donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jedna głupia c*pa na tvp info teź o chorych i martwych krowach.teraz w kraju są ważniejsze rzeczy,wieżowce i ogórkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Takiego ruch jak wczoraj za byłem nie widziałem nigdy. W okolicy stoczka auto za autem. No nadeszły złote czasy dla handlarza. Panie sprzedawaj bo za tydzień wcale nie będą brać ,😉i już idzie byk za 6 zł i jeszcze na wadze koleś j**niety 50kg. 

Dnia 3.02.2019 o 18:16, oregano napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A później nakupia na dopłaty,30 dni sprzedać nie można i 2 niech zakłady bez byka.yo teraz zapasy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
11 godzin temu, szaman1 napisał:

kuj-pomorskie  na olx widać wyraźne obniżki 

podrzuć jakieś linki ;) akurat z odsadkami to dobrze bo akurat za "chwile" bedzie trzeba kupić  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395
23 godziny temu, soltys48 napisał:

Jakbym z tego powodu miał byki sprzedać to nic by mi nie zostało 

A ja się nie dziwię, też raz tata sprzedawał byka bo szału dostawał. Lepiej stracić kilka złotych niż drań ma komuś krzywdę zrobić


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Widze ze w naszych internetach chyba ruskie rządzą Polatałem troche po portalach i okazuje sie że wszystko co Polskie to blllle ,kurczaki z piórami ,pieczywo z gryzoniami jabłka z robakami 40-50 razy pryskane( i dalej z robakami :D) I tak mysle sobie ile ci biedni sadownicy muszą do tego jabłka dokładać bo mi cztery razy pszenicy nie opłaci sie pryskać Sam koszt wykonania zabiegów ,nie licząc srodków zjadł by cały zysk ?Widać ktoś mocno sie w to zaangażował  !!!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
25 minut temu, marijusz napisał:

Widze ze w naszych internetach chyba ruskie rządzą Polatałem troche po portalach i okazuje sie że wszystko co Polskie to blllle ,kurczaki z piórami ,pieczywo z gryzoniami jabłka z robakami 40-50 razy pryskane( i dalej z robakami :D) I tak mysle sobie ile ci biedni sadownicy muszą do tego jabłka dokładać bo mi cztery razy pszenicy nie opłaci sie pryskać Sam koszt wykonania zabiegów ,nie licząc srodków zjadł by cały zysk ?Widać ktoś mocno sie w to zaangażował  !!!

z robakami to najlepsze jabłka .... tam gdzie jest robak znaczy że dobry owoc bo robak byle czego nie zje ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

u nas żadnych drzew sie nie pryska i wszystko sie je :P nigdy nie sprawdzam czy jest robak bo czy bedzie czy nie to i tak sie zje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówiłem o 12 zł za byka już jest zjadą zapewne do 11  by robi c bańkę i rolnik wpadł w szal że leci na łeb na szyje i sprzedawał  a oni krocie zarabiają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

a tu super zdrowe krówki po niemiecku - i jakoś afery na cały swiat nie było - no bo tam nie ma walki pis - po i durniów z TVN.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/dramatyczne-spadki-cen-bydla-kto-na-tym-zyska,83753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Ruch jak w Paryżu na wsi. Od rana już 4 auta z bydłem widziałem jak przelatywały koło mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

u niemców  to robili niezidentyfikowani pracownicy !!(jeszcze sledztwo wykaże ze to Polacy)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
27 minut temu, zkordalski napisał:

Mówiłem o 12 zł za byka już jest zjadą zapewne do 11  by robi c bańkę i rolnik wpadł w szal że leci na łeb na szyje i sprzedawał  a oni krocie zarabiają 

jak nie bedzie embarga to wszystko wróci do normy w ciagu 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Teraz to gdybanie nikt nie wie jak sie sytuacja rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

z robakami to najlepsze jabłka .... tam gdzie jest robak znaczy że dobry owoc bo robak byle czego nie zje ;)

I ekstra białko pochodzenia zwierzęcego za free... 😎

1 godzinę temu, marijusz napisał:

u niemców  to robili niezidentyfikowani pracownicy !!(jeszcze sledztwo wykaże ze to Polacy)

Jeśli to Polacy to ta Niemiecka Afera to też nasza wina... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, ozzborn napisał:

jak nie bedzie embarga to wszystko wróci do normy w ciagu 6 miesiecy

a nie da sie tego skrócić do 1 miesiąca ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64
Napisano (edytowany)

Znajomy wczoraj sprzedał ładne sztuki MM byczki po 7zł/kg netto. max cena na chwilę obecną, łódzkie

Edytowano przez the1mati1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, the1mati1 napisał:

Znajomy wczoraj sprzedał ładne sztuki MM byczki po 7zł/kg netto. max cena na chwilę obecną, łódzkie

Kto brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1310

Proponuję coś zażyć  na sraczkę i czekać  na lepsze ceny  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj