Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 11:53

F1 No i ruszyli. Ogląda ktoś jeszcze czy wszyscy tylko gałe lukają. Jak nasz Robercik sobie poradzi w tym sezonie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 06:21
  •  

#2 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 13:13

F1 Ja oglądam a w piłkę nie gram :) :)

#3 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 13:23

F1 no ciekawe :)
AF - to Jest To:)

#4 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 13:28

F1

no ciekawe :)

co tam takiego ciekawego

Chłopaki przechwalali sie że z nowymi zasadami (TC i shs) nie ma problemu, ale jak oglądałem 1 trening dzisiaj w nocy to jakoś troszke nimi rzucało. Raikonen to kilka razy wyleciał, Nelsinio wykrecił ładnego bączka, ogolnie ciekawie. Zobaczymy co bedzie na Q i wyścigu. Śledzi ktoś czasy na oficjalnej stronie FIA?

Edytowany przez brzozak2, 15 marzec 2008 - 12:16.
po znaku interpunkcyjnym stawiamy "spacje" zgodnie z zasadami maszynopisu, pare literowek tez sie znalazlo

#5 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 13:29

F1 ciekawe jak sobie poradzi!!!xD
AF - to Jest To:)

#6 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 19:30

F1 Ciekawe jak będą wyglądać wyścigi bez Kontroli Trakcji. Będzie na pewno więcej bączków niż w poprzednim sezonie. Myślę że Robert będzie parę razy w tym sezonie na podium :)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#7 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 07:50

F1 Gdzieś czytałem że Kubica mówił że w tym bolidzie co ma daleko nie zajedzie. :)
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#8 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 15 marzec 2008 - 08:39

F1 No no Kubica 2 w kwalifikacjach. Wg mnie ma szanse na podium :)
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

#9 Share Wielkopolanin

Wielkopolanin

Zaawansowany

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 401 postów
  • Zainteresowania:Szerokie

Napisany 15 marzec 2008 - 12:10

F1 @quercus masz rację tak mówił ale to widocznie była ściema. W kwalifikacjach był świetny, teraz tylko czekać na wyścig chyba będzie w nocy?

#10 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 12:17

F1 transmisja zaczyna sie o 5.30, wiec wyscig pewnie o 6.00, ja budzik ustawiam na 5.50 :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 12:22

F1 Moglby byc 1 gdyby nie ten lekki wyzut na bok. W kwalifikacjach byl 2 i bardzo dobrze licze na wiecej takich miejsc dla niego

#12 Share Wielkopolanin

Wielkopolanin

Zaawansowany

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 401 postów
  • Zainteresowania:Szerokie

Napisany 15 marzec 2008 - 12:32

F1 Wyścig pokazują w Polsacie? czy Polsacie Sport?

#13 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 12:43

F1 w polsacie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#14 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 14:44

F1 Wyścig zaczyna sie o 5:30 w polsacie i polsacie sport. Studio f1 bedzie wcześniej od 4:30 ale tylko w polsacie sport, ale w sumie studio w tym roku to jak narazie lipa. M Dowbor prowadzi i wspaniale popisuje sie swoją niekompetencją w dziedzinie F1. Włodek Zientarski troche ratuje sytuacje, mimo tragedii trzyma sie nieźle. W sumie nie wiem kto jeszcze bedzie. Pewnie tradycyjnie Artur Kubica i nie daj boże Hołowczyc. Polsat emituje w wersji 16/9, a polsat sport 3/4. ŁAdną scieme robili z tymi osiągami. Jak oglądałem ostatnia sesje treningową to mysłałem że ostatnie 3 minuty to zawału dostane co oni pokazali, ale w sumie musieli ściemniać żeby konkurencja nie dobrała sie do patentów BMW. Ich bolid w tym roku jest odjechany. A z tym zwycięstwem to spokojnie bo mclaren podobno ma niesamowite starty w tym sezonie. Z drugiej strony Bolidu BMW są jak przyklejone. Jestem w szoku.Kto śledzi tabelki to widział że jezeli chodzi o predkości to BMW są słabi, ale w zakrętach niesamowici. Robercik pięknie to wykorzystuje. I znowu poemat machnąłem. Czyta ktoś w ogóle takie długie posty? Dzisiaj 3 nocka z rzedu zarwana ale dam rade. Aha jak macie blisko telewizora komp z netem to polecam tabele miedzyczasów na oficialnej stronie f1. Ja bez tego nie oglądam. Czasem jak sie dzieje to nie patrze w telewizor tylko w tabele przez dłuższy czas. Żoneczke to szlag trafia jak jest wyścig:) cały salon w kablach od kompa.

Edytowany przez brzozak2, 16 marzec 2008 - 13:27.
orty, uzywaj "spacji" po znakach interpunkcyjnych

#15 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 15:00

F1 OOO, widzie kogoś zainteresowanego konkretnie f1 :) Powiedz mi gdzie dokładniej można znaleźć te tabelki z porównaniem czasów?

#16 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 15:47

F1 Opis i porównania czasów

#17 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 16:06

F1 To wiem, ale chodzi mi o prędkościach np w poszczególnych zakrętach.

#18 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 19:46

F1

OOO, widzie kogoś zainteresowanego konkretnie f1 :P Powiedz mi gdzie dokładniej można znaleźć te tabelki z porównaniem czasów?

Zasadniczo to prędkości nie mierzy się w poszczególnych zakrętach, bo to nie jest istotny parametr. Każdy kierowca może inaczej go przejechać w zależności od ustawień. Oczywiście wszyscy zmierzają do ideału. Czasem w trakcie wyścigu podają prędkości w trudniejszych zakretach. Luknij tu jak chceszhttp://www.formula1.com/races/in_detail/australia_787/circuit_diagram.html , jak podświetlisz kółko na mapce to pojawią się podstawowe dane. Jeżeli naprawdę interesuje cię to, co się dzieje w trakcie wyścigu, to musisz Mieć zestawienie czasów w poszczególnych sektorach(3 sektory).Są to takie kolorowe cyferki, które czasem widać jak obserwują je na monitorach kierowcy na postoju lub szefowie itp. My też mamy tą możliwość http://www.formula1....es/live_timing/ pod obrazkiem znajdź odnośnik "launch in new window(large)) kliknij zarejestruj się możesz podać fałszywe dane nie sprawdzają nic także nie wysyłają na meila. Prośba żeby w kraju wybierać Polske, niech w FIA wiedzą, że Polacy oglądają F1. I już jak się zarejestrujesz powinna pojawić się lista kierowców z czasami. Jak się nie pojawi kliknij jeszcze raz launch in new window. Jak ktoś chce to mogę streścić, co jest w tej tabelce. Powiem wam że jak się ogląda wyścig śledząc jednocześnie czasy to dopiero są emocje i widać jak dobry jest Kubica. Polecam. I znowu się rozpisałem

Edytowany przez brzozak2, 16 marzec 2008 - 13:36.
te same zarzuty co post wyzej, nie rozumiem po co uzywasz tylko niektorych polskich znakow

#19 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 22:36

F1 Wydaje mi się, że w tym sezonie McLaren, będzie niedościgniony. W tamtym sezonie Kovalainen, no był przeważnie w 10, ale sie zbytnio nie liczył, zmienił samochód i 3 w kwalifikacjach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 22:50

F1 Cos mi sie wydaje ze Robert bedzie w tym sezonie na podium w generalce!!!
dzis sie zaczyna, juz nie moge sie doczekac :P