Soltys85

Members
 • Ilość treści

  443
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

83 Excellent

6 obserwujących

O Soltys85

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 01/08/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Ostrołęki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie miałem jeszcze z tym problemu a mam niektóre pola gliniaste że robi się skała. Ja miałem problem z tym że orał mi w ostro Skibę i nie dorzucał ziemi. Mam vd 85 ale podobny do tego że zdjęcia.
 2. Dlaczego? Ja zmienilem na jest git.
 3. Ma dobrze orać nie stać 😉
 4. Pochylasz ta dużą nakrętka przy tłoku. Jak Ci teraz orze w ostra Skibę?
 5. I jak badales ta krowę bo słyszałem o przypadkach że niby ruja, śluz skaczą po niej a cielną.
 6. Somatyka znowu od paszy🤦trzy krowy co dostawały premie ćwiartki napuchnięte jak dostanie reszta będzie cyrk, udusze typa chyba. Jutro wyśle paszę do badania jak się potwierdzi to napiszę więcej.
 7. A oni Ci pewnie zazdroszczą codziennego umordowania. Jaka praca taka płaca. Czasy kiedy pracowało się na polu dawno minęły wraz ze snopowiązałkami teraz na polu się odpoczywa. Bez obrazy ale kazdy potwierdzi kto pamięta te czasy.
 8. A nie mieli do tej pory paliwa rolniczego czy jakiś ulg? Było to podnoszone podczas protestów. Krzychu święta prawda.
 9. Ciekawe też jakie mają koszty, bo nieraz były wstawiane ceny nawozów niższe niż u nas, gaz i prąd zapewne tańszy, paliwo rolnicze. No i wyższe dopłaty bo o ironia u nich wyższe koszty.
 10. Dokładnie. Też się zawzinalem i 39 lat zwyrodnienia drugiego stopnia w obu kolanach i będzie tylko gorzej. Jakieś mniejsze rzeczy to tak np zrobiliśmy teraz dwa kojce, dziś tankujemy inne pomieszczenie to jeszcze idzie ogarnąć ale jak w tamtym roku latem stawiałem garaże to żadna oszczędność. Całe dnie w biegu i nie upilnujesz stada wkradnie się somatyka albo później patrzysz z lata nic nie cielne. A dodam że robiłem na trzeźwo.
 11. Piątnica bez zmian. Eksportuje niewielki procent.
 12. A mówili ze przez PiS Polska nic nie znaczy na arenie międzynarodowej a tu widzę że decydowal o całej polityce zagranicznej UE... Jakbyś się alfo zachował jakby sąsiad się palił we wsi? Wylecialbys na drogę i krzyczał - niech się pali bo ma większą stodołę jak ja? Czy wolał pomóżcie i poszedł pomógł? Wybrałbys pierwszą opcję? Już nie chodzi o moralność ale jakbyś wyglądał we wsi, pomijając fakt że od jego stodoły Twoja może się spalić. Myśl szerzej niż przez pryzmat własnej stodoły, w interesie Polski jest niepodległa Ukraina a nie Rosja na całej wschodniej granicy.
 13. Jak wyżej... Brutto? Ja kupiłem Polifoska 7 po 2830 i salmag 1530 ceny brutto.
 14. Tak zaczol sprzątać, 1000 spółek sprzątnął przez dwie kadencję recepta na budżet. Prawie całą moja klasa na szparagach i zmywakach bo to sposób na bezrobocie. Ostatnie lata bezrobocie najniższe w UE. Większego kryzysu niż pandemia nie było. Większa minimalna to większy ZUS. Wszystko co napisałeś do obalenia tylko szkoda czasu nie przekonam Cię ani Ty mnie. Nie jestem fanatykiem PiS tylko pamiętam jak 8 lat zaciskałem zeby za rządów PO PSL. Co do cen jak jest z Vat przy sprzedaży mleka odejmują z faktury 7%? Warto zakładać oddzielny licznik na oborę?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj