turbogrocho49

Ochotnicza Straż Pożarna

Polecane posty

pynczor    15

Ja tez jestem w MDP mielismy 9 miejsce na wojewodzkich ale ... auta mamy 3 dwa sa z holandii daf i mercedes a trzeci to tarpan z silnikiem duzego fiata ze sprzetem nie ma problemu tylko jak trzeba jechac do pozaru to nie ma kierowcy ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Ja również należe do OSP, u mnie są 2 wozy bojowe...

 

- Jelcz 315 GCBA 6/32 typ Jelcz 004

- Żuk

 

 

Przyszłościowe plany w osp to Jelcz gaśniczy GCBA 5/24 z pompą Rosenbauer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

Również należę do OSP;] w 2007 roku z młodzieżówka zdobyłem dwa pierwsze miejsca(gmina i powiat) Auta: Star 244 i Fiat Ducato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Od 10 lat naleze do OSP a od 2 lat jestem kierowca. Samochod to Zuk ale wlasnie wymieniamy na Jelcza lub Magirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Też należę do OSP ale to tylko po to aby móc robić zabawy w remizie bo cudzym nie można dawać w ręce sali, a "swojemu" czemu nie? :P heheh


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ja też należe do staży OSP Juryszewo nasza straż na ok. 54 lat. jestem strażakiem od 5 lat obecnie gospodarzem remizy i kierowca żuka jak starszyzna niechce jechać :D bardzo rzadko zdarza nam sie jakiś wyjazd niema Poprostu sprzętu :P 3 motopompy i nowe węże to wszystko... ale zawody praktycznie co rok pierwsze miejsce :D motopompe tak podkręciliśmy że z podestu zeskakuje jak pchać zaczyna :D:D:D


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak w straży,ognia nie ma ,a w d***parzy :)


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Ja nie należe jeszcze troche mi brakuje a u nas jest ŻUK :)


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja należę mam 16 lat (jestem od 1 gim) mamy własne kalendarze i stronę WWW. :) :)

Tylko mamy żuka. Ale niebawem ma się coś zmienić. :)

 

WWW.ospczarna.za.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad92    0

ja oficjalnie nie naleze do OSP (jeszce, jakoś nie mam czasu sie zapisać) ale jak trzeba jechac to się jedzie na akcje, bo mnie znają :) u mnie jest star 266 GBA 2,5/16 i ford transit. A czy ktoś brał udział w OTWP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odwiedził ktoś stronę mojej jednostki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazyli    0

ja należę do straży mamy takiego volgswagena takiego z policji radiowóz ale nie dawno miał przyjść jakiś wóz ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

witam!!widze sporo druhów na AF :D ja jestem i w osp i w psp.obecnie na pierwszym roku w cspsp w częstochowie za rok młodszy aspirant.w osp mamy stara 266(nie ma w teren lepszego samochodu) i żuka.no a na szkole to najlepszy sprzęt w polsce :blink: szkoda że wszystkie jednostki takiego nie mają :D pozdrawiam


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    317

lukas20. A o starze nic nie mów - w zeszłym roku o połnocy dzwonili znajomi z sąsiednich osp żeby wyciągnąć im dwa stary bo się zagrzebały :blink:

Tyle że tam to ponoć wina kierowców a te stary nie wiem czy miały napęd na wszystkie osie (266 chyba ma bo to tzw "rolniczy" star chyba). Ich zabawki wyciągneliśmy oczywiście.

Też jestem w OSP ale o tym już chyba wiadomo :D

(Dlatego mnie tyle nie było na AF.pl)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

heh jak star 266 ma wyciągarkę i kierowca ma trochę doświadczenia to w terenie nie ma co żeby nie wyszedł :blink: założysz linkę za drzewo i musi wyjść. kolega ode mnie z rocznika mówił że kiedyś jak sie palił las to tylko ich star dał rade a psp się zakopało :D .a ten model ma napęd 6x6.wczoraj miałem swój pierwszy pożar tylko że jechałem zajebiaszczym volvem z 8 tyś litrów wody w zbiorniku :D


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Ja naleze do OSP :D . U nas jest Żuk :D A po zawodach to sie przewaznie krzywo do domu wracało :blink:


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja od niedawna należę do drużyny mieszanej MDP kat.16-18lat. :P

 

http://osp.praszka.w.interia.pl/ oto strona OSP

http://www.youtube.com/watch?v=Lk5sAY4Qe6Q a tutaj filmik z ostatnich ćwiczeń. :) Ja to ten słoń w szarej koszulce co leci z wężem i prądownicą. :) No coment, please. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

Ja należe do OSP. Posiadamy Jecza GCBA 6/32 i Lublina GLM 8. Na zawodach MDP zwykle 1-2 miejsce, a starsi ~7. Ja należe od jakiś 4 lat, z początku MDP, ale tej wiosny mieliśmy szkolenie na starażaka ratownika 1 ,a potem 2 stopnia, więc jestem strażakiem w pełni i jestem z tego Bardzo dumny.... do niedawna mieliśmy jeszcze stara 25 ale poszedł na żyletki:P rok. 1964, jako pierwszy w gminie więc troche przepracował...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem druchem już 2 lata :D nasza OSP Kowalewo Opactwo posiada już 101lat!!! Mamy bardzo ładną remizę. Posiadamy również VW LT28 TDI oraz starego Forda bojowego który jest darem z zaprzyjaźnionej niemieckiej gminy.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj