DEMONxXx

Renault 155.54 rozdzielacz EHR

Polecane posty

DEMONxXx    10

Witam 

Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?

są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?

mariusz(ZDUN)    202

a może napiszesz po co chcesz go regenerować?

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

DEMONxXx    10
Napisano (edytowany)

Na ciepłym oleju na wolnych obrotach prawie nie podnosi obrotówki słychać jak przelewa się olej muszę dodać gazu tak na 1000 obrotów na zimnym jest dobrze pompa nowa ciśnienie na zimnym na wolnych 200bar na ciepłym 190

Zaraz wykręce elekrtrozawory może oringi słabe

Edytowano przez DEMONxXx

Wiadomość z agroFakt.pl

DEMONxXx    10

Co to jest niskie cisnienie sterowania  EHR?

Chodzi mi o to czy jest w rozdzielaczu coś co można samemu wymienić żeby olej nie przepływał bokiem tylko na siłowniki.

Wiem ze bez rozłożenia na części nie stwierdze co jest zużyte ale nie ma sensu go rozbierać jeżeli nic tam  sam nie wymienie dlatego pytam

PIOTREK79    1

Niskie ciśnienie steruje wysokim a niskim ciśnieniem steruje elektryka. jeśli masz za małe niskie ciśnienie to raczej nie będzie podnosić choć by miał na pompie 300bar.

DEMONxXx    10
Napisano (edytowany)

gdzie ustawia się niskie ciśnienie? skąd jest zasilane? Gdzie najlepiej je zmierzyć?

Edytowano przez DEMONxXx

DEMONxXx    10
Napisano (edytowany)

skrzynia 24/8 z półbiegami  ustawiałem 23 bary na wolnych na ciepłym i z tym nie ma problemów. 

Czyli ze przy tej skrzyni cisnienie na ehr idzie idzie od niej?

A skąd  brane jest ciśnienie ehr przy przekładni mechanicznej? 

Edytowano przez DEMONxXx

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzechu_master
      Witam,
      Od jakiegoś czasu walczę w problemem w moim Urusie 1934 (2007r). Mianowicie pod dużym obciążeniem podnośnika pojawiają się problemy z rozdzielaczem EHR Bosch. Po przełączeniu w skrajne położenie ( podnoszenie lub opuszczanie) potrafi się zaciąć. Objawia się to tym, że nie ma płynnej regulacji wysokości (na maksa podnosi i nie chce opuścić lub opuści i nie chce podnieść). Wymieniłem czujnik wysokości podnośnika ale też nie mam pewności czy on działa jak trzeba. Zachowuje się czasami jakby nie odczytywał odpowiedniego napięcia i nie przekazywał do sterownika. Dodatkowo jak już
      rozdzielacz się zatnie to jedynym rozwiązaniem jest ręczne przesunięcie suwaka w rozdzielaczu ( na cewkach są odpowiednie popychacze).
      Może ktoś z Was miał taki problem. Jeśli jest to możliwe może ktoś ma taki ciągnik i jest w stanie przesłać mi zdjęcia całej instalacji hydraulicznej przy rozdzielaczu. Proszę o pomoc.
    • Przez pulek227
      Witam.
      Mam problem z odnośnikiem w Mf6480
      Podniósł pług a teraz nie idzie to w żaden sposób opuścić. Na panelu pokazuje niby kontrolną w dół że opuszcza Ale podnosnik ani drgnie. Na blotnikach przyciskami też nie reaguje
      Próbowałem też pod ciągnikiem awaryjnie alektrozaworami opuścić
      Ale na sadzonym ciągniki te przyciski z gumkami się wciskają na obu elektrozaworach A gdy ciągnik zapalony to jeden się wciska a drugi nie da rady a pług jak był w powietrzu tak jest. 
      Może ktoś pomóc w tej sprawie
    • Przez DEMONxXx
      Witam muszę wymienić blokadę tylnego mostu elementy zazębiające. 
      Da się to zrobić od strony koła bez zdejmowania górnej pokrywy mostu?
    • Przez Patryk212
      Witam mam taki problem, że renault nie chcę jechać ani do przodu ani do tyłu. Mrugają kontrolki i nic. Powoli opuszcza podnośnik i słabo działa wspomaganie.
      20181122_131530.mp4
    • Przez maly2000
      Witam!
      Przyszła zima więc trzeba ogarnąć pewne tematy. Moja renia maga się z pewnym problemem. W ciągniku cały czas krąży w obiegu olej hydrauliczny czemu towarzyszy specyficzne wycie które najmocniej słychać w okolicy tylnego lewego koła. Kilku znawców mi to potwierdziło, ale nikt nie chce się z tym bawić. Efektem tego jest znaczne grzanie oleju oraz silne zapocenie a nawet wycieki z gniazd hydrauliki zewnętrznej. Wydaje mi się, że zabierać to może również kilka koni bez potrzeby. Z lewej strony na skrzyni za kołem znajduje się jakiś zawór rozdzielczy który również jest zapocony. Dodam iż ciągnik posiada ładowacz czołowy. Jak będę go mył postaram się zrobić zdjęcia i zobrazować. Ma ktoś jakiś pomysł?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.