Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

A właśnie  że  Gowin  powiedział  wczoraj w RMF 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Teraz gdy się ośmieszyli mogą tobie takie bajki opowiadać. Po pierwsze limuzyny z ogumieniem run flat nie mają zapasówek bo po to jest run flat. Po drugie w wielu limuzynach zapasówka jest nie dostępna bo nie ma gdzie je włożyć. Ze względu na wyposażenie to miejsce zajęte jest przez inne elementy wyposażenia. no i po trzecie wątpię, aby panom z boru się chciało. Skoro jechali tak przez te 100 km. Wierz sobie w tej bajki, że koło zmienili. Ale to teraz tak mówią. Bo się na całą Polskę zbłaxnili. Tak samo jak ten z Dudą koło wymieniał. Tak samo i ci z Gowinem koło zmieniali. Olali komunikat i dalej jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ja się niczego nie wstydzę. Do parlamentu głosowałem na Nowoczesną jako tą, która najbardziej była zbliżona do moich poglądów. Nie sądzę by głosiła lewackie hasła. W przeciwieństwie do pisu z lewackim programem społeczno gospodarczym na który np lewak Roman głosował. A do czego nie ma odwagi się przyznać.

Co do prezydenta, żaden kandydat nie spełniał moich oczekiwań.

 

I jakby wybory odbyły się dzisiaj to też byś na Nowoczesną zagłosował???


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak aczkolwiek trochę się nimi rozczarowałem i oddał bym głos na zasadzie byle nie na pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na żadnego nie głosowałem. A układ obecny też nie odbiega od tego co był. kwitnie prywata i dojenie państwa idzie w najlepsze.

 

Widzisz dlatego inni wybrali w Twoim imieniu ciekawe skąd doją jak piszesz że państwo nie ma kasy :P :P

Teraz gdy się ośmieszyli mogą tobie takie bajki opowiadać. Po pierwsze limuzyny z ogumieniem run flat nie mają zapasówek bo po to jest run flat. Po drugie w wielu limuzynach zapasówka jest nie dostępna bo nie ma gdzie je włożyć. Ze względu na wyposażenie to miejsce zajęte jest przez inne elementy wyposażenia. no i po trzecie wątpię, aby panom z boru się chciało. Skoro jechali tak przez te 100 km. Wierz sobie w tej bajki, że koło zmienili. Ale to teraz tak mówią. Bo się na całą Polskę zbłaxnili. Tak samo jak ten z Dudą koło wymieniał. Tak samo i ci z Gowinem koło zmieniali. Olali komunikat i dalej jazda.

 

Mogłeś palcem przytrzymać najlepiej byś się nadawał do tego nie wiesz czy kierowca piardnoł jak wysiadł? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tylko hubertusa można docenić za to że po takich wpadkach Nowoczesnej się przyznał do tego .

hubertus to całe szczęście że ta Nowoczesna nie brała udziału w negocjacjach do unii to by dopiero były jaja . 

Uman za co posłowie zwracają się do siebie panie pośle a nie ty głupku  czyżby mieli więcej kultury ?

To co w wyborach widziałeś tylko Po Psl i Pis . Przecież startowały inne partie np: Nowoczesna . 

 

Napisałeś , że Wykształcenie ma niewiele wspólnego z mądrością.

Musisz to gdzieś zgłosić może nagrodę nobla dostaniesz  :D  :D  :D 

 

Moim zdaniem ludzie jedni są więcej kontrowersyjni a drudzy mniej ale żeby pół Polski nazywać głupkami 

​to świadczy coś więcej niż dno .

 

Mówisz że przy warzywach jest dużo roboty a ja myślę że jest dużo nakładu no chyba że ktoś nie korzysta z  nowoczesnej techniki uprawy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No a teraz Lechu twierdzi że Kaczyński grafologa zmusił by potwierdził autentyczność podpisów pod donosami zaraz pewnie takie pelikany jak Hubertus  to łykną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sądziłem że Lechu będzie to inaczej tłumaczył . Np. że musiał udawać współpracę żeby mieć większe pole manewru , a On idzie w zaparte . No Ja jakoś mu nie wierzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

 

Łykasz   wszystko  jak  młody  Pelikan

Nie wieźli 100km  bo na stacji koło  zmienili 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

A skąd niby k**wa koło wzięli? Debilstwo pisuaru poraża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No a teraz Lechu twierdzi że Kaczyński grafologa zmusił by potwierdził autentyczność podpisów pod donosami zaraz pewnie takie pelikany jak Hubertus  to łykną ;)

 

Niech Wałęsa przedstawi kwity że te pieniądze które pobrał od komuny wpłacił na szczytny cel to bym o wszystkim zapomniał bo był taki czas , że bardzo mu wierzyłem i popierałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widzisz dlatego inni wybrali w Twoim imieniu ciekawe skąd doją jak piszesz że państwo nie ma kasy :P :P

Mogłeś palcem przytrzymać najlepiej byś się nadawał do tego nie wiesz czy kierowca piardnoł jak wysiadł? :P :P

 

A co ma jedno z drugim wspólnego. Przecież pis pożycza za granica i ma z czego doić. 

dalej to już tylko bezsensowny bełkot ci pozostał. Bo nic innego napisać nie możesz. Bo koła nikt nie zmieniał. Bor zaliczył kolejną wtopę a teraz takim jak ty czy Marek serwują bajki, że niby zmieniali.

 

Tylko hubertusa można docenić za to że po takich wpadkach Nowoczesnej się przyznał do tego .

hubertus to całe szczęście że ta Nowoczesna nie brała udziału w negocjacjach do unii to by dopiero były jaja . 

Uman za co posłowie zwracają się do siebie panie pośle a nie ty głupku  czyżby mieli więcej kultury ?

To co w wyborach widziałeś tylko Po Psl i Pis . Przecież startowały inne partie np: Nowoczesna . 

 

Napisałeś , że Wykształcenie ma niewiele wspólnego z mądrością.

Musisz to gdzieś zgłosić może nagrodę nobla dostaniesz  :D  :D  :D 

 

Moim zdaniem ludzie jedni są więcej kontrowersyjni a drudzy mniej ale żeby pół Polski nazywać głupkami 

​to świadczy coś więcej niż dno .

 

Mówisz że przy warzywach jest dużo roboty a ja myślę że jest dużo nakładu no chyba że ktoś nie korzysta z  nowoczesnej techniki uprawy.

 

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

 

A skąd niby k**wa koło wzięli? Debilstwo pisuaru poraża.

 

Jak to skąd. Kierowca skoczył na pobliski szrot i za flachę zapas kupił. Przecież piszą pisowcy, że zmieniali. Szkoda tylko, że przypomnieli sobie, że zmieniali po paru dniach. Bo najpierw mówili, że jechali bezpiecznie i dojechali te 100 km. A potem wymyślili, że jednak zmieniali to koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro pożyczają im to znaczy że mają świetną gospodarkę bo kto by pożyczył niewypłacalnemu ;)


A co ma jedno z drugim wspólnego. Przecież pis pożycza za granica i ma z czego doić. 

dalej to już tylko bezsensowny bełkot ci pozostał. Bo nic innego napisać nie możesz. Bo koła nikt nie zmieniał. Bor zaliczył kolejną wtopę a teraz takim jak ty czy Marek serwują bajki, że niby zmieniali.

 

 

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

 

 

Jak to skąd. Kierowca skoczył na pobliski szrot i za flachę zapas kupił. Przecież piszą pisowcy, że zmieniali. Szkoda tylko, że przypomnieli sobie, że zmieniali po paru dniach. Bo najpierw mówili, że jechali bezpiecznie i dojechali te 100 km. A potem wymyślili, że jednak zmieniali to koło.

 

A comnie snteresuje taki pierdoły czy koło zmieniali czy nie zaraz się zaczniesz czepiać że oleju nie sprawdzili i płynów w spryskiwaczu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

 

Daj przykład 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mało przykładów poczytaj sobie. Ostatni przykład jak to pisowcy Antoniego bronią. Chociaż gdyby tak ludzi stojących na światłach staranował któryś z nich to poszedł by z miejsca siedzieć z zarzutem spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Nawet kierując w stanie trzeźwym.

Przykładów głupich działań pisu. Wpadek jego polityków, których bronią tutaj wyborcy tej partii jest cała masa.

 

Skoro pożyczają im to znaczy że mają świetną gospodarkę bo kto by pożyczył niewypłacalnemu ;)

A comnie snteresuje taki pierdoły czy koło zmieniali czy nie zaraz się zaczniesz czepiać że oleju nie sprawdzili i płynów w spryskiwaczu :P :P

 

Bzdury pleciesz. Bo to, że nam pożyczają to nic nie znaczy. Płacimy wyższe odsetki niż ci co jak to mówisz mają świetną gospodarkę.

Z tym kołem to się w kozi róg zagnałeś i cię już nie interesuje. Skoro cię już nie interesuje to po co tam coś bełkotałes odnośnie tej sprawy. Pisząc jakieś farmazony bez sensu. Dyskusja była o kole a nie oleju i płynie. Koła nie zmienili dopiero jak się cała Polska zaczęła śmiać to wymyślili sobie, że koło jednak zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Całąpolskę to koła w samochodach BOR obchodzą tyle co zeszłoroczny śnieg pewnie wieczore kod z nowoczesną wydadzą oświadcenie w tej sprawie


Podobnie wypadek  Maciarewicza no ale to jest wasza karma tym żyjecie B)

cZYŻBY PO to by odwrócić   uwagę

 

 

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-afera-reprywatyzacyjna-w-warszawie/aktualnosci/news-zarzuty-w-sprawie-reprywatyzacji-w-warszawi

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Bogdan wystarczy, że ty jesteś nowoczesny i myślisz dokładnie tak jak chce pis. Chociaż biorąc pod uwagę bzdury, które wklejasz to może i nie myślisz. Ty robisz to co oni chcą. Naprawdę nic nie potrafisz sam napisać? Naprawdę mysisz, że te bzdury które tu wklejasz jakoś na mnie wpłyną? Przecież takie coś można każdemu politykowi dorobić.

 

 

Na której stacji? Kto ci tych bzdur nagadał? Pisowscy towarzysze? Ciekawe, że nawet sam Gowin tego nie potwierdził. Może spał?

 

Tym czasem pis postanowił zrobić porządek z sądami w Polsce. Teraz sędziów do KRS będą wybierać politycy. Wyroki nowej władzy się nie podobają to wzorem Palaka postanowili sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

16388266_1269916323093736_88436555731995

logo-blue2.gif

 

     Tusk jeździł przez Polskę po 180 km/h, a kolumna Komorowskiego zderzyła się z autem prywatnej osoby. Wówczas Fakty TVN nie informowały o tym przez 3 dni z rzędu

wpis z dnia 30/01/2017

wypadek-a1-tusk-550.jpg

 foto: @tvpbydgoszcz (twitter.com) / PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

O tym jak nieobiektywne i stronnicze są media założone przez Waltera i Wejcherta niech świadczy to, co dzieje się wokół wypadku kolumny samochodów ministra obrony narodowej. Fakty TVN trzeci dzień z rzędu zrobiły z tego kilkuminutowy materiał. Generalnie nie powinno to budzić emocji - to prywatna stacja i mogą publikować co chcą. Jeśli jednak dziennikarze TVN twierdzą, że są obiektywni, to dlaczego nie robili trzydniowych materiałów, kiedy Tusk pędził po ulicy 180 km/h, a kolumna Komorowskiego zderzyła się z autem prywatnej osoby?

