Polecane posty

soltys48    19710

znajomy kiedyś mnie przekonywał że ruskie silnik mtz'a wzorowali na amerykańskich silnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Tak  podpierniczyli  amerykana. Silnik z  kierowca i kraza v6 i v8 to japońskie z łodzi.

Motocykle  M-72 czy Dniepr  to BMW Sachara.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak już to Zundapp Sahara. Po co się męczyć jak ktoś cię wyręczy, badania, testy, poprawki....Gorzej z technologią produkcji i doborem materiałów co odbijało się na trwałości.  Są rzeczy których nie skopiujesz - np coca cola albo panierka w kfc, mimo że podobne to inne w smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
8 godzin temu, jahooo napisał:

MTZ to taki daleki krewny Caterpillara. Bo ruscy skopiowali ciągnik gąsiennicowy CAT a potem ten silnik włożyli do pierwszych MTZ i przez 50 lat był on modernizowany. Dlatego pierwsze MTZ miały komorę wirową.

http://www.traktor.lipno.pl/_frames/_historia/mazur.htm

Mógł byś podrzucić więcej wzmianek o MTZ? No ja kiedyś znalazłem artykuł że kamaz to kopia Forda .

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,5414772.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

To nie cena za ciągnik tylko za dokumenty, jak byś "przypadkiem" stał się posiadaczem takiego który bez dokumentów zabłądził do Polski. ;)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
26 minut temu, stuart napisał:

Mógł byś podrzucić więcej wzmianek o MTZ? No ja kiedyś znalazłem artykuł że kamaz to kopia Forda .

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,5414772.html

Nie myl kupna licencji z plagiatem. Wystarczyło że obcy samolot awaryjnie lądował na terenie ZSRR i już ruski mieli taki sam w produkcji :D tu o kilku kolejnych plagiatach http://joemonster.org/art/31761

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    29

Jak myślicie 95 tyś za claas ares 616rz z 2003 roku w ładnym stanie to rozsądna cena? Nie dam liku bo ciągnik nie jet jeszcze wystawiony widziałem go jak  przyszedł, Jak to handlarz jeszcze go szykuje. Dodam że udziela gwarancji na rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Prasa chyba po spaleniu czesciowym.

Co do tego pluga i agregatu to chyba cos spadlonkolesiowi na glowe z kilometra....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Takie ogłoszenia nieużywanych sprzętów powinny być ścigane jako wyłudzenie środków z UE. To to samo co sprzedawanie żarcia czy węgla od mopsu

Edytowano przez pawel885
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Panowie potrzebny ciągnik fendt moc 120-180km seria 400, 700 tylko od pierwszego właściciela macie jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
53 minuty temu, soltys48 napisał:

Panowie potrzebny ciągnik fendt moc 120-180km seria 400, 700 tylko od pierwszego właściciela macie jakieś namiary

Sołtys to teraz fenda już szukasz?szczeże to ciężko będzie znaleźć jeszcze jest kwestia gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj