Skocz do zawartości

Supersebusiek

Members
  • Postów

    2718
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

19086 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Supersebusiek

Doświadczony

Doświadczony (11/14)

  • Dedicated Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • Very Popular Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat

Najnowsze odznaki

797

Reputacja

  1. Zadowolony z robotów ? jakieś uwagi , przemyślenia , zmienił byś coś dziś ?
  2. mieli by i więcej bo mleka by nie było , jakby nie patrzeć to gospodarstwa 30-40 krów to większość produkcji w Polsce , duże fermy to tylko kilka procent
  3. daj sobie z tym spokój bierz cysterke , mniej miejsca , mycia i wygoda
  4. do 1,5 metra można śmiało sypać nic się nie stanie
  5. mogłeś zrobić odsówane wrota
  6. Nieraz tak już miałem brać siewnik do trawy i siać w to jeszcze raz dodatkowo daj życicy wielokwiatowej albo westerwoldzkiej 5-7 kg na ha żeby szybko rosła i chwastów nie puściła .
  7. Dajecie już azot na łąki ?
  8. daj już sobie z nim spokój to nie ma sensu
  9. Sfolguj trochę bo widzę , że do każdego już coś masz tutaj
  10. Pamiętam jak była po 16-18 zł , sam lubię zjeść ale trzeba mieć czas i cierpliwość do niej
  11. To według was którym indeksem najlepiej się kierować ? Który jest najbardziej wiarygodny , dodam , że jest jeszcze nvi czyli Holandia
  12. takiego wybicia to ja na byku lm nie widziałem
  13. ta krowa to chyba tone miała albo mięsna
  14. u nas też jeden na radnego startował to wynajął sobie jednego żeby mu podpisy zbierał , za żadne pieniądze bym mu tych podpisów nie zbierał
  15. coś wiadomo od czego się to zajęło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v