Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Belarus

148 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 21:54

Nowy Belarus zenit ty masz nowego ruska 952.2 napisz jakie wrazenia, jak sie pracuje i ja uznam twoją wypowiedz za prawdziwą... hehe bo jak tu sie klócić z opinią posiadacza belarusa.

Narazie opinie posiadaczy są takie, ze niby szalu nie ma ale sprzet ten jest dobry i godny polecenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Belarus Dzisiaj, 13:51
  •  

#142 Share kapitan1

kapitan1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 22:06

Nowy Belarus Zgadzam się z kolegą @CIHU a sprzęt jest naprawde godny polecenia za tą kasę.

#143 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 23:18

Nowy Belarus Nie jest to ciagnik wysokiej klasy ale o duzych mozliwosciach za niska cene. Mam 920.2 i w polu spisuje sie bardzo dobrze jesli chodzi o uciag i moc silnika. Pracuje z plugiem 4x40 gruberem 2.2 i agregatem 3.2. Obsługa nie nastrecza problemow, synchronizowana skrzynia ma sporo predkosci do prac polowych natomiast do transportu przydałby sie bieg miedzy 3 a 4. Komfort jest przyzwoity o ile nie pracujemy w nim całe dnie bo wtedy obsuga dzwigni daje sie we znaki. Spalanie srednio 6l/h. Polecam dla gospodarstw do 40ha ktore potrzebuja taniego ciagnika do roboty

#144 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 13 styczeń 2009 - 13:08

Nowy Belarus Tak jak tu wiele osób pisało, ja również sie przychylam do tego, ze w tych starszych modelach szczegóły były troche lepiej dopracowane (oczywiście pomijając te w ,,sportowych'' kabinach) Mam Mtz z 96 roku i kiedyś mialem awarie i pożyczyłem na pare godzin nowego mtz 920 od sąsiada i sie okazało, że tapicerka w kilku miejscach odstaje, uszczelki od drzi wypadają, a u mnie takie rzeczy sie nie dzieją po 12 latach!!. Ale pracować to pracuje sie podobnie tylko w tym nowym wszystko cięzko chodzi, ale to raczej dlatego ze miał dopiero 200mth. :)

#145 Share yasiooo

yasiooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 14:05

Nowy Belarus ja kupilem belarusa 820 we wrzesniu nie powiem jestem zadowolony no ale ma pare wad i to mnie wkur... po pierwsze biegi 9 ciezko wchodzi tzn ze zgrzytem no i tych biegow to do chorery ciezko z nimi jezeli nie jezdzilem wczesniej ruskiem zadnym ale jak znajomy mowi jaki wrzucisz to jedzie nie ma ze gasnie hihi po drugie wyciek mam tam jak wychodzi walek sprzeglowy ze skrzyni pewnie symering poszedl tam wprawdzie tylko pare kropelek sie pojawia jeszcze ma swiece zarowe on no i jak naciskam to odrazu pali chyba ze grzeje i kreci jednoczesnie nie mam pojecia i co najlepsze nie ma gwarancji!!! to jest bol a tak to spoko pomyka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#146 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 15:07

Nowy Belarus Ja mam belarusa od kwietnia 2006 roku i mam zrobione 2000 godzin. Awari nie miałem prawie żadnych a od 2 lat mam na nim tura i roboty mu nie brakuje ja go kupiłem tylko ze względu na cene. Powoli nosze sie z zamiarem kupna kolejnego ciągnika ale to już nie będzie Belarus. Prostota z jaką są budowane te traktory jest bardzo męcząca gdy sie nim dużo pracuje. Spalanie to zależy od roboty bo wacha sie (bynajmniej jak u mnie) od 5 do 12 litrów na godzine. Wycieki oleju to podstawa. Polecam ten ciągnik każdemu kto chce zastąpić C-360 i ma mało roboty oraz dosyć lekkie ziemie. Powiem tylko tyle że jakość idzie w parze z ceną.

#147 Share ja6138

ja6138

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 luty 2009 - 10:23

Nowy Belarus ŁukaszZdun jeśli ci brakuja biegu między3 a 4 to użyj półbiegu.
Mój brat czsem zmienia biegi dwoma rękoma ;)

#148 Share Lukasz82

Lukasz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo:) i wiele różności

Napisany 06 luty 2009 - 19:55

Nowy Belarus A widzieliście nowe białorusy o oznaczeniach 923,3 i 922,3. Mnie się podobają tylko w Polsce ich chyba nie zobaczymy, chyba,że się mylę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#149 Share JACEKK1

JACEKK1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 12:43

Nowy Belarus Czy MTZ 952.2 można brać na dopłaty bo MTZ 952.3 można a tego pierwszego to nie wiem ?

Dodaj odpowiedź