Skocz do zawartości

JumperTomek

Members
  • Postów

    193
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O JumperTomek

  • Urodziny 01/01/1993

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Częstochowa

Ostatnie wizyty

2910 wyświetleń profilu

Osiągnięcia JumperTomek

  1. koła 10.0/75/15.3 ? bo ja takie założyłem i felgę musiałem odwrotnie przykręcić. Jakiś dystans włożyłeś?
  2. Pienkny zestaw, ale to bendzie szło w piochu XD
  3. Jest ok, nie wolno kopać w sprzegło tylko xD wcześniej miałem zapięty jeszcze do tura jak do big bagow własnej roboty (jakieś 40kg) i jednak jest różnica bez niego.
  4. czy ja wiem, było ok.
  5. Pierwszy raz dopiero wałowałem w życiu, jak wzejdzie dam znać. Dał radę, chociaż na piachu czuł go.
  6. dobrze,nie zapycha. jest wysoki
  7. To pewnie dlatego właśnie po jakimś czasie wywalało ją.
  8. 150, przy MF mam tura więc było z czego brać 😁
  9. Klamka org xd przynajmniej ja nigdy nie zmieniałem 😁 da się ustawić na 40, teraz jest 37.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v