kaseton

Nie podnosi mtz 82

Polecane posty

kaseton    10

Witam. Po podniesieniu kultywatora i zajechaniu na pole opusciłem kultywator  i ciągnik już nie podniosł w góre. Na pusto też nie podnosi. Czy wie ktoś jaka moze byc przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekPawe    1
od lewej strony na górze pod taką plastikowa lub metalowa osłoną pewnie jak nie grzebałeś to bd na nim plomba musisz zdjąć ten dekielek i masz tylko pamiętaj musisz ustawić jak był .a zobacz czy ci wgl pompa pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseton    10

Dzieki za odpowiedzi w sobote bede sprawdzal i napisze

Edytowano przez kaseton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekPawe    1
A możliwe pomerdało mi się dawno już tego dziadostwa nie robiłem zmiana rozdzielacza i koniec z problemami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
To jest zawór bezpieczeństwa, nie ruszaj go! Zawór przelewowy jest od spodu rozdzielacza pod pokrywką na 2 śruby (lub imbus w nowym rozdzielaczu)

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373
A próbowałeś już podnośnik po jego wyjęciu? Skąd wiesz czy nie był zawieszony? Mogło mu brakować z 0,5 mm do pełnego zamknięcia i już by nie podniósł nic. Może pompa klęknęła albo napęd. Nie wyłączyła się czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianraki3    12

Wyjmij ten zawór, zakręć rozrusznikiem żeby olej wypukał. A jak masz sterownie podnośnika? Robiłeś pomiar ciśnienia na gniazdach z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jasio88
      Mam maszt zaczepiany do tyłu z wózka podnosi na 4,20 udźwig ok 2 T, tak do 600kg podnosi bez problemu ale z wiekszym ciężarem ma problem. poprostu nie podnosi na siłowniku. przewód jest bezpośrednio z siłownika do ciągnika myślałem że może pompa ale wykluczona sprawdzane przy trzech ciągnikach i ten sam objaw. Co może mieć wpływ na to ?
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
    • Przez Suchorski_15
      Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki teleskopowej jcb 526-55 kupiliśmy ja okolo roku temu I od początku był Z nią problem, 
      Jeden z nich to właśnie hydraulika. Chodzi o to że gdy naladujemy pełną łyżkę (2.20m) np obornikiem to ma ciężko podnieść, lecz gdy wychylimy trochę łyche do wysypu odrazu podnosi Z lzejszymi ladunkami nie ma problemu. 
       
      Drugi problem jest taki że gdy uruchomimy skręt na wszystkie koła I chwilę pojezdzimy to skręty się zacinaja w sensie ze tylne koła są skręcone w prawo A przednie na wprost I trzeba od nowa je regulować co może przyczyna tych problemów? Pozdrawiam
    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj