danielhaker

Luźne rozmowy producentów mleka

Polecane posty

krzychu121    3940
13 godzin temu, alfa napisał:

Mnie ciekawi jedna rzecz . Ludzie którzy rwali lub podnosili gotowa kostkę mieli tatuaże legi . Jak wyszedł Macierewicz to chłopy prawie loda mu robili . O cZym to świadczy ? Bo że PiS trzyma z kibolami to wiem 

Widzisz tylko to co chcą żebyś zobaczył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3940

Zgadza się. Tylko to co się tam wyprawiało to byla jawna prowokacją ze strony policji. A pokazują to tak jakby rolnicy zaczęli to wszystko. I najgorsze że część rolników wierzy w te bajki. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1602
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, artek27 napisał:

O czym Ty w ogóle mowisz. Mam już załadowany cały samochód i nawet kawałka folii nie dotknąłem teraz na firmie wszystko ładuje ładowarka i niby w jaki sposób sie babram?

Acha nie wiedziałem że ty dyrektorem jesteś,  starą śpiewka o brudnej robocie że tylko w białych rękawiczkach się robi .

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supersebusiek    335

Może artek jest tylko kierowcą w tej firmie , poza tym żadna praca nie hańbi , a na pewno już uczciwa .

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kampl    104

Ogólnie to ja rozumiem taką pracę gdy jest więcej ludzi w domu. Bo jeśli ja miałbym mieć hodowlę i dorabiać na etacie to nie widzę tego. Dwóch srok za ogon nie utrzymasz. Na etacie zarabiasz dobrze, więc po co trzymać krowy. Zarabiasz źle? To znaczy że masz ciśnienie by dorobić by wsadzić pieniądze w gospodarstwo. Już lepiej dopilnować swojej roboty, czy zwiększyć skalę żeby wyszło na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

Acha nie wiedziałem że ty dyrektorem jesteś,  starą śpiewka o brudnej robocie że tylko w białych rękawiczkach się robi .

A wiesz że istnieje coś takiego jak tur i ładowarka i tym można załadować?

Jednak widać u Ciebie jeszcze zacofane ludzie ze trzeba robić wszystko recznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12217

chybaxTy o tym zapomnialeś że są takie maszyny 🤣🤣🤣🤦

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358

A ty dalej swoje.

U mnie nie ma możliwości żeby przerobić na ladowarke.vLepiej już by było postawić coś od podstaw ale nie mam zamiaru. Szybciej skończę z krowami niz coś postawie nie mam zamiaru być całe zycie uwiązany do krów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12217

a ty dalej swoje 🤣🤣🤣 to kończ 🙋‍♂️


rodzice nie chcą pomagać🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358
Napisano (edytowany)

Pomagają i co łyso Ci taki ciekawy jesteś. Chodź sobie w tych gównach jak Ci to pasuje i nie interesuj się kimś. Jak siedzisz po uszy w kredytach i masz zobowiązania to doj sobie najbielsze mleko w Polsce bo z tego jesteś znany na forum.

Edytowano przez artek27
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1602
1 godzinę temu, artek27 napisał:

A wiesz że istnieje coś takiego jak tur i ładowarka i tym można załadować?

Jednak widać u Ciebie jeszcze zacofane ludzie ze trzeba robić wszystko recznie.

Widzę jak do mnie po folię przyjeżdżają teraz przyjezdza jeden i ten sam , ale przewinęło się kilku odbiraczy foli i mimo że mieli załadowane turem to i tak umorusani także nie mów że ty czyściutki jeździsz i nigdy foli do ręki nie bierzesz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12217
artek27 napisał:

Pomagają i co łyso Ci taki ciekawy jesteś. Chodź sobie w tych gównach jak Ci to pasuje i nie interesuj się kimś. Jak siedzisz po uszy w kredytach i masz zobowiązania to doj sobie najbielsze mleko w Polsce bo z tego jesteś znany na forum.

🤣🤣🤣 nawet mi ciebie nie szkoda 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358
33 minuty temu, slawek74 napisał:

🤣🤣🤣 nawet mi ciebie nie szkoda 😛

Bik milk idź doić najbielsze mleko. Szkoda czasu na pisanie z Tobą bo już nie jeden ciebie poznał ze ty masz wszystko najlepsze i zawsze masz racje taki narcyz wśród rolników. Tylko mogę współczuć dla twojego syna. Jak tak będziesz się zachowywał i rządził to twoj syn to pier**l... i zostaniesz sam a juz bedzie za późno żeby cofnąć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12217

a jednak cię coś boli 🤔😁🤭


za mało wymowny jesteś 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358
Napisano (edytowany)

Ty już nie wiesz co napisać taka prawda jak ci napisalem kiedy to wspomnisz.

Edytowano przez artek27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105
3 godziny temu, slawek74 napisał:

a ty dalej swoje 🤣🤣🤣 to kończ 🙋‍♂️

 

rodzice nie chcą pomagać🤔

 

U mnie jest ten problem że rodzice są na emeryturze ale chce robić, żeby dorobić do tej super dużej emerytury. Chcą mieć coś odłożone na czarną godzinę i mieć z czego od czasu do czasu wnukom dac. 

 

Mówiłem już dawno, że czas pożyć i rzucić te krowy w cholerę, A pole sobie hobbystycznie uprawiać. 

 

I tutaj jest ten problem, że narazie to wszystko trzymają bo im pomagam między praca na etacie . Żal mi ich to pomagam, ale paradoks jest taki że może jakbym nie pomagał to by skończyli hodowlę 🤷‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358

To u mnie ojciec też nie wytrzyma żeby nie iść i nie pomóc to co mam się z nim bić zeby nie szedl. Według bik milka rodzice nie mogą pomagać pewnie jemu nie pomagali i teraz zazdrości jak komuś rodzic pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12217

nie wiem o co chodzi 🤔 ale wiem że masz problem ze sobą 😁


plati napisał:

3 godziny temu, slawek74 napisał:

a ty dalej swoje 🤣🤣🤣 to kończ 🙋‍♂️

 

rodzice nie chcą pomagać🤔

 

U mnie jest ten problem że rodzice są na emeryturze ale chce robić, żeby dorobić do tej super dużej emerytury. Chcą mieć coś odłożone na czarną godzinę i mieć z czego od czasu do czasu wnukom dac. 

 

Mówiłem już dawno, że czas pożyć i rzucić te krowy w cholerę, A pole sobie hobbystycznie uprawiać. 

 

I tutaj jest ten problem, że narazie to wszystko trzymają bo im pomagam między praca na etacie . Żal mi ich to pomagam, ale paradoks jest taki że może jakbym nie pomagał to by skończyli hodowlę 🤷‍♂️

w jakim wieku ojciec? napisałem gościowi że rodzice pomagają to zaczą fukać nie rozumię jego🤔 jak mu napisaliśmy że do ciasnych pomieszczeń to się przerabia wjazdy na mini ładowarki też fukał i znowu go nie rozumię 🤔 na koniec sam napisał że są tury ładowarki zamias ręcznie robić i weź go zrozum 🤔😁 i dslej fuka jak kot 😁🤭🤦

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358

Ty to masz problem żeby poprawnie co kolwiek napisać poprawnie więc ci proponuje lepiej za inwestuj w słownik niż w krowy.

Widzę że ciężko u ciebie z myśleniem jak to napisałeś "nie rozumię" po jakiemu to napisane? Słownik az się prosi kaleczysz tylko język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5105
6 godzin temu, krzychu121 napisał:

Zgadza się. Tylko to co się tam wyprawiało to byla jawna prowokacją ze strony policji. A pokazują to tak jakby rolnicy zaczęli to wszystko. I najgorsze że część rolników wierzy w te bajki. 

Bo sami rolnicy tak zapowiadali, że bezie ostro i trzeba iść na zwarcie z rządem.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez edi25
      Lozysko osadzone na tuleji jest zbyt luzne i nie obraca sie prawidlowo, tylko tuleja obraca sie wewnatrz lozyska. lozysko jest ok, tylko tuleja na ktora jest zalozona jest juz wytarta.Jak osadzic to lozysko na tuleji mocno zeby sie nie obracalo?
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !! Mam takie cedzidło oraz takie filtry
      Moim problem jest to, że mleko nie chce przechodzić szybko przez to cedzidło, zatrzymuje się.  Jakich używacie filtrów ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Mam nadzieję, że ktoś ma ciekawy sposób jak ten problem rozwiązać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj