kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Rafi1    0

Zapytajcie dilerow o norme ecr 4 i wtedy zobaczycie ile maja naprawde mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Witam koledzy mam pytanie o cene Kuboty M115 gXIII?? a mianowicie ile za nią można dać bo ofertę mam na 228000 z miękką osią i nie wiem czy dobra? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Hej
Zna ktoś ceny:
- Valtra N104, N114e
-JD serii MC/RC ok 100km ?

Z przednim TUZEM i miękka osią jak dostępne?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Hej

Zna ktoś ceny:

- Valtra N104, N114e

-JD serii MC/RC ok 100km ?

 

Z przednim TUZEM i miękka osią jak dostępne?

 

N104 tuz pompa 90 3 pary wyjść opony 540 r38 i 440 r28 Mitas Za michelina 5-6 tyś dopłaty 

Amortyzowana Kabina 256 tyś netto do utargowania

Miękka oś 11 tyś netto Ale do tego ciągnika nie trzeba bo ma bardzo dobrą kabinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

N104 tuz pompa 90 3 pary wyjść opony 540 r38 i 440 r28 Mitas Za michelina 5-6 tyś dopłaty 

Amortyzowana Kabina 256 tyś netto do utargowania

Miękka oś 11 tyś netto Ale do tego ciągnika nie trzeba bo ma bardzo dobrą kabinę 

to weź bez kabiny to jeszcze taniej wyjdzie i nic nie będziesz musiał amortyzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Jacek co się rzucasz nie każdy potrzebuje i nie każdy ma kasę nabajery bo oska to już bajer


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

N104 i 114 są tylko w hi-tech czy active też? Bo podłokietnik chyba dopiero w active?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

tuz 11 tyś netto wom 11 tyś netto valtra tylko skrzynia H5. Active od n134
z ceny 256 netto można jeszcze coś utargować.Mi oferują szersze opony tył 600 i przód 480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

To chyba jeszcze nie tak tragicznie na tle innych... jd 6m, nh t6 i arion 400 w tych samych pieniadzach, nh wyjcomand deczko tanszy

4.4l to spokojnie te 20koni można podnieść

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Mnie się wydaje, że jak na model N104 to jest niestety kiepsko z jego ceną. N114 byłaby tego warta - nawet z mocą jak model N104, bo to jednak całkiem inny traktor - dużo większe DMC, dużo większy maksymalny nacisk na tylną oś, masa chyba też jest sporo większa, jest też możliwość zamówienia jeszcze mocniejszego tylnego podnośnika. A N104 ma DMC tylko 8t, a max. nacisk na tylną oś to tylko 6t, max. nacisk na przód - 4t -, podnośnik tylny o udźwigu 63 kN, trochę ratują sytuację, ale co z tego jak inne parametry ograniczają jego funkcjonalność. Moim zdaniem słabo jak na traktor o rozstawie osi 266.5 cm i w tej cenie.

 

A amortyzacja przedniej osi w Valtrze nie musi być wcale taka super, jeden z użytkowników w topiku o awaryjności Valtry bardzo niepochlebnie wypowiedział się o technicznym rozwiązaniu tej amortyzacji, być może jest tam nawet błąd konstrukcyjny, ale możliwe że już go poprawiono. Sama skuteczność amortyzacji była jednak dobra. Więcej szczegółów nie pamiętam, jak ktoś zechce, to może przeczytać topik i znajdzie ów wypowiedź. Valtra tego użytkownika pracowała w lesie.

Jacek zamówił chyba jakiś model NH, też mogę powiedzieć, że tam też nie ma cudów. A jeden z użytkowników Steyra Profi, z którym rozmawiałem, można powiedzieć że powiedział tak - łatwo kupić, natomiast gorzej utrzymać w pełnej sprawności - chodzi tu o koszty związane z częściami do jej późniejszych napraw jak i niestety obsługę wykonywaną przez serwis. A efekty amortyzacji u CNH są dość przeciętne - nie wymyślam tego, można wypowiedzi użytkowników znaleźć na forum. W tym NH T7, którzy mają/mogą mieć też regulację stopnia amortyzacji. Chociaż jak jest np. w nowych T6 amort. przednią osią tego nie wiem.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Który ciągnik czy maszyna jest dzisiaj warta swojej ceny... chodzi o porównywanie zbliżonych modelow różnych marek...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Valtra ma teraz do końca miesiąca podobno promocje na każde ciągniki .

