rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Dziś telefon od rana za tucznikiem by choć 10 sztuk po południu przywezć bo nie mają co ubijać ,cena 6 zł netto grzecznie podziękowałem bo u mnie są po 7  jak się namyślą mają dzwonić 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stasiek , ktoś Cię w konia zrobił . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thginahtiW    6
23 minuty temu, staszek131415 napisał:

Dziś telefon od rana za tucznikiem by choć 10 sztuk po południu przywezć bo nie mają co ubijać ,cena 6 zł netto grzecznie podziękowałem bo u mnie są po 7  jak się namyślą mają dzwonić 🤔

Stasiu daj namiar , kurierem im wyśle  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dziś dzwoniłem na skup zboża - pszenica 400zł/tona ale podziękowali grzecznie bo od jutra 350 ale nie wiedzą czy wezmą bo kolejki jak stąd do tamtąd, sąsiad miał kupić dla świnek ale znalazł pszenżyto po 200 i mówi że przy takich cenach nie opłaca się pszenicą karmić 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

panowie normalna logiczna cena przy 10sztukch na jutro to ile według was? żywa waga 5.50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396

Nakupiłem zapas mięsa na 2 miesiące jeszcze po starej cenie.

Kiełbasa do bigosu 5.99kg

Kiełbasa domowa 12.99

Szynka wędzona i boczek 13.99

Łopatka 9.99

I kiełbaski od 7.99 do 14 zł.

Jeszcze za tydzień jak będzie stara cena to jeszcze raz taki zapas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Dzisiaj dzwoniłem i proponowali po 7 zł ale ja mówię 9 zł i po mniej nie sprzedam. oczywiście za żywą. teraz kupiłem zboże po 120 zł za tone to mogą stać. 😁😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396
5 minut temu, adamn999 napisał:

Produkty w takiej cenie to raczej wyrób MIĘSO PODOBNY 😆😆

Z masarni ze świdnika, muszę poczytać skąd biorą świnie, bo jak z kontraktu to następny zakup z lidla.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    437

Rolnik1973 co Ty za gówno kupiłeś w tej cenie, u mnie psy takiego czegoś nie żrą a Ty sobie zdrowie będziesz tym psuł? Zamiast kupować przyczepy, lepiej byś sobie lepsze jedzenie kupił, a nie skąpił na tym, potem na starość trza będzie więcej leków wpierdzielać

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dziś dzwonili po świnie i za dwa tygodnie chcą kupić na święta .Ofert na  20 sztuk dają po 5,6 netto .Oczywiście żywione bez gmo.Dobra cena ...czy czekać jeszcze ????W regionie 4,6netto.

W kwietniu i na początku maja mam na odstawę grubo ponad 100 świń.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

6.9 netto za E klasę do wzięcia. Warchlak duński 320-330 netto na dobry sprawdzony kolczyk zapisy z dwu miesięcznym wyprzedzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, RafaKdziela napisał:

Dziś dzwonili po świnie i za dwa tygodnie chcą kupić na święta .Ofert na  20 sztuk dają po 5,6 netto .Oczywiście żywione bez gmo.Dobra cena ...czy czekać jeszcze ????W regionie 4,6netto.

W kwietniu i na początku maja mam na odstawę grubo ponad 100 świń.

Ale żalisz się czy chwalisz bo gadałem z wetem to podobno pustki u ciebie tylko 4 puławiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
6 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Nakupiłem zapas mięsa na 2 miesiące jeszcze po starej cenie.

Kiełbasa do bigosu 5.99kg

Kiełbasa domowa 12.99

Szynka wędzona i boczek 13.99

Łopatka 9.99

I kiełbaski od 7.99 do 14 zł.

Jeszcze za tydzień jak będzie stara cena to jeszcze raz taki zapas.

 

Rolnik 1973 SZACUN!!!!!!!! jesteś największym patriotą na forum.  kiełgasa za 5,99?????  masz 45 lat jeszcze 15 lat zarcia takich rarytasów  i  jak to mówią " rolnik1973 wspomógł rząd czynem umarł na raka przed terminem":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181
7 godzin temu, pawel885 napisał:

Dziś dzwoniłem na skup zboża - pszenica 400zł/tona ale podziękowali grzecznie bo od jutra 350 ale nie wiedzą czy wezmą bo kolejki jak stąd do tamtąd, sąsiad miał kupić dla świnek ale znalazł pszenżyto po 200 i mówi że przy takich cenach nie opłaca się pszenicą karmić 

Ja też dzwoniłem, po 350 nie chcieli brać pszenicy, a o qq nawet słyszeć nie chcieli. Koniec końców łaskawie zgodzili się na 200 zł, bo podobno w USA areał qq wzrośnie mimo powodzi i ceny moga spaść nawet do 100 zł/tonę suchej qq.  Slychać także poniekąd głosy, że ceny do takich poziomów doprowadził swoją cichą dywersją na forum niejaki staś, hodowca trzody z mazowieckiego. Ile w tym prawdy to sam już nie wiem. Dodatkowo na przełomie kwietnia/maja maja nadciągnąć niże nad Polszę wg kolegi Galan99, przynosząc dlugo oczekiwany deszcz, który zredukuje nie tylko suszę o jakieś 47 procent, ale przyniesie dodatkowo niższe ceny zboż w związku z prognozowanym wzrostem plonów o co najmniej połowę. Mimo wyższej opłacalności hodowli, w związku z tańszym zbożem i wyższymi cenami tucznika, prognozuje się jednak że hodowcy mają ograniczyć hodowlę. Ile w tym prawdy wie tylko wasz kolega Staś, który notorycznie udziela się na forum ceny pszenicy 2019 i tam udziela innym takich oraz wielu innych, ciekawych informacji

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396
18 minut temu, tyran3 napisał:

Rolnik 1973 SZACUN!!!!!!!! jesteś największym patriotą na forum.  kiełgasa za 5,99?????  masz 45 lat jeszcze 15 lat zarcia takich rarytasów  i  jak to mówią " rolnik1973 wspomógł rząd czynem umarł na raka przed terminem":D

Ta kiełbasa zdrowsza niż ta po 20, bo w niej sama słonina z dodatkiem kawałka boczku, a te po 20 to sama chemia temu taka droga 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396

Trzeba go mieć,

Zakaz trzymania mamy.

Kontrole gnoju nawet są jak ktoś wozi czy czasem nie świński. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Rolnik u mnie tydzień przed sprzedażą zdechł 120 kg tucznik bo pekła mu przepuklina brzuszna  w nocy  i nic rano się nie dało zrobić. I od tygodnia moje wilki mają wyżerkę  i wychodzi na to ze moje psy, koty jedzą zdrowiej niż Ty. Jak mi sąsiad dał właśnie taki rarytas  jak kiełbasa z biedronki to moje koty jak szybko kiełbase zatakowały tak szybko je porzuciły. Jakby nie kury to leżała by dalej na podwórku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że tak zapytam po jakie licho trzymasz takiego świniaka do 120 kg ? Co do kiełbasy z Biedronki to pewnie kwarantanne masz na jajka teraz przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
7 godzin temu, staszek131415 napisał:

Ale żalisz się czy chwalisz bo gadałem z wetem to podobno pustki u ciebie tylko 4 puławiaki

To wy ile wypiliście ,że nie umiecie liczyć ???


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

A wiecie pany dlaczego tak swinie szybko drozeja......?....... Rolnicy blokuja wjazd tirow z  miesem do polski......

Edytowano przez PRZMAS19821982
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj