Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ziemniaków 2013

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1593 odpowiedzi na ten temat

#161 Share daro090

daro090

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 10:47

Ceny ziemniaków 2013 panowie poszukuje kupca na ziemniaki żółte woj. łódzkie jak by ktos potrzebował to śmiało pisać na priw !!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ziemniaków 2013 Dzisiaj, 00:08
  •  

#162 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 25 styczeń 2013 - 10:49

Ceny ziemniaków 2013

a nie wiesz ile teraz placi pan Z ?

W zeszłym tygodniu 7,5 w tym nie wiem... Znasz go?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#163 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2029 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 15:31

Ceny ziemniaków 2013 tak,dobrze mi sie z nim handlowało
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 16:42

Ceny ziemniaków 2013 wczoraj przeglądałem igrit i chyba ostro się ruszyło,

mam ofertę 50+ 550zł/t netto i 55+ po 600zł/t netto (25kg na palecie)

#165 Share jarekzss1988

jarekzss1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 17:47

Ceny ziemniaków 2013 Kto Ci zaproponowal taka cene?? z Kaad jestes??

#166 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 20:05

Ceny ziemniaków 2013 agrosar

#167 Share KiQ

KiQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 21:46

Ceny ziemniaków 2013 Cena w ok. Sieradza rośnie :)

Płacą już nawet po 11zl z FITO.

Za normalnego ziemniaka +4 8zl

#168 Share poosa21

poosa21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 963 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 21:57

Ceny ziemniaków 2013 Wczoraj poszło 5t po 9zł/15kg. U nas jest tak mało ziemniaka ze tirami przyjerzdzaja do kilku osób żeby uzbierać całego.

#169 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2029 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 10:30

Ceny ziemniaków 2013 ruszylo sie ruszylo..ja laduje w poniedzialek zoltego 5+ po9netto,24tony wiec firanki wracaja do handlu
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#170 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 11:23

Ceny ziemniaków 2013 Przemku co to są firanki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share Prusak

Prusak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 11:25

Ceny ziemniaków 2013
panowie poszukuje kupca na ziemniaki żółte woj. łódzkie jak by ktos potrzebował to śmiało pisać na priw !!!!

Proszę o kontakt bic7.@op.pl
  • Dodany obrazek
  • 0

panowie poszukuje kupca na ziemniaki żółte woj. łódzkie jak by ktos potrzebował to śmiało pisać na priw

• Dodany obrazek
  • 0

#172 Share szzone

szzone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 11:40

Ceny ziemniaków 2013 U mnie rynki 18zł/15kg. W poniedziałek byłem z ziemniakiem u swojego klienta w Zgorzelcu. Brakło mu ziemniaka przed moim przyjazdem więc domówił w hurtowni policzyli mu 1zł/kg. Dodam że jest ich stałym odbiorcą wszystkich warzyw poza ziemniakami. Mogli mu odstąpic tylko 5 woreczków bo reszta była zamówiona. Zapowiada się ciekawie.

#173 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 11:51

Ceny ziemniaków 2013 No drugie tyle handlarz zawsze musi zarobić więc nic dziwnego że po 18 zł/15kg.

#174 Share Badylarz

Badylarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 682 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 13:52

Ceny ziemniaków 2013

U mnie rynki 18zł/15kg. W poniedziałek byłem z ziemniakiem u swojego klienta w Zgorzelcu. Brakło mu ziemniaka przed moim przyjazdem więc domówił w hurtowni policzyli mu 1zł/kg. Dodam że jest ich stałym odbiorcą wszystkich warzyw poza ziemniakami. Mogli mu odstąpic tylko 5 woreczków bo reszta była zamówiona. Zapowiada się ciekawie.

Może w CHODEX taka cena ;)

#175 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 26 styczeń 2013 - 13:55

Ceny ziemniaków 2013

Przemku co to są firanki?

http://allegro.pl/na...2960121160.html
takie cóś ;)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#176 Share piotrek_b

piotrek_b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 22:19

Ceny ziemniaków 2013 Panowie nie siejcie paniki że ziemniak nie idzie bo w tym roku nawet kulawy by sprzedał (dla kulawych zaprzszam na strone http://www.igrit.pl/index.php?dzial=5. A ponadto ruski(nie przypadkowo z małej litery) wprowadza embargo na sadzeniaki - ale dopiero od kwietnia (jak już se sprowadzą) a na jadalne to tylko może grozić bo co by niby jedli jak już im brakuje towaru dobrej akości a gdzie do wykopków jak jeszcze nawet nie posadzone (w dodatku jak nie będzie dobrych sadzeniaków). tak że koledzy uważajcie na podżegaczy co moją interes w tym abyśmy sprzedawali ze stratą a dlaczego tak jest o megę wyjaśnić w kolejnych moich wpisach. Pozdrawiam wszystkich uczciwych rolników szanujących swoją ciężką pracę i uczciwych handlowców - ich praca jest równie bardzo ciężka i pełna stresu (ale za to w tym roku jkasa jest niezła).

