Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dolicz spuszczanie całości płynu z układu, bo do wymiany pompy nie musisz całości spuszczać.

Ja zaślepiłem otwory po kranikach, zalałem płynem i jedyne co robię to przesmaruję pompę od czasu do czasu.

 

Wszystko o to kto ma jakie łapy - ja się mieszczę i w parę chwil mam odkręcone łopatki inny może ma wielkie łapy i problem ;)

Opublikowano (edytowane)

Mam głupie pytanie, Czy pod kranik do bloku w 30 powinno dawac sie jakas podkladke? Niby w sklepie mowili zeby nie dawac bo costam stozkowe ejst ale mam dokrecone mocno a i tak kropelski sie pojawiaja. A moze dac na teflon?

Edytowane przez mds212
Opublikowano
6 minut temu, Krzak napisał:

Czy powinno się smarować tą pompkę? Bo są pompy z kalamitkami i bez i nie wiem jaką mam kupić

pytanie którędy nadmiar smary wychodzi ? bo domyślam się że najpierw smar wypełnia całą pusta przestrzeń pomiędzy wałkiem a obudową a później wyłazi łożyskami , jak nie smarowana to chyba siedzą dwustronnie zakryte a jak z kalamitka to chyba zwykłe , kiedyś w 5211 zmienialiśmy to starą rozebrałem ale chyba bez kalamitki była i w środku łożyska zardzewiały od płynu jak puściły uszczelniacze 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez vitoma
      Czesc
       
      Czy moge zamiast zalecanego Hipola 6 uzyc do C330/360 oleju przekladniowego klasy 80W90 "zachodnich" firm ? Np. castrol, elf, mobil, valvoline ?
       
      oczywiscie planuje calkowita wymiane oleju. do tej pory byl zalany hipol 6.
       
      Z tego co widze to obecnie produkowany przez Orlen Hipol 6 rowniez ma klase 80W90, i jakis oznaczenie GL-4 . Nie wiem co ono oznacza.
       
      Jest tez olej Orlen Agro 80W90.
       
      Czy wszystkie wymienione moga zastapic orginalnego Hipola 6 podczas wymiany?'
       
      dzieki
      pozdrawiam
      Piotrek
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez Runder
      Pompa w FM3095 była regenerowana i paliwo nie dostaje się do niej, nawet przy pompowani ręcznym. Pompa była sprawdzana na maszynie i działa w 100% dobrze. Ciagnik wczesniej jezdził na dobrej jakości opale. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v