Skocz do zawartości
artur1980

133.14 uszczelka głowicy

Polecane posty

artur1980    0

Witam

Przy wymianie uszczelki głowicy na jednym cylindrze trzeba wymieniać wszystkie czy można tylko na jedną i jak jest z uszczelkami na kolektorach? Trzeba wszystkie wymieniać?

DarekD    56

jak masz do każdej głowicy odzdzielną to wymieniasz pod tą ,którą demontujesz . Na kolektorach możesz dać silikon na stare ( szczególnie na dolot i wodny ) .

artur1980    0

Dzieki kolego a jak z reszta uszczelek kolektorow pod reszta cylindrow. Trzeba poluzowac sruby i terz pewnie uszczelki do wymiany.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pera
      Witam.
      Coś wybija jakąś maź oleistą przy kolektorze, na włączonym silniku, jaka to może być przyczyna?
      Uszczelka czy coś?
      Dzięki
    • Przez 22krystianek22
      Zamierzam kupić ciagnik renault 133.14 szybka skrzynia 120km. Mozecie mi podacać jakies informacje o tych ciagnikach? ile pala, jak z awaryjnoscia? Ciagnik bedzie pracowal na 15 ha z ursusem 3512 i c 360. I jakie maszyny do niego jaka szerokosc agregatu?
    • Przez artur1980
      Witam
      Gdzieś wyczytałem, że ciśnienie pompy hydraulicznej jest połączone z tymi samymi kontrolkami co cisnienie oleju w silniku, chodzi mi o STOP. Możliwe ze jak mam slaba pompe hydrauliczna to na wolnych obrotach zapali sie STOP.
    • Przez gadget
      Witam,mam na oku ciągnik Renault 133.14 z 1982 r cena 30 tyś zł...Ciągnik sprawny sprowadzony z niemiec wszystko działa...Mam pytanie czy w 4-o obrotowym pługu sobie poradzi i jak ze spalaniem oraz częściami do tych ciągników??
    • Przez gadget
      Witam.
      Panowie posiadam Renault 133 14 i mam problem z tylną szybą a raczej jej brakiem,tzn kupiłem ciągnik bez szyby którą w sumie już zamówiłem ale muszę zdobyć do niej klamkę,zawiasy i metalową ramę usztywmniającą...Gdzie można dostać takie gadżety po za serwisem oczywiście bo ceny mają zaporowe..