Skocz do zawartości
MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

WHATEVER

MECHANIZATOR    156

Nie wiem czy słyszeliście ale nasze kochane rządy porozumiały się między sobą i chcą wprowadzic pod przykrywka walki z piractwem cenzurę w internecie - co o tym sądzicie w linku kilka informacji o tym http://pl.wikipedia....Trade_Agreement

NIE POZWÓLNY ZAKNEBLOWAĆ SOBIE UST

Wiadomość z agroFakt.pl

szczewko    31

Nie z nudów kolego tylko "jak pan każe to sługa musi". Nie zyjemy w takim swiecie jak pokazuja nam w TV.

Mnie w tym kraju już nic nie zdziwi... Nie dosyc że z każdej strony nas okradają to jeszcze nie będzie można wyrazić opinii. Paranoja... Trzeba wiać z tego kraju póki jeszcze można <_<

locke    291

Takiego czegoś wogóle nie powinno być! nie mają w tej uni i w tych stanach już co do roboty,a za dużo pieniędzy i sie im przewraca w d*pach i robią niewiadomo jakie cyrki!

rafalos1222    42

Boże ty widzisz i nie grzmisz w tym rządzie tylko biorą kasę, nic nie robią a jak już coś to bez sensu <_< niedługo żeby pójść do toalety to będzie trzeba mieć jakieś zezwolenie czy coś ;[

hm... wiedzą ile i jak uprawiamy.. wiedzą jakie mamy dochody.. to czemu maja nie wnikać w to co piszemy w listach elektronicznych.. masakra..

krzysiek16m    102
Niepokoje te objęły swym zasięgiem również członków Parlamentu Europejskiego, co zaowocowało podpisaniem[10] deklaracji krytykującej ACTA przez ponad 393 członków Parlamentu.

Ciekawe czy któryś z naszych europosłów podpisał tą deklaracje?

@ahme999

Bardzo trafny obrazek.

Matey    431

Oczywiscie pan premier w pelni sie z tym zgodzi, zreszta jak ze wszystkim co góra narzuci :)

swoja droga, od 26 stycznia trzeba bedzie uwazac z takimi wpisami po pojdziemy do wiezienia

Matey    431

szkoda ze zadna petycja w necie ktora chcialem podpisac nie trybi, a czy wysylanie majli do posłów cos da to nie wydaje mi sie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może jako portal wyślijmy petycje. smile.gif

MECHANIZATOR    156

odroczone w stanach - ale nie wiadomo jak u nas - wiadomo Donek chce być bardziej amerykański niż sami amerykanie

trigo    0

Polska jest krajem rozwijającym się i goniącym czołówkę a ograniczanie przepływu wszelkiego rodzaju informacji (tak to nazwijmy) spowolni rozwój. Problem związany z ACTA jest poważny np.: przepisy są niejednoznaczne - dużo zależy od interpretacji ich.

Niech rząd robi tak dalej to ich wyniosą jak Kadafiego. Przepisy są niejednoznaczne czyli moga byc bardzo szeroko interpretowane. Co będą chcieli to zrobią żeby jeszcze bardziej zachodowi i usa w dupe wejść naszym kosztem rzecz jasna.

MECHANIZATOR    156

kolejny apel troche humorystycznie ale w gruncie rzeczy nie ma się z czego śmiać

możni tego świata chcą nam zrobić drugą koree północną - albo i gorzej - w ZSRR krążyly legendy o Pawle Morozowie który wydal swoją rodzinę NKWD - teraz władza nie będzie potrzebowała takich "bohaterów"

Tanco96    10

Kurde jak to wprowadzą to i Agrofoto będzie mogło być zagrożone :( trzeba coś z tym zrobić ja tam niby próbowałem wypełniać jakąś ankietę przeciwko ACTA niby jeden mój głos ale może zrobić bardzo dużo ;) (mam taką nadzieję że nie wprowadzą tego )

@ Matey premiera i prezydenta też :)

ps.

Niewiecie moze czy agrofoto przyłączy sie w poniedziałek do akcji przeciw ACTA?

Edytowano przez wypasioneforum

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?