Mam jeszcze na dniach dostać oferte na n114e i n134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

To podrzuć N 114 jak dostaniesz... gdzie negocjujesz? Nie wiesz kiedy Nowa seria A będzie dostępna? Ja chce przetestować porównać A z Nką, muszę się wybrać w końcu do tafił


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

To podrzuć N 114 jak dostaniesz... gdzie negocjujesz? Nie wiesz kiedy Nowa seria A będzie dostępna? Ja chce przetestować porównać A z Nką, muszę się wybrać w końcu do tafił

Negocjuje Agrotechnik Tafiły.

Nie wiem kiedy seria A będzie dostępna bo nie nawet nie interesują.

W Tafiłąch mają na placu 4 Valtry n104 Wszystkie bez przedniego tuz 

Oferty prawdopodobnie przyjdą jutro.

Jak byś podał na priv e-mail to ci prześle całą ofertę. 

Edytowano przez kubakar117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Wiem, ze stoją byłem z myjką w serwisie niedawno i oglądałem, ale nie było już z kim rozmawiać... A jak na testy chętni czy nie za bardzo? Teraz bum duży to pewnie i nie mają co dac


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Wiem, ze stoją byłem z myjką w serwisie niedawno i oglądałem, ale nie było już z kim rozmawiać... A jak na testy chętni czy nie za bardzo? Teraz bum duży to pewnie i nie mają co dac

Jeszcze tydzień temu mieli n114e na testy ale w sobote ktoś ją kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Który ciągnik czy maszyna jest dzisiaj warta swojej ceny... chodzi o porównywanie zbliżonych modelow różnych marek...

 

N104 słabo nadaje się do porównania z NH T6 czy odpowiedników u Case/Steyr, JD 6M ze względu na powyższe co napisałem. Claas Arion 4xx - od 430 w górę jest bardziej porównywalny. Z tym że na Arionie 430 pewnie ze 20 tys. zł netto dało by się oszczędzić względem N104.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

To co N4 chcesz równać z nh t5 jak tam masz chyba silnik 3.4l i jaka masa... t6 gabarytowo wygląda na byka trochę mocniejszy, fakt pod 114 bardziej podchodzi, a jd 6mc/rc niewiele tańszy od 6m. Nie jestem fanatykiem żadnej marki, tak samo cnh jd i claas mają swoje plusy, ale valtra jakościowo chyba wygrywa. Arion 420 z tego co tutaj piszą poniżej 240 w takim wyposażeniu nie wyrwie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Pedro z całym szacunkiem ale jakby valtra wygrywała tak jakością to byłoby jej zdecydowanie więcej na polach. Mowię o droższych markach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

To co N4 chcesz równać z nh t5 jak tam masz chyba silnik 3.4l i jaka masa... t6 gabarytowo wygląda na byka trochę mocniejszy, fakt pod 114 bardziej podchodzi, a jd 6mc/rc niewiele tańszy od 6m. Nie jestem fanatykiem żadnej marki, tak samo cnh jd i claas mają swoje plusy, ale valtra jakościowo chyba wygrywa. Arion 420 z tego co tutaj piszą poniżej 240 w takim wyposażeniu nie wyrwie.

 

Pomiędzy T5 a T6, nie ma bezpośredniego odpowiednika u CNH. I trzeba wyraźnie napisać - N104. Bo N114 to już "podwoziowo" całkiem inny traktor - znacznie wytrzymalszy. Jakościowo to ja bym to wszystko porównywał trochę inaczej, bardziej rozpatrywał różne konfiguracje a nie tylko tak ogólnie na poziomie producentów. Tylko ciężko o to w przypadku traktorów, bo brakuje informacji, z samochodami osobowymi jest na tym polu zupełnie inaczej.

Valtra z pewnością dobrze potrafi się reklamować, z broszur można się sporo dowiedzieć. Ładny design też na pewno działa na plus. Chociaż stronę internetową mają kiepską.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

U mnie dużo valtr lata, najczęściej w końcu o wyborze decyduje cena i cnh się pojawiają w cenie vatry można mieć o model większy. Każdy ma swoje priorytety dla jednego cena dla innego parametry...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj