gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kolejorz    3

Dzisiaj oglądałem Robert musi zmienic team


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Ale zobaczcie, jaką logikę mają myśliciele z bmw. Ściągnęli Kubicę na pit mimo iz miał jeszcze bardzo dużo paliwa, nalali mu na full i założyli miękką mieszankę. Potem tłumaczą, że mieli nadzieje ze jak robert będzie jechał za wolnymi kierowcami to nie zużyje mocno opon i mu wystarczą do końca. Nie wzięli chyba pod uwagę tego, że przecież tu nie chodzi żeby jechać za wolniejszymi i w tej temperaturze i przy tym obciążeniu paliwem miękka mieszanka bardzo szybko sie zużyje i rzeczywiście przed tą kraksa to opony były już bardzo zużyte, wątpię, aby na nich bezpiecznie dojechał. Prawdopodobnie musiał jeszcze raz zjechać na pit

Edytowano przez brzozak2
masa literowek i nie uzywanie "spacji" po znakach interpunkcyjnych, brak polowy przecinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

moim zdaniem lepiej gdyby Robert odszedł nawet do słabszego zespoły ale nikt by nie kombinował tak jak teraz,zawsze beda faworyzowac swojego rodaka :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Dzisiaj Robert pokazał klase <_< Przyjechał na 2 pozycji zaraz za Kimi Raikkonenem

 

Gratulacje Kubica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Gratulacje Robert!! Oglądałem cały wyścig i wszystko szło jak po maśle <_<


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Brawo Robert ! oby tak dalej i mechanicy nie zawiedli


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

"Weldome, weldome!!!" Tak krzyczeli do niego... <_< W końcu team pokazał klasę, pokazał, że umią tworzyć taktykę na wyścig... Oby tak dalej panowie. <_<


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

Tak trzymać !! gdyby Robert dysponował lepszym bolidem to spokojnie mogłby walczyć o 1 miejsca <_<


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
"Weldome, weldome!!!" Tak krzyczeli do niego... :lol: W końcu team pokazał klasę, pokazał, że umią tworzyć taktykę na wyścig... Oby tak dalej panowie. <_<

chyba well done <_<

 

BMW jest idealnym miejscem dla Kubicy, nigdzie nie odchodzi, bez przesady z tym że powinien mieć lepszy samochód jego bolid odstaje tylko od Ferrari i Mclarena, powtarzam jest to najlepszy zespół dla niego na chwilę obecną

 

I przestańcie snuć jakieś teorie spiskowe że dają mu słabszy samochód, albo jakąś dziwną taktykę ustalają. Samochód psuł się częściej niż Nicka dlatego że Kubica jeździ dużo bardziej dynamicznie i nie oszczędza go. A taktykę to ustala nie kto inny jak Kubica z własnym strategiem-widać było że musi się jeszcze sporo nauczyć po Australii.


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

bmw ma obecnie jeden z najlepszych bolidów w całej stawce ale nie zmienia to faktu że to co piszą w gazetach że po odejściu Schumachera niemcy, którzy mają największy wkład w f1 na siłę chcą wypromować nowego mistrza jest prawdą. zespół i właściciele bmw nie są tak głupi żeby najpierw dawać prace Kubicy, płacić mu a później sabotować jego starty. Ale Heidfield będzie zawsze promowany w tym zespole i wynoszony na piedestał. BMW to dobry team ale Kubica musi walczyć o swoje. dzisiaj pokazał klase. im więcej takich wyników tym lepiej. Sry za błąd <_< . Hayden to moto gp

Edytowano przez trollu
nie zapominaj o spacji po znakach interpunkcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Trollu z tym Haydenem to chyba nie ta dyscyplina, chociaż gościu też jest niezły. Wyścig był naprawdę ładny. Przede wszystkim Bardzo równe tempo Robercika z ciągłym pressingiem, od dawna tego mi brakowało w jego czasówkach. świetny start w dużej mierze dzięki Trulliemu no i oczywiście piękne pity. Piękny manewr Heidfielda przy wyprzedaniu Reno i RB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

teraz czekamy na 1 miejsce Kubicy :)) może teraz sie uda??.........


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

wszystko sie ułozyło po mysli Roberta i efekt koncowy jest!!! trzeba przyznac ze taktyka była naprawde super a to co było tydzien wczesniej to tragedia taktyczna ze strony BMW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
"Weldome, weldome!!!" Tak krzyczeli do niego... :) W końcu team pokazał klasę, pokazał, że umią tworzyć taktykę na wyścig... Oby tak dalej panowie. :)

 

Lol :)

 

Widzieliście jaki Robert był styrany po wyścigu ? uu.u Miał trochę szczęścia, bo Massa przeszarżował i jak skończył to wszyscy widzieli. Gdyby nie ten "wypadek" Massy to pewnie byłby 3. Teraz czekamy na pierwszy w historii Mazurek Dąbrowskiego w wyścigach F1 :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robert rozbudził nasze apetyty, ale może nie być tak łatwo, początek sezonu świetny, więc każdy liczy na więcej. Miał trochę szczęścia i wylądował na drugim miejscu, ale trzecie też by było sukcesem. Jednak widać, że samochodom BMW brakuje jeszcze do Ferrari, ja bym nie liczył na razie na pierwsze miejsce, bo możemy się rozczarować, a jeśli Robert stanie na najwyższym stopniu podium to będzie miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Kubica mówił że chciał by żeby jeszcze padał deszcz na koniec to by jeszcze wzioł Raikonena :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
Kubica mówił że chciał by żeby jeszcze padał deszcz na koniec to by jeszcze wzioł Kovalainen'a :)

 

Jak mnie pamięć nie myli, to Kovalainen jechał za Kubicą.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No i doczekaliśmy się Pole Position!!! Kubica wygrał w pięknym stylu kwalifikacje przed Grand Prix Bahrajnu i teraz czekamy na jutrzejszy wyścig. Już nie mogę się doczekać... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj