RadekGawryluk 231 Opublikowano wczoraj o 10:19 Wszystko pięknie ładnie tylko te logo Piątnicy nie pasuje 🤣🤣 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205146
Tigon 1987 Opublikowano wczoraj o 14:01 Jednak się opłaca 🤣 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205165
tytanowyJanusz 5803 Opublikowano wczoraj o 17:47 7 godzin temu, RadekGawryluk napisał(a): Wszystko pięknie ładnie tylko te logo Piątnicy nie pasuje 🤣🤣 Główny sponsor 😉 Ładny obiekt Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205175
konteno 4701 Opublikowano wczoraj o 18:02 14 minut temu, tytanowyJanusz napisał(a): Główny sponsor 😉 jeszcze logo banku powinno być jako sponsor strategiczny 3 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205178
przemo5040 328 Opublikowano wczoraj o 19:21 RadekGawryluk napisał: Wszystko pięknie ładnie tylko te logo Piątnicy nie pasuje 🤣🤣 no właśnie pasuje, gdyby nie ono to by tej obory zapewne nie było 3 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205186
Banan3512 21 Opublikowano wczoraj o 21:22 Jaka firma budowała? Firma zajmowala sie rownież projektowaniem oraz formalnościami typu decyzja srodowiskowa ,pozwolenie na budowę. U was jest plan miejscowy czu warunki zabudowy. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205200
Supersebusiek 797 Opublikowano 2 godziny temu Zadowolony z robotów ? jakieś uwagi , przemyślenia , zmienił byś coś dziś ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205243
danielooo8441 72 Opublikowano 1 godzinę temu Przy samej różnicy ceny mleka między piątnicą a innymi mleczarniami i obsadą 120 krów lekko milion rocznie dodatkowego zysku na mleku. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205246
konteno 4701 Opublikowano 39 minut temu 1 godzinę temu, Supersebusiek napisał(a): Zadowolony z robotów ? znajomy co chce w wieku 55 lat budować kolejną obore to akurat z żony jest zadowolony Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847488-obora/#findComment-3205253
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się