#177 Share Thor

Thor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 12:40

Ceny ziemniaków 2013 Ze sprzedaza nie ma problemu. Handlarze na kolanach przychodza aby chociaz 200 woreczkow kupic. 10 zł za 15 kg to juz jest w moich stronach norma a cena i tak jescze skoczy,nich tylko mroz odposci znowu sie pojawia rumuni,a polski handlarz bedzie tej wiosny biedniutki. Z drugiej strony 2013 rok jesli oczywiscie sie nie zdarzy jakas kleska urodzaju jak w tym roku na wschodzie, bedzie sprzedawac pietnastki po 1zł. Juz teraz slysze od zanajomych rolnikowze zwiekszaja areal, i pewnie 3/4 producentow zrobi to samo. pozdrawiam.

#178 Share tomek175

tomek175

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 15:09

Ceny ziemniaków 2013 Thor ja tez uwazam ze jesli sie nie zdazy jakas kleska to ziemniak moze byc nie tani oby nie. Kazdy bedzie sie chciał sie odbic i posadzi wiecej. JA w tym roku areał zmniejszam takie sa plany

#179 Share magnum123

magnum123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 17:25

Ceny ziemniaków 2013 Panowie dziś byłem we wrocławiu na jednym z targowisk. Cena ziemniaka w detalu 1.2- 1.4. detal a na trasie wylotowej z wrocławia na strzelin stoją busy i mają 14 za 15kg. A że rano rozmawiałem z gościem na temat ceny ziemniaka na targpiaście (mówił że 15 12zł) to pomyślałem sobie że zapytam się handlarza z targu jaka w rzeczywistości jest cena. Powiedział że jak chćę sie dowiedzieć to niech jadę na targpiast zapłacę 3 zł za wjazd to się dowiem bo informacja kosztuje. I zaczęła sie jazda że chłopy to h..e i b...o nie wiedzą ile mają brać. To tak pokrótce bo trwało to chwilę że tak na mnie naskoczyli jakbym im coś conajmniej ukradł. I teraz apel do każdego kto sadzi ziemniaka. Zastanówcie się dobrze nad wielkością tegorocznego areału ziemniaka żebyście potem nie płakali że ziemniak jest po 2 zł za 15. Szanujcie i wyceniajcie swoją pracę na tylena ile jest warta i nie doprowadzajcie do takiej skali produkcji która poraz kolejny znając doświadczenie zmusi was do upokorzenia się. Bo trzeba sobie uświadomić że takie sytuacje to tylko i wyłącznie wina nas rolników liczących na niewiadomo jakie zyski które w rzeczywistości w perspektywie czasu przekształcają sie w straty, bo do interesu trzeba dołożyć. I nic tu nie dadzą pretensje wobec ministra rolnictwa bo to nie on decyduje o cenach. Może trochę nie na temat trochę zagmatwanie ale w......y jestem do granic możliwości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Max83Max83

Max83Max83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 17:27

Ceny ziemniaków 2013

Ze sprzedaza nie ma problemu. Handlarze na kolanach przychodza aby chociaz 200 woreczkow kupic. 10 zł za 15 kg to juz jest w moich stronach norma a cena i tak jescze skoczy,nich tylko mroz odposci znowu sie pojawia rumuni,a polski handlarz bedzie tej wiosny biedniutki. Z drugiej strony 2013 rok jesli oczywiscie sie nie zdarzy jakas kleska urodzaju jak w tym roku na wschodzie, bedzie sprzedawac pietnastki po 1zł. Juz teraz slysze od zanajomych rolnikowze zwiekszaja areal, i pewnie 3/4 producentow zrobi to samo. pozdrawiam.

Na dzień dzisiejszy same bzdury piszesz. Juz Ci przychodzą na kolanach po 10 zł. Jedź na hurt do Bydgoszczy,Kalisza, Łodzi itd... Wszędzie kupisz po 8 bez problemu. Widocznie nie byłeś i nie widziałeś. Chciałbym bardzo żeby twoje słowa były prawdą, ale nie jeszcze teraz, oby w niedalekiej przyszłości tak było. Sam mam jeszcze troche towaru i chciałbym zarobić.