaga. Jakieś rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Przed chwilą, karolr2 napisał:

Wiem że nie na temat ale sprawa pilna odsadek lm 100% 300kg zapalenie płuc boki chodzą jak harmonia. Był lekarz 2razy dostał kilka leków wczoraj draxin i nie pamaga. Jakieś rady? 

Jak był lekarz to chyba wie co robi ale jak ma płuca mocno zawalone to ciężko będzie bo wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trza by było najpierw stwierdzić czy jeszcze płuca ma jak był leczony wcześniej.penycylina o tej porze roku dobrze działa.najlepsze to zastrzyki z krwi,jak to nie pomoże to nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a to ja po przeczytaniu rozliczenia za byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

mi sie wydaje ze draxin to mocno przereklamowny... u mnie nigdy szału nie robił... w tym co np floron 3 dawki 1ml/15kg nie pomagał to draxin poźniej tez za wiele nie zdziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713
5 minut temu, karolr2 napisał:

Floron dostawał 2 razy ale w lutym jak przyjechały 

Na takie cuda tylko spirowet u mnie pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jak dożyje do rana to jeszcze do drugiego weta zadzwonię bo ten to już pomysłu nie ma na niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Biernacki na wczoraj dla dużego za R 12.9 podstawa

Moje wczoraj poszły od 7 do 7.5 netto

W wadze od ok 700 do 1100kg

To byłem blisko miesiąc temu obstawiam tone,coś tam miałem wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, karolr2 napisał:

Jak dożyje do rana to jeszcze do drugiego weta zadzwonię bo ten to już pomysłu nie ma na niego. 

Penstrep domięśniowo plus dożylnie polisulfamid 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713
10 minut temu, juzek89 napisał:

To byłem blisko miesiąc temu obstawiam tone,coś tam miałem wygrać

Zapraszam na uścisk dłoni i po kupkę gnoju od niego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112

Widzę że ktoś tu pobiera nauki od jednego z użytkowników który specjalizuje się w obiecywaniu a potem w wymigiwaniu🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj