andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Panowie składam pompę P120 Biardzkiego i jak dokładnie te boczne zaworki założyć by były prawidłowo?Macie jakiś schemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikos25    14

Panowie który lepszy opryskiwacz na 4ha: biardzki 400l/12m czy krukowiak Optimal 400/12? Warto dołożyć do krukowiaka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
21 minut temu, rolnikos25 napisał:

Panowie który lepszy opryskiwacz na 4ha: biardzki 400l/12m czy krukowiak Optimal 400/12? Warto dołożyć do krukowiaka? 

Taki za 1000 co chod

 

Dnia 2.02.2020 o 13:44, KULAWA_KOZA napisał:

Panowie składam pompę P120 Biardzkiego i jak dokładnie te boczne zaworki założyć by były prawidłowo?Macie jakiś schemat?

Nie wiem czy jest na to schemat bierz na logike w którą strone płynie ciecz i nie daj się jej cofnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164
2 godziny temu, rolnikos25 napisał:

Panowie który lepszy opryskiwacz na 4ha: biardzki 400l/12m czy krukowiak Optimal 400/12? Warto dołożyć do krukowiaka? 

To są dwie różne półki maszyn co podałeś.😉 Pewnie że warto dołożyć,jak możesz to podaj cenę jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheJanekTV    61
3 minuty temu, KULAWA_KOZA napisał:

Jak na 4ha to Biardzki 600/15m

Ja szczerze kupiłem 600/12m na 11 hektarów prawie + około 10ha usług rocznie. Fakt faktem duży opryskiwacz na ten areał ale wygoda niesamowita więc warto przemyśleć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikos25    14

Czyli jednak ten biardzki nie taki zły jak piszecie :D Warty przemyślenia. Jakieś dodatkowe opcje w nich braliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheJanekTV    61
16 godzin temu, rolnikos25 napisał:

Czyli jednak ten biardzki nie taki zły jak piszecie :D Warty przemyślenia. Jakieś dodatkowe opcje w nich braliście?

U mnie jedynie jest delikatny wyciek z pompy z uszczelniacza co wałek wychodzi ale jest to raczej wina zbyt dużego stanu oleju.

 Ja wybrałem rozdzielacz stało ciśnieniowy fermo na 5 sekcji, belka hydraulicznie podnoszona i optima 10 - rewelacja moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
Dnia 3.02.2020 o 15:08, rolnikos25 napisał:

Panowie który lepszy opryskiwacz na 4ha: biardzki 400l/12m czy krukowiak Optimal 400/12? Warto dołożyć do krukowiaka? 

moim zdaniem na 4 ha nie warto dokładać do krukowiaka


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

Panowie potrzebuję tego plastiku(prowadnicy) po którym sówa się belka góra-dół, zgubiłem i na internetach nic nie ma. Opryskiwacz biardzki p329/1 z belką 10m bez stabilizacji. Wie ktoś gdzie mogę to kupić? Jeszcze jedna sprawa, lubią mi się same składać belki (ramiona) podczas pryskania, sprężyny skrecone max, przerabiał ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
Dnia 3.02.2020 o 15:08, rolnikos25 napisał:

Panowie który lepszy opryskiwacz na 4ha: biardzki 400l/12m czy krukowiak Optimal 400/12? Warto dołożyć do krukowiaka? 

Na taki areał to belka 10m bo pewnie masz siewnik 2,5m wtedy ładnie ścieżki wychodzą. Popatrz coś od Tadlen


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

 

Co oni z tymi cenami teraz się informowałem to 400l/12m 4100zł w wersji podstawowej tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

taaaaaa 10m, tylko ścieżek bedzie.Na 4 ha 600/15 jest ideał

Jaki ideał? opryskiwacz dobiera się do siewnika, wiesz jaki ma siewnik?  do Poznaniaka  2,7 możesz sobie wsadzić 15m.  zastanów się co klepiesz, a potem klep..   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364
3 godziny temu, asharot napisał:

Na taki areał to belka 10m bo pewnie masz siewnik 2,5m wtedy ładnie ścieżki wychodzą. Popatrz coś od Tadlen

Jak już to 12m belka do siewnika 2.5m żeby w ścieżki pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
14 minut temu, Karol06 napisał:

Jak już to 12m belka do siewnika 2.5m żeby w ścieżki pasowało

Jak to liczysz ?


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Normalnie, belka 12m wystarcza na 5 przejazdów. Dwa przejazdy i ścieżka, potem cztery i ścieżka i tak dalej. wałkowane już kilka razy na af. Sam tak robię już kilka lat i jest gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, Karol06 napisał:

Jak już to 12m belka do siewnika 2.5m żeby w ścieżki pasowało

Taa już zaraz będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj