kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

situ14    35

Deutz fahr 5125- wzmacniany podnośnik, koła r38/540 i r24/440 skrzynia 30/30, Stop&Go, amortyzowana przednia os, 3 pary wyjść hydrauliki, pneumatyka cena 222 netto. Co sądzicie o tej ofercie?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Wziąłem w zeszłym roku 5100,przy dopłacie do węższych kół, dodatkowo gniazdo iso, amortyzacja kabiny, wolny spływ i ls, przedni tuz bez wom, filtr węglowy, skrętne błotniki za 222netto i z tego co wiem to można spokojnie przez serwis podkręcić moc na 120km bo to te same silniki. możesz mojego w galerii zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
tylko nie wiem czy to jest ten sam model jeszcze czy już nowy wszedł jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
aaa nie to inny model jest bo mój to 5100c, ich chyba juz nie sprzedają. Co do 5125 to ma silnik 3,6l i z tego co rozmawiałem z mechanikiem z serwisu to powiedział że są awaryjne, a w moim to tylko pilnować żeby przewody żadne się nie ściągały i poziom oleju był ok i lata bez awarii a że te 3,6l są awryjne ale szczegułów nie dopytywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
6 godzin temu, ZELKOW napisał:

aaa nie to inny model jest bo mój to 5100c, ich chyba juz nie sprzedają. Co do 5125 to ma silnik 3,6l i z tego co rozmawiałem z mechanikiem z serwisu to powiedział że są awaryjne, a w moim to tylko pilnować żeby przewody żadne się nie ściągały i poziom oleju był ok i lata bez awarii a że te 3,6l są awryjne ale szczegułów nie dopytywałem

Przecież w Twoim 5100 też siedzi silnik 3,6l, więc czemu Twój ma chodzić, a tamten już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Są silniki Deutz i FarMotion koncernu SDF. Pojemność chyba taka sama tylko konstrukcja inna. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

seria 5 i 6 ma takie same silniki tylko seria 6 ma jeszcze DPF

Edytowano przez situ14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Robił ktoś wycenę lub się orientuje od ilu zaczyna się JD 6120r najlepiej ze skrzynia autopower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
3 godziny temu, sumek666 napisał:

Są silniki Deutz i FarMotion koncernu SDF. Pojemność chyba taka sama tylko konstrukcja inna. 

Silnik sdf ma 3.8l pojemności i jest montowany w serii 5g. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
5 godzin temu, fulton napisał:

Robił ktoś wycenę lub się orientuje od ilu zaczyna się JD 6120r najlepiej ze skrzynia autopower?

A Autopower u JD już jakoś sensownie działa tj. bez większych awarii za walizkę pieniędzy każda?

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

STR897 napisał:

Orientuje się ktoś może case puma 150 cvx ?

Bardzo ogólne pytanie zadałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy1984    2
3 godziny temu, ZELKOW napisał:

 

Bardzo ogólne pytanie zadałeś

Też  się podłączam z pytaniem , ile może  kosztować Case 150 maxxum ,miękka oś tuz i tur ? Lub claas arion 610 i też miękka oś tuz i tur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STR897    0
12 godzin temu, ZELKOW napisał:

 

Bardzo ogólne pytanie zadałeś

Jak ktoś sie orientuje ogólnie ma jakaś wycenę w cvx nawet w standardzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Niektórzy to sadza że na forum  są ceny wszystkich ciągników w każdej specyfikacji. Naprawdę nie boli wykonanie telefonu do dilera i zapytanie o konkretny egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Akurat Maxxum to dość często wyceniany ciągnik ale autor pytania nadal nie wie co chce. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj