Zaloguj się, aby obserwować  
artur1980

133.14 amortyzatory kabiny

Polecane posty

tomek83    15

Słyszałem, że najtaniej to chyba będzie dopasować od samochodu ciężarowego od kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

z tego co pamietam to DAF XF 105


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

@izydor -- zamówiłem siedzenie pasażera od tej Reni, facet konkretny i nie drogie ma części :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

zetor3011,mam 133-14 i mam problem z podnośnikiem a mianowicie pierwsza wajcha od przodu podnosi pozycyjnie ido niej jest dżwignia na zewnętrzny podnośnik do podczepiania maszyn,a dżwignia tylna to chodzi jak chce podnośnika nie trzyma a myślę że ona powinna być od ustawienia pozycyjnego.Czy mogę mieć te dżwignie zamienione w podłączeniu.Woziłem dziś dziobakiem słomę i przy używaniu tej dżwigni dziobak na podnoszeniu opada,a przy używaniu tej dżwigni od przodu ciągnika chodzi dobrze i mogę unosić i opuszczać zakresowo-jak to powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Chyba można zamienić bo to jest na linkach które wchodzą w podnośnik przednia wajcha to jest góra dół itp. a tylnia to jest pozycjonowanie, że np. nie opuszcza na max w dół(agregat) :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

U mnie jest na cięgnach i zmienić się chyba nie da,spróbuję jeszcze wyregulować na cięgle bo to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

benio 1967 wg mnie wszystko masz dobrze! Pierwsza dzwignia jest od podnoszenia gora-dol... Oczywiscie jest to podnoszenie pozycyjne czyli tyle ile wychylisz dzwignie tyle podnosi... Druga dzwignia to jest tak jakby regulacja silowa.... Najlepiej widac to podczas orki.... Jak ustawisz np na 5 a pierwsza dzwignie bedziesz mial opuszczona na max to bedziesz jechal i czul jak plug jest ciagle korygowany... Wystarczy ze przesuniesz druga dzwignie (oczywiscie nie ruszajac pierwszej) na max do przodu na pozycje 1 to plug od razu wlatuje pod rame... Tak wiec jesli nie potrzebujesz regulacji silowej to dajesz druga dzwignie na max do przodu i potem juz jej nie tykasz tylko uzywsz dzwigni pierwszej i nia regulujesz jak chcesz... Mam nadzieje ze dosyc jasno napisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

Myślałem że jedną ustawiam głębokość np.orki a drugą tylko podnoszę i opuszczam.Tak miałem w ihc 1055 i to było bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ta pierwsza jest od podnoszenia a droga wlasnie od glebokosci, wysokosci pracy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pronarek
      potrzebuje kabine do c-360 i nie wiem jaka kabnie wybrac narazie nie bede jej kupywał ale warto sie rozejrzec temat zakładam dla wszystkich rodzajów kabin a ze ja potzrbuje do ursusa to zakładam to w dziale ursus ale jak bedzie wiele innych kabin to sie to gdzies przeniesie z góry za pomoc dziekuje
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
    • Przez artur1980
      Witam
       
      Przy wymianie uszczelki głowicy na jednym cylindrze trzeba wymieniać wszystkie czy można tylko na jedną i jak jest z uszczelkami na kolektorach? Trzeba wszystkie wymieniać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj