Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie dla ACTA

420 odpowiedzi na ten temat

#241 Share MasseyFerguson255

MasseyFerguson255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim to Rolnictwo
    Samochody i sprzęt car audio

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:30

Nie dla ACTA Dobre dla autora zdjęcia 5

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie dla ACTA Dzisiaj, 00:08
  •  

#242 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:31

Nie dla ACTA To mi się podoba. :lol:

#243 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:33

Nie dla ACTA http://www.agrofoto....ys-yes-to-acta/

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#244 Share PSIK94

PSIK94

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:mechanika rolnicza ,piłka nożna,nowości,

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:35

Nie dla ACTA niech lepiej będom kontrolować co sie dzieje w Rządzie <_< i z katastrofą smoleńską bo do dziś nic nie powiedzieli ;/
a nie nas kontrolować ;d
Nie dla ACTA nie podpisuję
do ACTA Mówię nie niee nie :D :D :D :D

#245 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:47

Nie dla ACTA tak jak sie z Bobkiem dogadywalismy i na czacie i pare postów wczesniej - miało mnie tu nie być od godziny 19tej do 20 tej

ale przy okazji skoro władza naszego portalu ma w nosie to ze ACTA nam się nie podoba to wylogowje sią stąd za chwilę - bo najwyrazniej nie zabieranie żadnego stanowiska w tym temacie przez administrację forum według mojej oceny równa jest zgodzie na postanowienia ACTA - na czacie było kilka osób które popierają ACTA ale mają przynajmniej jaja i się do tego przyznają i to właśnie szanuję - nie popieram natomiast jedynie komercyjnego traktowania nas jako kolejnych punkcików w statystyce popularnosci strony - która poniekad dzięki nam jest dzisiaj w tym miejscu w którym jest - poprostu pomogliśmy zbudowac coś fajnego ale jak była taka potrzeba nie odczuliśmy że portal jest po naszej stronie - jeśli tak ma wyglądać to w przyszłosci to dziękuję wysiadam
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#246 Share MasseyFerguson255

MasseyFerguson255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:51

Nie dla ACTA MECHANIZATOR
Trzeba komunikat taki na stronie głównej umieścić żeby nikt w tym czasie nie korzystał i się logował na stronę albo ją zamknąć na ten czas

#247 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 18:09

Nie dla ACTA

tak jak sie z Bobkiem dogadywalismy i na czacie i pare postów wczesniej - miało mnie tu nie być od godziny 19tej do 20 tej

ale przy okazji skoro władza naszego portalu ma w nosie to ze ACTA nam się nie podoba to wylogowje sią stąd za chwilę - bo najwyrazniej nie zabieranie żadnego stanowiska w tym temacie przez administrację forum według mojej oceny równa jest zgodzie na postanowienia ACTA - na czacie było kilka osób które popierają ACTA ale mają przynajmniej jaja i się do tego przyznają i to właśnie szanuję - nie popieram natomiast jedynie komercyjnego traktowania nas jako kolejnych punkcików w statystyce popularnosci strony - która poniekad dzięki nam jest dzisiaj w tym miejscu w którym jest - poprostu pomogliśmy zbudowac coś fajnego ale jak była taka potrzeba nie odczuliśmy że portal jest po naszej stronie - jeśli tak ma wyglądać to w przyszłosci to dziękuję wysiadam

Reklamujemy się jako największy portal o tematyce rolniczej w Polsce jak i nie w całej Europie. Więc w pełni Cię popieram, i także przyłączam się do protestu.
Niestety dla szefostwa ważniejsza jest ilość łapek w górę na Facebooku.

#248 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 24 styczeń 2012 - 18:13

Nie dla ACTA W tych czasach i łapaka na fejsie się liczy. B) @Mechanizator w 100% cię popieram i o 19.00 mnie nie będzie tutaj. B)

#249 Share MasseyFerguson255

MasseyFerguson255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 18:27

Nie dla ACTA to Krzysiek
rób co do ciebie należy nie będzie cie od 19 do 20godziny dzisiaj

#250 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 24 styczeń 2012 - 18:40

Nie dla ACTA Jeżeli ta ACTA wejdzie w życie to tylko zostanie nam szukać sprawiedliwości w Trybunale Konstytucyjnym lub w Europejski Trybunał Sprawiedliwości, a jak to nam nie pomoże to w Europejskim Trybunale Praw Człowieka, jak w Europie nas nie zechcą słuchać to zostaną nam trybunały ONZ. Dziwne jest to że tym nie zainteresowała się Ammnesty International i inne podobne fundacje broniące praw człowieka. Jak żadne skargi do wyżej wymienionych organów nie pomogą to zostanie nam rewolta i zamach stanu aby obalić obecne władze polskie, na wzór Egiptu czy Libii. Ja również do protestu przyłączam się i przez godzinę na AF wchodził nie będę.

Edytowany przez sebekwolkasos, 24 styczeń 2012 - 18:48.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 19:49

Nie dla ACTA Na koniec grudnia czytałem przepowiednie jakiegoś jasnowidza i on przewiduje w Polsce że będzie blisko wybuchu wojny. Teraz już wiem jaki ma być jej powód...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#252 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:11

Nie dla ACTA Proponuję jutro o tej samej godzinie co dziś akcję z większym rozmachem.

#253 Share MasseyFerguson255

MasseyFerguson255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:20

Nie dla ACTA od 18 do 21? co wy na to?

#254 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:27

Nie dla ACTA Dziś dałe, d... bo dopiero zobaczyłem apel Bobka jak już byłó po 19, ale jutro przyłączam do waszej akcji.

Admin, ma nas w d..., zresztą wystarczy poczytać w jego profilu ''o mnie'' i tu cytat '' bo ja to agrofoto, a agrofoto to ja''. Totalny egoista, ważne aby kaska leciała :/
Wieczny kawaler ;)

#255 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:31

Nie dla ACTA a tu raport z tego co zauważyły media po naszej akcji w warszawie http://tvp.info/info...w-kraju/6291909
ze środka wyglądało to zupełnie inaczej.... finalnie poleciały jaja na budynek parlamentu

Panowie..... sza! bo zaraz będą banany w promocji;p ;d

Edytowany przez ahme999, 24 styczeń 2012 - 20:34.

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#256 Share Marcincc360

Marcincc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:35

Nie dla ACTA Dokładnie teraz myśle sobie że af sie rozsypuje pomału że mody takie rzeczy gadają ... Cóż zrobić..
Nawet Admin tu nic nie napisał jako że jest 13 stron tematu bo poprostu ma nas w du***. Tyle mam do powiedzienia.
Moim zdaniem jeżeli ta ustawa wejdzie to myśle że nie na długo bo przecież będą ludzie protestować i nie da sie tak zyć to jest 21 wiek a nie jak pod koniec 20 wieku tylko nie liczni mieli neta.
Przecież jak by zablokowali muzy ściągać bo nie mam uprawnień czy coś to myśle ze np radia też by podupadły.
Pozdrawiam i mówie stanowczo ACTA Niee !!

Edytowany przez Marcincc360, 24 styczeń 2012 - 20:43.

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

#257 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:46

Nie dla ACTA Co jak co, ale bankowo idą za tym pier*olonym ACTA jakieś przekręty, polityk ma swój interes w tym, "zawsze mu mało", bo nie wieżę że tak od co chcą wprowadzić tą ustawe.

#258 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:55

Nie dla ACTA moim zdaniem więcej szumu wokół tej całej ACTA-y niż to warte.
zawsze,za każdego rządy był temat zastępczy-aby tylko nie zajmować się rzeczami ważnymi.
ja sobie ACTA głowy nie zawracam-są w życiu ciekawsze sprawy,błahe a ciekawsze,już żeby nie wspominać o ważnych.

#259 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 24 styczeń 2012 - 21:00

Nie dla ACTA Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 12:37.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 24 styczeń 2012 - 21:14

Nie dla ACTA Wiesmag - każdy ma na ten temat wyrobione zdanie - i masz do tego prawo

kwestia tylko taka że skoro ta umowa ma dotyczyć także po cześci sfery rolnictwa (nie tylko zasłaniania znaczków firmowych na zdjeciach) to wielu użytkowników TEGO bądź co bądź rolniczego portalu chciało w jakikolwiek sposób poprzeć akcję protestacyjną przeciw ACTA - i problem nie jest w tym że administracja TEGO portalu nie poparła ogólnointernetowego protestu - tylko problem polega na tym że administracja olewała was jako użytkowników którzy z TYM portalem się utorzsamiają/li i za jego pośrednictwem chcieli wyrazić swoją opinię na ten temat -więc skoro administracja nie utożsamia się z nami to nie widzę powodu dla którego my powinniśmy się tak bardzo utożsamiać z TYM portalem

- a gdyby chodziło o ustawę wprowadzajacą likwidację gospodarstw ponizej 5 ha to jak zachowała by się administracja ?? w ten sam sposób chowając głowę w piasek ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."