Polecane posty

soltys48    19716

też mi się tak wydaje ,ze z zapasówką coś tyle a bez pod 1800 gołą bez nadstawek z oryginalnymi burtami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Ta druga to jakaś kombinacja, składak albo przeróbka..

Jeśli chcesz wywrotkę na 3 strony to polecam D-55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Panowie pytanie do posiadaczy śrutowników ssącotłoczących trafia mi się śrutownik do kupna gość twierdzi że są delikatne wibracje i trzeba robić nowy wentylator i bijaki czy to wystarczy czy możę tuleja osadzona na silnku się wybija i przez to jest ten problem wibracji?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
8 godzin temu, simson2812 napisał:

Panowie pytanie do posiadaczy śrutowników ssącotłoczących trafia mi się śrutownik do kupna gość twierdzi że są delikatne wibracje i trzeba robić nowy wentylator i bijaki czy to wystarczy czy możę tuleja osadzona na silnku się wybija i przez to jest ten problem wibracji?

jedż odpal i już cos będziesz wiedział mogą byc tez łozyska ale to by był mniejszy problem.tak ciezko coś powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Raczej caly ten wentylator z bijakami a pewnie przy okacji tez lozyska.

Jak cena przystepna to bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210

https://sprzedajemy.pl/siewnik-4-rzedowy-do-kukurydzy-hassia-pneumatyczny-sprawny-chlewo-e30984-nr35715997

https://sprzedajemy.pl/siewnik-do-kukurydzy-rolmasz-kutno-unia-skulsk-e30984-nr54427280

Takie siewniki do kukurydzy to podciśnieniowe czy nadciśnieniowe?

Jakie opinie ma ten polski bo w sumie widzę taki pierwszy raz

Edytowano przez solek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Gość ceni 1100. Są jeszcze dodatkowe łożyska czy całość obraca się tylko na łożyskach silnika?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
12 godzin temu, mateo2662 napisał:

max 1,5 za kg

to się tyczy niemal każdej 47 xD

 

chcesz dobrą 3w to tylko d55/634 lub przeróbka z d50


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11
2 godziny temu, simson2812 napisał:

Gość ceni 1100. Są jeszcze dodatkowe łożyska czy całość obraca się tylko na łożyskach silnika?

Tylko na silniku, przy nawet delikatnym nie wyważeniu ma wibracje więc czasem wystarczy tylko troszkę napawać kosz i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

rozleciał o się to co jest wokół bijaków chyba ta obudowa co trzyma sito tak mi się wydaje. 2 komplet bijaków 2009 rok. jeśli chodzi o naprawę to sam bym może to zrobił jak brat by mi wyciął na laserze elementy


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie był drogi , to ktoś już kupił .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Dnia 14.01.2018 o 17:20, bratrolnika napisał:

Może kościelnym jest:D ciągnij, co ci zależy

Od:
Niedziela, 14 Stycznia 2018 17:32
 
Orizio Loredana 
<
loredanaorizio@gmail.com
>
 
użyj adresu...
fakeSrc.gif
fakeSrc.gif
Temat:
John Deere 6330 Premium
 
Wiadomość pierwsza
Cześć,
Dziękuję za zainteresowanie. Ciągnik jest nadal w sprzedaży.
Oto kilka szczegółów na temat mojego ciągnika:
Rok produkcji: 2009
Godziny: 4162
Moc silnika: 120 Ps
 
Ciągnik działa doskonale, pod każdym względem nie mieliśmy z nim problemów, a wszystko zmieniło się we właściwym czasie lub nawet wcześniej. Jest w idealnym stanie technicznym i dobrym stanie estetycznym.
Przede wszystkim chcę poinformować, że jestem w Rzymie / we Włoszech, a ciągnik można zobaczyć i przetestować pod moim adresem, lub mogę zorganizować transport na twój adres za pomocą usługi firmy spedycyjnej dla dostawy.
Chcę sprzedać ciągnik za 10.000 € i zapłacić za wysyłkę / ubezpieczenie / obsługę. Ciągnik jest w idealnym stanie, również wnętrze jest jak nowe i przychodzi do ciebie z wszystkimi dokumentami z papierem. Miałem kupca oferującego to cena i straciłem około 2 tygodni czekając na niego, aby zapłacić tylko po to, aby dowiedzieć się, że jego pożyczka nie została zatwierdzona.
Tak więc, jeśli nie potrzebujesz pożyczki, możesz ją mieć.
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną, a my omówimy przyszłe szczegóły.
Czekam na wiadomość od Ciebie.
 
Wiadomość druga:
Cześć,
 
Ciągnik znajduje się we Włoszech w mieście Rzym, w naszej farmie.
Jeśli chcesz kupić, możemy to zrobić z pomocą międzynarodowej firmy transportowej.
 
 
Dziękuję Ci
 
2018-01-14 17:09 GMT+00:00 Łukasz B. <withanight@wp.pl>:
Jestem zainteresowany gdzie , można obejrzeć ciągnik?

Trzecia:

 

Witam ponownie,
Ponieważ jest to duża transakcja, sfinalizujemy umowę tylko za pomocą autoryzowanej trzeciej części, takiej jak T. & T. Express.
T. & T. Express reprezentuje najbardziej szanowaną i godną zaufania usługę dokonywania tego rodzaju transakcji. Obecnie jestem objęty programem ochrony oferowanym przez T. & T. Express (https://t-t-express.kencubes.com ) i chciałbym zamknąć umowę za ich pośrednictwem. Jeśli nie wiesz o tym programie, powinieneś wiedzieć, że pozwoli ci to przetestować, prowadzić i sprawdzić przed zapłaceniem. Twoja płatność zostanie dokonana w T. & T. Express poprzez przelew bankowy po rozpoczęciu dostawy i jest potwierdzany dokumentami, numerem przesyłki i wszystkimi innymi szczegółami, bez żadnych wcześniejszych informacji. Będziesz mieć 7-dniowy okres inspekcji, aby zdecydować, czy chcesz zachować, czy nie, zanim zwolnią mi pieniądze.
Pieniądze zostaną mi przekazane TYLKO po ich potwierdzeniu, że zgadzasz się zachować. Obowiązuje polityka refundacji, jeśli nie zatrzymasz pojazdu, zwrócą ci pieniądze w ten sam sposób iw tym samym dniu!
Jestem poważnym i uczciwym sprzedawcą i wolę zajmować się tylko poważnym nabywcą. Jeśli uważasz się za jednego, napisz do mnie e-mailem.
PS: Zapłacę za wszystkie koszty dostawy, a otrzymasz je bezpośrednio pod swoim adresem domowym.
 
2018-01-14 17:11 GMT+00:00 Łukasz B. <withanight@wp.pl>:
Jak wygląda taka procedura? A co jeżeli mi się nie spodoba?
 
Czwarta:
Sir umowa jest w ten sposób:
1. Będę jeździł z ciągnikiem w firmie przewozowej, a zapłacę za wszystkie podatki od dostawy
2. Po tym, jak ludzie stamtąd będą sprawdzać ciągnik i wszystkie dokumenty dokumentów
3. W następnym kroku po tym, jak zobaczą, że wszystko jest w porządku, dostawa jest zakończona
4. Po rozpoczęciu dostawy i potwierdzeniu numeru śledzenia, listu przewozowego, faktury dostawy, umowy motoryzacyjnej między kupującym a sprzedającym oraz wszystkich innych informacji, musisz zapłacić firmie spedycyjnej pieniądze za pośrednictwem przelewu bankowego.W tym wszystkim czas firma spedycyjna będzie trzymać twoje pieniądze w bezpiecznym miejscu
5. W ciągu 5-7 dni roboczych ciągnik otrzymasz bezpośrednio pod swoim adresem domowym
6. Masz na okres inspekcji 7 dni
7. W kolejnym kroku po sprawdzeniu ciągnika należy skontaktować się z firmą transportową, która podjęła decyzję, jeśli nie przyjmiesz ciągnika z jakiegokolwiek powodu, firma przewozowa wyśle ci wszystkie pieniądze z powrotem i zapłacę za wszystkie koszty zwrotu
To jest umowa i daj mi znać swoją odpowiedź
P.S. Wysłałem swój identyfikator, aby upewnić się, że transakcja jest bezpieczna i Legit.
 
2018-01-14 17:37 GMT+00:00 Łukasz B. <withanight@wp.pl>:
Więc chciałbym ten ciągnik wypróbować bo od dawna szukam takiego ale nic ciekawego nie mogę znaleźć .
Kiedy ciągnik może być u mnie ?
 
 
Jak widać specjalnie sie rozpisywać nie musiałem , wiadomości idą z automatu , w ostatniej wiadomość wklejony Dowód osobisty i prawdopodobnie dowód rejestracyjny ciągnika, ten cały Orizio  wg dowodu to kobieta, Dowodu osobistego nie dodam z przyczyn oczywistych , chyba że na priva dla zainteresowanych . W
 
W kolejnej wiadomości prawdopodobnie został bym poproszony o przelew. 
  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Też właśnie na to zwróciłem uwagę.  No i te 21 m to dla jakiegoś granulatu a nie wapna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węglanowe też będzie problem ? Ściany są pod dużym kątem  i miałem nadzieje ze się będzie zsuwać .

Na 21 wapno to na pewno nie , to najmniejszy problem

Edytowano przez Sylwesteer22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Mój Bredal  przy talerzach 600 mm  i obrotami WOM 540 węglan sieję na 10 metrów, przy wom 660 na 15 wychodzi.

Ale i tak uważam że najlepsze taśmy to gumowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj