Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawełsz    0

Chodzi mi oto czy ehr coś ruszy czy nie bo niema żadnej reakcji jak go podepnę, po prostu brak słów. A wszystko się zaczęło ot tego że zaczęły mrógać kontrolki aż przestał działać dzieśięć lat hulało bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawełsz    0

Witam. Maszyna działa problem leżał w przełącznikach na błotnikach. A mam takie pytanie po wymianie pompy hydraulicznej w massey Ferguson 3070 przy hamowaniu szarpie pedałami hamulca, proszę o wskazówki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawełsz    0

Witam. Panowie ten ehr, zrobiony gubił masę i dlatego ehr nią łączył. Na razie działa. Dzięki za podpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk9m3    0
Dnia 5.11.2016 o 22:34, marian3p napisał:

Po pierwsze nie pisz wielkimi literami. To, że ktoś miał taki problem nie znaczy, że u Ciebie będzie identyczny. Znajdź schemat EHR (bez problemu do znalezienia w necie), i sprawdź najpierw czy jest napięcie w kostce zasilania, czyli masa, stały plus, oraz sygnał z alternatora. Jak to sprawdzisz będziemy myśleć co dalej.

Cześć, założyłem nowy wątek ale chce zapytać też tu może będzie większy odzew 🙂

Mam problem w MC MTX 175 nie działa EHR, nie ma prądu, bezpiecznik ok prąd jest, kable też niby ok, nie mam pomysłu gdzie szukać co sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pulek227
      Witam.
      Mam problem z odnośnikiem w Mf6480
      Podniósł pług a teraz nie idzie to w żaden sposób opuścić. Na panelu pokazuje niby kontrolną w dół że opuszcza Ale podnosnik ani drgnie. Na blotnikach przyciskami też nie reaguje
      Próbowałem też pod ciągnikiem awaryjnie alektrozaworami opuścić
      Ale na sadzonym ciągniki te przyciski z gumkami się wciskają na obu elektrozaworach A gdy ciągnik zapalony to jeden się wciska a drugi nie da rady a pług jak był w powietrzu tak jest. 
      Może ktoś pomóc w tej sprawie
    • Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?
    • Przez bandit1945
      Witam.
      MF 3095 mam problem z ehr....
      Na pusto działa wszystko elegancko podnosi opuszcza potencjometry wszystko ok....
      Gdy podczepie coś ciężkiego np agregat to gdy dam przełącznik na podnoszenie podnosi ładnie do ustawionej wysokości ale nie gaśnie kontrolka od podnoszenia i cały czas pompa daje ciśnienie..... Tzn tak jak by ehr nie rozłączył elektrozaworu od od podnoszenia.....
      A gdy minimalnie cofnę potencjometr od wysokości podnoszenia to kontrolka gaśnie i przestaje podawać obciążenie.....
       
      Na pusto wszystko jest ok
       
      Pomocy
    • Przez Macias1221
      Mam problem z ehr TCE 15 T wyskoczył mi błąd a mianowicie świeci mi dioda w pewnej sekwencji 3 razy mruga w odstępach 0,5s później przerwa 1s i znowu 2 razy mruga i po chwili cała sekwencja się powtarza. Dodam jeszcze że ramionami mogę ruszać tylko z błotników a żadnej reakcji z kabiny. Może ktoś miał już podobny problem proszę o pomoc
    • Przez Matik7171x
      Witam. Mam problem a mianowicie w moim ciągniku Renault Ares świeci się tak delikatnie kontrolka od alternatora. Nie działa EHR. Czego to może być przyczyna?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj