Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mari885    22
Ogłoszenia typu polecam nie są tu mile widziane. Mam kuzyna co pracuje w sklepie w Węgrzyniewie i napisałem do niego na FB w sprawie tego kombajny i odpisał ł że w żniwa ktoś latał za jakąś częścią do tego modelu tylko że nie ma jej dostępnej nigdzie w sprzedaży a dorobienie przez tokarza tego elementu jest kosztowne bo wymaga precyzji wzdłużnej z dokładnością do 0,5mm i polerowania i utwardzania. I może się nie udać. Więc wnioskuje że to chodzi o ten kombajn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

wczoraj kupilem jeczmien byłem na wadze 7280kg - 1580kg waga przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26
4 godziny temu, Agrest napisał:

Słuchajcie - co warte jest to ogumienie 11 cali w tej przyczepie? Załadowana na pełno pszenicą nie rozjedzie się

rozjedzie się       rama pordzewiała, tylko się przypatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
2 godziny temu, mari885 napisał:

gorszej glupoty to nie czytalem..u nas nawet sklepu nie ma

A co reklamę ci zrobiłem? Nawet nie zaprzeczyłeś że nie ma wad ukrytych. :D  Jak ktoś będzie chciał kombajn to sobie na OLX wejdzie w kombajny zbożowe i nie trzeba wciskać po portalach na siłę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mari885    22
Ja nikomu nie wciskam...jak ktos zainteresowany moze zobaczyc o cos zapytac.Dlatego nie wyjezdzaj mi tu z bajkami o jakims kuzynie z pod sklepu ze wsi ktorej nawet nazwe zle zapamietales i zle napisales... co masz kuzyna a nie znasz nazwy wsi ze ja przekrecasz...beznadzieja
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-do-nawozu-lely-centerliner-se-sulky-dr-650-CID757-IDrcvPL.html Ciekawe ile za sulky, miałem takiego do 3p i bardzo fajnie się sprawdzał. Szerokość regulowana jesli dobrze pamietam 10-15m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, hardkor113 napisał:

Ogolnie wyglada ok,hydraulike ma,nadstawki tez sie przydadzą,brak regulacji lopatek ale jak ci starczy te 12 to bierz,no i napewno nie jest to mds tylko zsb

Tak coś czułem że to nie MDS a na moje pola te 12 m w zupełności wystarczy ^_^ ważne że hydraulikajest a nadstawki zawsze się przydadzą i będą jak znalazł jak będzie potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
15 godzin temu, Agrest napisał:

Słuchajcie - co warte jest to ogumienie 11 cali w tej przyczepie? Załadowana na pełno pszenicą nie rozjedzie się?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-d-47-4-5t-stan-perfekcyjny-rejestrowana-CID757-IDrhdxF.html#04a1f881c6

 

Myślałem, że to jest 15,3 cala, ale gość pisze 11 i faktycznie balon duży a felga malutka. Chyba problem z dostaniem takiej i felgi i opony.

daruj sobie ten model, ramy słabe, cena kosmos

tu jeszcze starego typu do tego nadstawka, jestem przekonany że przegięta i pęknięta w niejednym miejscu, zaczynając od osi, poprzez ramy i wózek na dyszlu kończąc 

za niewiele więcej można wyrwać d 55, może nie w tak ładnie wyglądającą i do ogarnięcia, ale za to mocniejszą 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-autosan-d-55-rolnicza-88r-CID757-IDmLCRy.html#6791830dba


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

O tej d 47 to tak przy okazji pomyślałem, bo zaklepałem jedoosiówkę i wykorzystałbym transport po drodze. Ale faktycznie nie warto.

Jednoośka będzie miała wywrot na 3 strony , to może rozejrzę się za czymś dwie osie i 2W. Choć sam nie wiem czy jest mi kolejna aż tak niezbędna - jak coś w dobruych pieniądzach będzie to może się kupi.

@soltys48  jak coś będziesz miał to aktualne - możesz dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, ale dwa wiadra na pewno.             :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
19 minut temu, Agrest napisał:

@soltys48  jak coś będziesz miał to aktualne - możesz dać znać.

w tym tygodniu mają zjechać

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj