Krystianrolnik

C -330 pompa wody

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    318

dolicz spuszczanie całości płynu z układu, bo do wymiany pompy nie musisz całości spuszczać.

Ja zaślepiłem otwory po kranikach, zalałem płynem i jedyne co robię to przesmaruję pompę od czasu do czasu.

 

Wszystko o to kto ma jakie łapy - ja się mieszczę i w parę chwil mam odkręcone łopatki inny może ma wielkie łapy i problem ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Mam głupie pytanie, Czy pod kranik do bloku w 30 powinno dawac sie jakas podkladke? Niby w sklepie mowili zeby nie dawac bo costam stozkowe ejst ale mam dokrecone mocno a i tak kropelski sie pojawiaja. A moze dac na teflon?

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Sorry, zdublowało mi post

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Kolego teflon nie za bardzo o on służy tylko do zimnej wody.ogulnie nie występuje podkładka pod kranikiem ale możesz podłożyć.a może masz coś z gwintem nie tak w bloku i ci puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

ogolnie to bardzo mało kapie, nie przeszkadzaloby mi to ale chce go zalac płynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1830

Możesz dać na gwint delikatnie pakuł z pastą i będzie sucho

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez Krzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1797
6 minut temu, Krzak napisał:

Czy powinno się smarować tą pompkę? Bo są pompy z kalamitkami i bez i nie wiem jaką mam kupić

pytanie którędy nadmiar smary wychodzi ? bo domyślam się że najpierw smar wypełnia całą pusta przestrzeń pomiędzy wałkiem a obudową a później wyłazi łożyskami , jak nie smarowana to chyba siedzą dwustronnie zakryte a jak z kalamitka to chyba zwykłe , kiedyś w 5211 zmienialiśmy to starą rozebrałem ale chyba bez kalamitki była i w środku łożyska zardzewiały od płynu jak puściły uszczelniacze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 .

Edytowano przez Krzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez norek1985
      Jak w temacie w 1224 została wymieniona pompa wody wyjęty termostat a jak się odpali silnik brak ruchu wody w chłodnicy no i góra chłodnicy robi się gorąca a dół zimny. Tperatura szybko wzrasta do 90 stopni.
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj