kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

kamil5421    25

Prow jest bardziej ustawiony na ochronę środowiska,  tak więc złożenie wniosku PROW na sam Ciągnik to automatycznie po przeliczeniu punktów według ich wzoru , lądujesz na pozycji bliżej końca jak początku lub wgl poza nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

To na co skladać jak juz sie wzieło opryskiwacz rozsiewacz nawozu itd A potrzebny jest np ciagnik i przyczepa .Czy wogóle sie nie bawić w Prow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko czy zna ktoś cenę CASE PUMA 165 MC na skrzyni 19*6 FULL POWER SHIFT  miękka oś, tuz, amortyzacja kabiny,4 pary wyjść mechanicznych koła 540R28 i 650R38?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
6 godzin temu, Adrenalinaa napisał:

To na co skladać jak juz sie wzieło opryskiwacz rozsiewacz nawozu itd A potrzebny jest np ciagnik i przyczepa .Czy wogóle sie nie bawić w Prow 

na ciagnik i przyczepa szanse bliskie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
15 godzin temu, AS2 napisał:

Ja dostałem Valtrę T144 Active na 40 ha, także próbuj działać z Prowem. Tyle, że ciągnika prędzej jak za rok nie zobaczysz.

dzieki kolego za odpowiedz . warto sprobowac moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199
10 godzin temu, Adrenalinaa napisał:

To na co skladać jak juz sie wzieło opryskiwacz rozsiewacz nawozu itd A potrzebny jest np ciagnik i przyczepa .Czy wogóle sie nie bawić w Prow 

Jak do ciągnika i przyczepy dorzucisz zestaw uprawowo-siewny na bronie talerzowej, głębosza albo pług dłutowy i masz mniej niż 40 lat, do tego zamierzasz zwiększyć produkcję i masz spory własny wkład finansowy, to jakieś szanse są. Inaczej to faktycznie marne szanse. Ewentualnie wniosek na ciągnik i przyczepę możesz spróbować napisać samemu i w razie czego nie wywalisz kasy na doradcę, który wnioski pisze przemysłowo na odwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

ja składałem na PROW. Napisałem Pume CVX 150  KM . agregaty  ścierniskowe , opryskiwacz w najwiekszym wypasie z komputerem plaszczowy zby punktów duzo bylo a i tak byłem prawie na koncu ... bo jak ktos powiedzial bo ciagnik był we wniosku a ' Ciagnik to podstawa W GOSPODARSTWIE to sie nie  nalezy " ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Co powiecie na cene jd 6115 mc z miekką ośką, oświetlenie premium, 3 pary hudrauliki, przedni tuz + wom, skrzynia autoquad eco, opony 540/480 za 273 netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał chyba lepszą cenę na M-kę w podobnym wyposażeniu. Ciekawe gdzie jest granica przy której przestaną drożeć. Dać za 100KM prawie 300 tys :/

 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

fendt seria 300 nie bedzie tanszy albo porownywalny w cenie? napewno bedzie oszczediejszy i lepiej wykonany od jd.john deere pnie ceny do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7224

O masakra ten mc minimum 50k w dół, za 6110m to można Jeszce rozmawiać 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
1 godzinę temu, fendt8188 napisał:

fendt seria 300 nie bedzie tanszy albo porownywalny w cenie? napewno bedzie oszczediejszy i lepiej wykonany od jd.john deere pnie ceny do gory

Chyba nie bardzo bo Valtre n 114 e z podobnym wyposażeniem i to bez tuza i womu mi wyliczył na 277O.o

Gnie ich delikatnie z tymi cenami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
Dnia 22.01.2018 o 10:02, MariuszSkrzypczak napisał:

Witam. Mam pytanko czy zna ktoś cenę CASE PUMA 165 MC na skrzyni 19*6 FULL POWER SHIFT  miękka oś, tuz, amortyzacja kabiny,4 pary wyjść mechanicznych koła 540R28 i 650R38?

 

320 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
therider    7
3 godziny temu, inoxdeere87 napisał:

Co powiecie na cene jd 6115 mc z miekką ośką, oświetlenie premium, 3 pary hudrauliki, przedni tuz + wom, skrzynia autoquad eco, opony 540/480 za 273 netto?

Ja za 6120m w Full wypadie dostałem cenę 264 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Co rozumiesz przez słowo full, bo dla jednego to znaczy że ma np.  AQ a dla drugiego CQ itd.itd. Słowo full to wszystkie opcje na liście które może ci zaoferować producent do danego modelu

Jak za tą cenę to wątpię że to full raczej wersja standardowo-użytkowa jak większość zakupionych ciągników przez rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
therider    7

Miękka oś i kabina pompa 114 

Oświetlenie Premium 

Auto quad Eco,wzmocniony podnośnik,przedni Tuz, 3 pary hydrauliki Scv,koła 520/38,420/28,podgrzewamy blok silnika, podgrzewacz paliwa,osłona pod zbiornikiem paliwa,akumulator 200ah,rolety w kabinie ztylną wycieraczką,wom zbłotnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
1 godzinę temu, inoxdeere87 napisał:

Chyba nie bardzo bo Valtre n 114 e z podobnym wyposażeniem i to bez tuza i womu mi wyliczył na 277O.o

Gnie ich delikatnie z tymi cenami:/

no gnie gnie ale ciagniki tansze nie beda mozna tylko dobrze wybrac lub zle.valtra ma dobre opinie. fendt ma nowych dilerow i wychodzi troche taniej i mozna wybrac sobie fendta w wersji power a to jest  gdzies 40 tys taniej. fendt to fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
1 godzinę temu, therider napisał:

Ja za 6120m w Full wypadie dostałem cenę 264 netto 

U jakiego dealera? Przedni wom i tuz w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
2 godziny temu, fulton napisał:

co to znaczy wersja power w fendzie?

mniejszy monitor nie ma prowadzenia gps,lampy sa inne przednia. w sumie pare gadzetow fajny ale drogich.sama mocn znamionowa i skrzynia kabina wszystko to samo.ale jednak 40-50 tysiecy taniej.wpisz sobie w google np fendt 718 power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
Case puma 150mc na skrzyni 19*6 miękka oś, tuz, amortyzacja kabiny,ledy 8x, 4 pary wyjść elektro koła 540R28 i 650R38 cena wyjsciowa 320 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
9 minut temu, AleksanderX napisał:

Fendt to fendt dobre tylko jak to rozumieć ja np. mam i nie jestem zadowolony

a jakiego masz fendta ze nie jestes zadowolony? jaki model?. moze masz uzywanego na duzym przelocie od handlarza no to mzoe byc lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj