Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    15388

Trzeba pisać tak jak podają, bo czasem wiatr z zachodu i nagnie gałęzie na pola i większy cień i mniej ha, a czasem ze wschodu i odgania gałęzie i wtedy więcej ha bo mniej cienia. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czytając to forum ok 3lat wiem że mogę się spodziewać hejtu za to co napisze. No ale trudno się mówi, pięć i cztery lata temu dostawałem dopłatę w maju i kwietniu. Też mnie kur...a brała. Ale tak logicznie myśląc no nie realne jest żeby wszyscy dostali w grudniu czy styczniu. No nie da się... Cierpliwości ludzie, każdy dostanie to co Mu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Podsumowując otrzymane dopłaty zgodnie z otrzymanymi decyzjami okazało się że RŚ mam wypłacone tylko częściowo ( dodam ze decyzję otrzymałem 4.03.2019, ale wydana była w październiku 2018)  czy ktoś ma podobna sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7221

Spokojnie, do czerwca wypłacą. w zeszłym roku i dwa lata temu w pięciu ratach mi wypłacali. Nawet po kilkadziesiąt zł potrafią być przelewy.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tydzień temu przyszło odroczenie a dziś decyzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
1 godzinę temu, ogarek napisał:

Tydzień temu przyszło odroczenie a dziś decyzja .

U mnie to samo. Paranoja z tym ARiMR. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Tak samo u mnie, wprawdzie po kontroli moje gospodarstwo zmalało o dwadzieścia pare arów ale to i tak poniżej 3%, więc bez konsekwencji. Czekamy na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu przyszło odroczenie do 30.04.19. A wniosek z tego co wiem jest sprawdzony zatwierdzony i czeka na realizację wypłaty. Śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    515

Dzisiaj przyszła decyzja. W gospodarstwie przeprowadzana była kontrola foto. Pomniejszyli o 8 arów i jest to ułamek procenta całej powierzchni. Zazielenienie spełnione, poplon ścierniskowy kontrolowany w 3 terminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

pewnego roku we wrzesniu dostalem doplaty a nastepne w listopadzie takze mialem kumulacje nigdzie nie jest napisane ze musza do konca czerwca wyplacic  kolega mial kontrol w sierpniu do tej pory raport pokontrolny nie splynal do powiatu jedni sprawdzaja drugich i tak sie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynek2004 napisał:

W tygodniu przyszło odroczenie do 30.04.19. A wniosek z tego co wiem jest sprawdzony zatwierdzony i czeka na realizację wypłaty. Śmiech.

Nie śmiech tylko "unia". Od dwóch lat dostaje dopłatę (całość) w grodniu. A i tak dostaje jakiś "wniosek za bardzo skomplikowany". Trochę odejdę od tematu ale z tego co widzę mody mają wyjeb...e na wszystko. Ilu z Was by jebnelo tą gospodarkę jak by tych dopłat nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kros    8

Mam pytanie, po dzisiejszym logowaniu do aplikacji ewniosekplus wniosek nie widnieje już  w zakładce wysłane, jak to jest  u was?

W jakim momencie je zdejmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
55 minut temu, niesmiertelny88 napisał:

Nie śmiech tylko "unia". Od dwóch lat dostaje dopłatę (całość) w grodniu. A i tak dostaje jakiś "wniosek za bardzo skomplikowany". Trochę odejdę od tematu ale z tego co widzę mody mają wyjeb...e na wszystko. Ilu z Was by jebnelo tą gospodarkę jak by tych dopłat nie było?

Ja biorę dopłaty i z utęsknieniem czekam na dzień, w którym obszarówki zostaną wycofane.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

zgadzam sie z kolegą wyżej a przy tym ceny ziemi wróciły by pewnie do normalnej ceny....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku przestałem być rolnikiem. Mam tylko 20ary truskawek a reszte oddałem w dzierżawę. Teraz czuję że żyje, Unia człowieka wykancza psychicznie z tymi przepisami. Jeszcze trochę to karę dojebia za wyszczanie na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na moment kiedy dopłaty obszarowe znikną bo wtedy będę miał dostęp do sporej ilości ziemi która na chwilę obecną jest dalej obrabiana przez właścicieli tylko po to aby dostać dopłaty bo to cały ich zysk z tej ziemi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w koncu decyzja :D od momentu wydania decyzji ile okolo zawsze sie czeka na doplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupek    30
Dnia 4.03.2019 o 17:20, Beti4826 napisał:

Z decyzja czy bez?

Nic do mnie nie przyszło, więc chyba bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9239

Ja kilka lat nie składałem wogóle wniosku o dopłaty, w końcu się jakos przemogłem. Powiem szczerze, poza wymaganiami typu atest na opryskiwacz, pomieszczenie na opryski, na paliwo itp , zysk finansowy jest niewielki. Gdyby nie udział w programie SMG to bym się pewnie od kontroli nie opędził, a tak to mam wyj..... na to. Moje dzierżawy podają do dopłat własciciele, żebym ich chociaż nie wydutkał na kasie, to niech się martwią o kontrole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo napisał:

w koncu decyzja :D od momentu wydania decyzji ile okolo zawsze sie czeka na doplaty?

Ok 2tyg. Ale możesz czekać i do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drizzt24    17
51 minut temu, niesmiertelny88 napisał:

Ok 2tyg. Ale możesz czekać i do czerwca.

u mnie miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sąsiad dostał decyzję (6ha) i ten przepiękny papierek "wniosek za bardzo skomplikowany... 20kwiecien". I bądź tu k...a mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie była kontrola, decyzję dostałam pod koniec lutego, pieniądze są już na koncie całość czyli czekałam niecałe 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

Witam Panowie powie mi ktoś  czy działkę która nigdy nie była podawana na dopłaty bezpośrednie można bez problemowo podłączyć pod wniosek o dopłaty czy trzeba coś zgłaszać do agencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj