Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie ok 1,7-1,8 na rękę wyjdzie. Sławek dalej twierdzisz, że średnią cenę za rok masz taką jak ja w Mlekovicie?

Opublikowano

Sławek to w Rykach teraz zamiast 5 groszy będzie 10 na udziały?

Thomas2135 1,80 wyjdzie przy bardzo dobrym bałku i dużej ilości, ale do Piątnicy z ceną jeszcze daleko.

 

Opublikowano
5 minut temu, danielhaker napisał:

Hochland za wrzesień przy parametrach tł. 4,31% i b. 3,52% i ilości pow. 20tys 1,43. 

Gdyby nie skorygowali kilka miesięcy temu gusowskiego cennika o -8gr to byłoby nienajgorzej... 

To mniej niż Mlekovita przy połowie tego mleka o podobnych parametrach. Miałem 1,45.

Opublikowano

Słuchaj Damian jest na co, bo gdybyś miał taki przypadek że Twoja mleczarnia obiera sobie dzisiejszą cenę która jest porównywalna do innych czołowych mleczarni i będzie ją z każdym miesiącem korygować o wskaźnik GUSu, a po roku nagle zabiera 8gr to też by Cię szlag trafił

Tomek, a w ostatnich miesiącach mieliście jakieś podwyżki bo nie śledziłem tego tematu? Bo tą moją cenę należałoby porównać z Waszym lipcem. Każdy skok ceny u mnie jest z 2-miesięcznym opóźnieniem. Co do ilości, to każdy próg 5tys litrów to tylko 1gr różnicy. To cena na rękę czy macie od tego - na udział?

Opublikowano

W mojej mleczarni za tą ilość co masz byś miał 1.18 brutto i za tyle się doi. I nie, nie mówcie że można się przenieść, w tym yebanym Łódzkiem każda mleczarnia ma taką cenę +/- 5 gr. 

Także dalej mówię, nie narzekajcie. Cenę 1.4 na fakturze to ja już nie pamiętam kiedy widziałem. 

  • Like 1
Opublikowano

Dali 5 groszy za wrzesień i październik, także odejmij od tej ceny. Za listopad będzie wiadomo za kilka dni. Udziałów nie potrają więc cena na rękę.

Opublikowano
17 godzin temu, leszek1000 napisał:

Jak teraz mam 1.03 zł a będzie miał 1,35zł to jest dla mnie raj. Przy 10tyś litrów jest sporo więcej kasy 

Kolego apetyt rośnie w miarę jedzenia, za rok bedziesz chciał mieć jeszcze wyższa cene

Opublikowano

danielhaker napisał: Hochland za wrzesień przy parametrach tł. 4,31% i b. 3,52% i ilości pow. 20tys 1,43.  Gdyby nie skorygowali kilka miesięcy temu gusowskiego cennika o -8gr to byłoby nienajgorzej... . Słyszałem że za listopad ma być 5 groszy premii Plus z gusu trzy grosze

Opublikowano

Thomas2135 napisał:

Pewnie ok 1,7-1,8 na rękę wyjdzie. Sławek dalej twierdzisz, że średnią cenę za rok masz taką jak ja w Mlekovicie?

A liczyleś swoją? Narazie rok się nie skończył a mleczarnię to powinno się oceniać na przestrzeni nie roku a co najmniej trzech ja do Ryk oddaję ponad dziesięć i przez ten czas najlepiej płacą w regionie mimo że jest to w porównaniu do mlekowity malutki zakład a mlekowita działa dopiero dwa lata w regionie a ci co tam oddają to nabrali wody w usta .

Opublikowano

Witam, są gdzieś na internetach pełne cenniki waszych mleczarni czy pełna konspiracja😀

Witam, są gdzieś na internetach pełne cenniki waszych mleczarni czy pełna konspiracja😀

Opublikowano
2 godziny temu, pawelmf napisał:

w polmlek cenę ustala się indywidualnie

Mam rozumieć ustalasz cenę przy określonych parametrach, a jak białko poleci to wolna amerykanka 👏

Opublikowano

Na podstawie czego ustalają cene; ilości, w ilu mleczarniach jest taki system?.

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez karolas123
      Witam, Panowie zwracam sie z prośbą o rozwijanie tematu. Planuje wyprodukowanie elektronicznego testera somatycznych. Mam zaplecze techniczne oraz wiedzę programistyczną i elektroniczną do zbudowania takiego urządzenia. Niestety nie posiadam wiedzy specjalistycznej w zakresie badania mastitis. Interesuje mnie sposób badania komórek somatycznych przez testery dostepne na rynku które są nie ukrywajmy bardzo drogie. Prosiłbym o wskazanie literatury lub podzielenie sie wiedza na temat metody pomiaru. Czy te testery działają sprawdzając przewodność elektryczną płynu? A moze badają gęstość lub jeszcze inaczej to działa?
    • Przez Kielki
      OFERTA
      (Kiełki słodowe suszone)
       
      Oferujemy kiełki słodowe suszone, które  z uwagi na bogatą zawartość białka idealnie sprawdzają się w żywieniu bydła, koni, owiec i kóz.
       
      Proces powstawania:
      W końcowym procesie produkcji słodu browarniczego od ziarna słodu usuwa się korzonki wykształcone w trakcie kiełkowania, przepuszczając ziarno przez wibrujące płyty. Jako że ziarno jest suche, korzonki odrywają się z łatwością. Następnie kiełki są mielone na specjalnym młynie do kiełek.
       
      Właściwości:
      Składają się z kiełków, korzonków, połamanych części ziarna oraz plew. Posiadają drobną strukturę fizyczną i znaczną zawartość węglowodanów rozpuszczalnych. Występują również: asparagina, betaina, cholina – należąca do fosfolipidów, które są związkami bardziej biologicznie czynnymi niż tłuszcze oraz cukry – maltoza, kwasy organiczne (mrówkowy, octowy, szczawiowy, mlekowy, bursztynowy, jabłkowy) oraz niewielkie ilości substancji gorzkich.
      Kiełki mają barwę od jasnej do ciemnobrunatnej, w zależności z jakiego słodu są odkiełkowywane.
      Kiełkujący jęczmień zawiera istotny poziom wielu witamin oraz makro i mikroelementów niezbędnych podczas rozrodu i wzrostu zwierząt, a także powodują wzrost wydajności mlecznej.
       
       
      BIAŁKO OGÓLNE   20% - 25%
      WILGOTNOŚĆ  MAX. 14%
      POPIÓŁ   5%                           
      ​Kiełki słodowe suszone - mielone 700 zł / tona + transport
       
      Kiełki słodowe suszone - granulowane 760 zł / tona + transport
       
      Kontakt g.riegel@technicleader.pl
    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v