Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

damii1    62

Jak rolnicy oszukują to jest dobrze, ale jak rolnika oszukają to wielki płacz, ludzie miejcie trochę jakiegoś honoru i szacunku dla innych, ktoś zapłaci za taki szajs i klnie później. No co za naród, tylko patrzą jakby tu jeden drugiego wykiwać, grunt kasa i później leci do kościoła jeden z drugim jakby nic się nie stało. ;[ ;[ ;[

Niektórym rolnikom można tuc do głowy rozum ale i tak będą dziadostwo robić... ale jak będzie urodzaj i nie będzie gdzie sprzedać to będą blokować drogi bo na paliwo nie będą mieć... szkoda mi tylko tych po żadnych gospodarzy... takich ludzi nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

eeee skądże , kolega napisał wory wiec tak zrozumiałem , a woreczki to pewnie 15kg :P

 

 

15 a jakże. Najbardziej mnie bawią takie sytuacje jak czasami się jedzie na giełde , podchodzi klient pyta o cene jest powiedzmy 10 plnów a ten wyskakuje z textem "a 5 worów po ile puścisz?" :D :D :D W końcu taki kupiec to już prawie hurtownik :P


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Przy wczorajszym zejsciu ziemniaka w łodzi taki kupiec to juz naprawde gruba ryba:D

Jak było na giełdzie w czwartek?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Jak mają iść w górę ,kiedy giełda cały czas dołuje i na sklepach nie można wyciągnąć więcej niż 1.20 za kg. Co wy tam robicie na tych giełdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Wszystkim rolnikom chłopom obszarnikom i handlarzom

 

życzę

 

Wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku

 

No i oczywiście dobrej ceny za ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Dzięki za życzenia. Życzę Tobie jak i wszystkim Wesołych Świąt oraz jak najlepszego Nowego Roku. Oby za rok w komplecie, a więc zdrowia i jeszcze raz zdrowia Panowie i Panie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Wesołych świąt i udanego sylwestra :)

 

P Krzysztofie. Bajki pan pisze- Szykuje trochę pod markety do pośredników i takie rzeczy to w erze .Ten znajomy był po kielichu albo ma bujną wyobraźnie Nie widziałem nigdzie w markecie takich ziemniaków i towaru = oprócz made in china - jak pan opisuje. ŻYCZĘ POWODZENIA

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

Jak tam z zejsciem ziemniaków troche pogoda nie dopisuje <_<

Edytowano przez menos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ktoś wie jak tam cena z domu w łódzkim? 12/15 osiągalne?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

to jak przewidujecie dalsze ceny sprzedałem po 13/15 bo nie zmiesciłem wszystkiego jest jakieś duże zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj