kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Zefirekk    0
2 godziny temu, sumek666 napisał:

rocznik? co to jest wypas?

Rocznik 2018 wypas czyli światła led pneumatyczny fotel amortyzowana przednia oś i szersze opony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Zefir, to jest na pewno cena brutto? 230 tys zł brutto to jest 187 tys. zł netto, a za tyle to NH T5 110 można wziąć raczej w mniej lub bardziej podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

No to chyba golasek, spoko. 190 netto z szerszymi oponami i amortyzowana osią możliwe, lecz na pewno bez pneumatyki, tuza i innych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
therider    7

John deere 6120m  264 tyś netto

Miękka oś i kabina

Przedni tuż

Pompa 114

3 zawory scv

Skrzynia 24 Eco shift

Podnośnik wzmocniony

Kapcie 520/420 miraż

I parę jeszcze rzeczy w kabinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ten jd 120 M to chyba z turem bo jak bez to niech się w głowę popukają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

no te ceny tylko w górę i w górę ale żeby coś potaniało to chyba nikt nie słyszał ;) żeby jeszcze ceny naszych produktów cały czas drożały 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

za darmo to dziś nawet w mordę nie dostaniesz ;) żeby ceny były normalne to nikt by nie czekał na prow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
therider    7

Ciągnik w standardowej wersji mogłem mieć za 225 tys a a jak dołożyłem tę opcję to niestety ale wyszedł 264 tyś . Wersja r z tymi opcjami wyszedł by jakieś 310 tyś

Diler to rolbrat

 

Edytowano przez therider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

no nie wiem jaki jest sens brac ciagnik na prow? jak ja chce 160-180 koni. to na 50h nie dostane. i jestem zmuszony kupic bez prow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fendt8188 napisał:

no nie wiem jaki jest sens brac ciagnik na prow? jak ja chce 160-180 koni. to na 50h nie dostane. i jestem zmuszony kupic bez prow

Ja się zastanawiam jaki jest sens 180 koni na 50ha xD 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kr9292 napisał:

Jak masz zamiar się rozwijać to czemu nie xD

W sumie jak tak to polecam Fendt'a 1050 Vario, żeby był zapas mocy xD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

ja jeszcze nie zgłupiałem,to jeden z mojej wsi i co najlepsze sprzedał 2ha z domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie a może ma 12ha własnych a dzierżaw z 200ha i co w tedy 160-180 km to mało 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

wez mnie nie rozśmieszaj, miał 14 zostało mu 12 a nie kupi i nie wydzierżawi ani 1ha bo w okolicy jest z co najmniej 10 baorów którzy by go kupili razem z tym traktorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

50 hektarow z tego arealu startuje wczesniej .15 lat robilsmy fendtem 100km .co sie okazuje za malo bo mam ciezka ziemie i musze dojezdzac wszystko obrabiam sam wiec ciagnik musi byc wydajny. a ze planuje sie rozwijac  to jaki mi sens brac teraz ciagnik 120km? ciagnik to inwestycja za przynajmniej 10 lat. ale wez to wyltumacz unijnym fiozofom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199
2 godziny temu, fendt8188 napisał:

no nie wiem jaki jest sens brac ciagnik na prow? jak ja chce 160-180 koni. to na 50h nie dostane. i jestem zmuszony kupic bez prow

Ja dostałem Valtrę T144 Active na 40 ha, także próbuj działać z Prowem. Tyle, że ciągnika prędzej jak za rok nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj