Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa olejowa MTZ Bialorus

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SzymonC330M

SzymonC330M

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:25

Pompa olejowa MTZ Bialorus Niedawno kupiłem pompę olejową z bialoruski. Chcę ją użyć jako pompę do trolla. przekładnie mam ale ona daje lewe obroty (jak prawie każda przekładnia). W związku z tym moje pytanie, czy ta pompa ma mieć lewe obroty czy prawe, a może to obojętne?? Nie wiem czy nie będę musiał jeszcze przekładni dokupować :( :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa olejowa MTZ Bialorus Dzisiaj, 05:08
  •  

#2 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1428 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:35

Pompa olejowa MTZ Bialorus Przy typie pompy powinieneś mieć cyrylicą, albo L /lewe/, albo P /prawe/.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

#3 Share andrzej207

andrzej207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:39

Pompa olejowa MTZ Bialorus pompa może mieć lewe lub prawe obroty zależy od wersji podłączenie nie jest obojętne bo nie będzie działać przekładnie są różnego typu mogą mieć na wyjściu lewe lub prawe obroty po za tym napisz gdzie chcesz zamontować tą pompę i jaka to jest pompa (symbol)

#4 Share SzymonC330M

SzymonC330M

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:50

Pompa olejowa MTZ Bialorus Oryginalna przekładnia z trolla jest zawieszana na ciągnik i do niej przychodzi pompa.
ja chcę użyć tej przekładni i po prostu zamiast oryginalnej pompy podłączyć z bialorusa. Niestety teraz nie wiem jaka dokładnie to jest pompa.

#5 Share SzymonC330M

SzymonC330M

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:50

Pompa olejowa MTZ Bialorus Oryginalna przekładnia z trolla jest zawieszana na ciągnik i do niej przychodzi pompa.
ja chcę użyć tej przekładni i po prostu zamiast oryginalnej pompy podłączyć z bialorusa. Niestety teraz nie wiem jaka dokładnie to jest pompa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share andrzej207

andrzej207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 luty 2011 - 22:11

Pompa olejowa MTZ Bialorus musisz sprawdzić pompę tak jak pisał agromatik lub mogą też być wybite strzałki wlot-wylot

#7 Share adaml61

adaml61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 23 luty 2011 - 08:44

Pompa olejowa MTZ Bialorus poco kombinujesz regeneracja pompy od trola 200 zł ,chodzi jak nowa

#8 Share piotr119

piotr119

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 84 postów

Napisany 05 maj 2013 - 17:54

Pompa olejowa MTZ Bialorus mam małe pytanko jak mam określić kierunek obrotów jeśli bym patrzał na pompę wałkiem zafrezowanym do siebie to potrzebuje prawą a jeśli patrzał bym na tył pompy to lewą jak to określić ?? (pompa nsz10 ale o chyba nie ma znaczenia jaka to pompa )

#9 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8809 postów

Napisany 05 maj 2013 - 18:01

Pompa olejowa MTZ Bialorus Patrząc na pompę od strony obudowy czyli wałkiem do przodu i wałek w dole pompa lewa ma zasilanie z prawej strony a tłoczy na lewą.
Chociaż nie jestem pewny jak jest z tym wałkiem. W mtz od wspomagania jak napisy są prawidłowo, strzałka jest skierowana w lewo a wałek na dole. W sieci znalazłem prawą to strzałka też jest w lewo ale wałek u góry.

Edytowany przez seweryn20, 05 maj 2013 - 18:09.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share piotr119

piotr119

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 84 postów

Napisany 05 maj 2013 - 21:35

Pompa olejowa MTZ Bialorus to znaczy że mam patrzeć na tył pompy i w tedy mogę określić kierunek obrotów ?

posiedziałem przez dobre pół godziny na necie i znalazłem :D jednak dobrze Sewerynie mówiłeś dzięki za fatygę ;)

może się komuś przyda :D

http://www.wph.pl/pz3.htm

Dodaj odpowiedź