                             

r e k l a m y

 

            

Demaskator Propagandy (twitter) słusznie zauważył, że wypadek kolumny z Antonim Macierewiczem był jednym z topowych tematów głównego wydania Faktów na TVN przez trzy dni z rzędu. Redaktorzy Sobieniowski i Prosiecki stworzyli o tym cztery materiały o łącznej długości 14 minut. To sporo jak na główne wydanie serwisu informacyjnego w tzw. prime time.

 

Generalnie nie powinno nas interesować co i jak relacjonuje TVN. Wszak to prywatna stacja i w swoich serwisach informacyjnych mogą tworzyć materiały takie, jakie im się podoba (trafiając w gusta swoich widzów).Problem polega na tym, że pracownicy i dziennikarze tej telewizji niejednokrotnie sugerowali, że są obiektywni, a tworzone przez nich materiały nie powinny być traktowane jako stronnicze.

      

r e k l a m y

 

    

Skoro są obiektywni, to pojawia się pytanie - dlaczego, kiedy Tusk pędził przez Polskę po 180 km/h, a kolumna Komorowskiego zdrzyła się z autem prywatnej osoby, redaktorzy Sobieniowski i Prosiecki nie robili o tym kilkuminutowych materiałów w głównym serwisie informacyjnym TVN przez trzy dni z rzędu? Czy działo się tak tylko dlatego, że takie publikacje mogłyby poważnie zaszkodzić wizerunkowo ówczesnym władzom?

 

Źródło: Demaskator Propagandy (twitter.com)

Źródło: Tusk pędzi prawie jak Pendolino (Fakt.pl)

Źródło: Prezydencki orszak zderzył się z osobówką! (Fakt.pl)

 

wpis z dnia 30/01/2017 

          

n-logotyp.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

twitter-icon-kolo.gif

 

r e k l a m y

 

facebook-icon-kolo.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej cookies.

OK, rozumiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no w Polsce wybierają się sami swoi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614

Bogdan675 znów zaorałeś lewatywę a tak się cieszyli z tematu Macierewicz :lol:   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

Lewatywę to wy powinniście sobie zrobić bo przez ten PiS to zatwardzenia politycznego dostaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Stachu , bo to pomówieniem zalatuje . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

 

Uman za co posłowie zwracają się do siebie panie pośle a nie ty głupku  czyżby mieli więcej kultury ?

To co w wyborach widziałeś tylko Po Psl i Pis . Przecież startowały inne partie np: Nowoczesna . 

 

Napisałeś , że Wykształcenie ma niewiele wspólnego z mądrością.

Musisz to gdzieś zgłosić może nagrodę nobla dostaniesz  :D  :D  :D 

 

Moim zdaniem ludzie jedni są więcej kontrowersyjni a drudzy mniej ale żeby pół Polski nazywać głupkami 

​to świadczy coś więcej niż dno .

 

Mówisz że przy warzywach jest dużo roboty a ja myślę że jest dużo nakładu no chyba że ktoś nie korzysta z  nowoczesnej techniki uprawy.

Oczywiście że inne startowały ale oś sporu jest na linii PO-PIS.

Panie pośle to forma grzecznościowa. Pewnie ty do niektórych zwracasz się "proszę Pana" mimo że masz go za głupka :P

Brak zależności pomiędzy wykształceniem a mądrością jest powszechnie znany więc twoje zdziwienie mnie zaskakuje.

Więcej ludzi jest głupich niż mądrych i to też jest powszechnie znane. Nazywam sprawy po imieniu

Nakład przy warzywach jest oczywiście większy ale sprzedajac na rynek musisz towar przesortować, pokalibrować czy wymyć i to jest extra robota w porównaniu do pszenicy czy rzepaku w których tego nie robisz. Wyjatkiem sa niektóre uprawy dla przemysłu - fasolka, marchew, szpinak.

Całąpolskę to koła w samochodach BOR obchodzą tyle co zeszłoroczny śnieg pewnie wieczore kod z nowoczesną wydadzą oświadcenie w tej sprawie

 

Większość łyka to co mówi TV i nie mysli


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj