MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

mpersen    3

ciekawie zapowiada sie rewanz barcelony z arsenalem.Ladne lanie dostal bayern od borussi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

hehe, teraz wiekszosc fanow barcy smieje sie z interwencji Szczesnego, chociaz wg mnie to Koscielny zawinił ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losiek13    0

interesuje się piłką sam gram a moim ulubioną drużyną jest FC Barcelona nie przepadam za oglądaniem meczy w telewizorze chyba że jest jakiś ciekawy mecz np gran derbi Barcelona vs. real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ja kibicuje oczywiście Wisełce , wszystko na to wskazuje że będzie mistrzem :D .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

jak sadzicie jak Wisła dzisiaj wypadnie ze skonto ?

ale Jaga dala ciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

Dla mnie zawsze i tylko Real Madryt!! Jestem fanem tego klubu od kilku lat i zawsze był dla mnie ważny czy to zdobywał mistrzostwa czy był w dołku.

 

Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beczka57    86

Ja kocham piłkę nożną od zawsze i również pykamy sobie na boisku.

Z polskich klubów to lubię Lech Poznań a z zagranicznych FC BARCELONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nikomu, sam lubię grać w piłkę, ale nie cierpie ogladać tych panienek ;] Wolę oglądać Hokeja na lodzie. Tam jak ktoś coś do kogoś ma, to dadzą sobie po razie i jest spokój. A nie wymaszanie faulów teatrzyki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Temat trochę przysnął  . Co sądzicie o meczy Polska - Niemcy z którymi przegraliśmy 1-3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Jak już  to Niemcy -Polska  bo  graliśmy   na  wyjeździe .... chłopaki   ładnie grali,  a  że  przegrali  no  cóż  mieli  trochę  pecha.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak by  Niemcy nie mieli pecha to byłby wynik 5-3 ale nie dla nas .

Trochę mnie dziwi dlaczego nie bronił Szczęsny i nie grał Mila .Czyżby zostali ukarani za dobrą grę w Warszawie ?

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    342

Uwielbiam piłkę nożną, ale nie lubię oglądać meczów :/ Trenuję już od podstawówki, teraz niestety nie ma gdzie (studia), ale nawet tam biorę udział w zawodach wydziałowych :D Musimy się kiedyś na mecz umówić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja grałem w szkole byłem jeden z najlepszych z trzech ale to były dawne czasy później wiadomo , że na wsi nie ma czasu trenować  . Mój wychowawca był zdziwiony dlaczego nie poszedłem  do jakiegoś klubu ale praca była ważniejsza . W naszym kraju gdyby były jakieś rekrutacje i stypendia dla szkół wiejskich pewnie byśmy byli potęgą na świecie .

Piłkarz Włodzimierz Smolarek( nieżyjący )mieszkał niedaleko mojej miejscowości .  Trochę jego syn zaistniał Euzebiusz ale teraz o nim nie słychać .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Musimy się kiedyś na mecz umówić tongue.pngtongue.png

 

To i ja się wpraszam na mecza :D

Z której części Mazowsza jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To i ja się wpraszam na mecza :D

Z której części Mazowsza jesteś? ;)

 

Ty musisz zaprosić na mecz a nie wpraszać się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kandin3    0

Ja już czekam na Euro. Mam nadzieję że w końcu wyjdziemy z grupy :)


Moje meble prowadzą się lepiej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja88    0

Czekam na Euro, zapowiada się ciekawie :)


Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

koniec swiata, koniec swiata-pilkarz cracovii  gra na euro-myslalem ze tego nie dozyje, 30 lat kibicowania i taka niespodzianka.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

A co w tym takiego dziwnego?;| Gra dobrze to go powołali. "Wiślaki" jakoś się nie wyróżniali w ostatnim sezonie Ekstraklasy. To reprezentacja narodowa i jej dobro powinno być ponad podziałami klubowymi.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj