donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaszwlkp    57
13 godzin temu, duszekl napisał:

jaka cena netto i waga ?? bo tez chce do nich oddać 

Ktoś pisał że w zeszłym tygodniu 12,2 za O. A waga zależy od tego jaki byk duży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czas i pora przestać płacić za cielaki chore pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Wystaw odsadki po 12 zł za kilogram i telefon bedzie cały czas dzwonił. Albo ładnego cielaka po 18zł za kilogram i tak samo minie z 30min i bedziesz miał sporo telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, bobienko napisał:

Czas i pora przestać płacić za cielaki chore pieniądze.

czyli czas przestać kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368

Dwa razy po 300zl dopłaty  to nawet zakupić cielaka za 1000zl to tak jak by za 400zl mam sporo takich w okolicy co mieli po parę byczkow a teraz trzymają 20 bo dopłaty i ceny są jakie są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

4 Sm wszystkie w R3 Wybicie 59% po 12.95 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
16 minut temu, bobienko napisał:

4 Sm wszystkie w R3 Wybicie 59% po 12.95 netto 

I tak nikt Ci bez faktury nie uwierzy:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja sprzedaje jałoszkę hf 3 tygodnie za 700 i nikt nie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, michalcium napisał:

Dwa razy po 300zl dopłaty  to nawet zakupić cielaka za 1000zl to tak jak by za 400zl mam sporo takich w okolicy co mieli po parę byczkow a teraz trzymają 20 bo dopłaty i ceny są jakie są 

ilosc cieląt na rynku jest miej wiecej stała . a import nie ma wpływu na ilosć sztuk bo jest mały , czy odchowa ktos kto ma 100 sztuk czy 20 sztuk ilosc jest ta sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Wiecie niema tego złego co by na dobre nie wyszło. 

Jak w maju i czerwcu cena nie wzrośnie na dorosłe bydło  to w lipcu i sierpniu cielaki będą w cenie mody mineralnej)))))))))). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368
44 minuty temu, jarecki napisał:

ilosc cieląt na rynku jest miej wiecej stała . a import nie ma wpływu na ilosć sztuk bo jest mały , czy odchowa ktos kto ma 100 sztuk czy 20 sztuk ilosc jest ta sama .

No ilość cieląt ta sama lecz chętnych nabywców znacznie więcej stąd wysokie ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

I tak nikt Ci bez faktury nie uwierzy:) 

Ja sam nie wieżę taką chujnia się zrobiła z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega co ma stado krów 70 sztuk zawsze sprzedawał byczki od kiedy ja sie tym bawie podłapał temat i sam wszystko zostawia ostatnio był widział że dorobiłem dwa kojce zbiorcze   a on wczoraj dwukółkę pożycza odemnie  pytam po co mówi że jedzie po 8 byczków hahah j**aniec każdy wstawia gdzie sie da ile sie da cena nikomu nie przeszkadza bo skoro idziemy do krów to i tym bykom damy przy okazji . A cena za te byczki co kupił od 2 dni do 2 tygodni w cenie średniej 700zł sztuka 

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

I to jest prawda. Tutaj opamietania może nauczyć tylko susza i brak paszy a tak wysokie ceny cielat pozostana a może nawet wzrosną a  ceny bydła nic na ten owczy pęd nie mają. Zostanie tylko największy produkując po takich cenach, także tu na forum biadolenie i pitu pitu  a tam już przyczepka przygotowana po nowe cielaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, bobienko napisał:

4 Sm wszystkie w R3 Wybicie 59% po 12.95 netto 

 

8 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

I tak nikt Ci bez faktury nie uwierzy:) 

A w co tu nie wierzyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8
17 godzin temu, bobienko napisał:

4 Sm wszystkie w R3 Wybicie 59% po 12.95 netto 

Podaj nr kolczyka z jednej sztuki to zobaczę jak podała ubojnia masę tuszy i masę byka podczas przyjęcia bo wydajność 59% to już sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moim zdaniem to 2"szt powinny być w U.zady miały jak u lm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podobno byki nie chcą się ostatnio wybijać w U klasie i cena marna. Przypadek? @AdamRo potwierdzi pewnie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj