W tamtym roku w listopadzie kupowałem przyczepę samozbierające od rolnik z okolic Kolna co oddawał mleko do mlekpolu i dostał się do Piątnicy. Czekał w kolejce 2 lata aż zadzwonią z Piątnicy że go wezmą. Takie miał już plany co on nie kupi jak już będzie oddawała mleko do Piątnicy że szok 😂 myślę że zeszyt 16 kartkowy to mało... Ale gospodarz w porządku