Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Zważaj chamie . Bachory to twój ojciec zrobił . W dodatku takie same debile jak on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale zrobił a Ty nie umiesz zrobić tyle co by chociaż ciebie i twoją cycolinę zastąpiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdybyś nie był tak głupi , to może byś wpadł na to że można mieć więcej i nie dostać . No ale wiadomo . Inteligencji listonosz ci nie zostawił .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ciekawe kto by ci je zrobił. pewnie listonosz jak w środku tygodnia ma mniej obowiązków

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak jak napisałem . Gdyby nie twoja wrodzona tępota to byś załapał . A ten jeszcze próbuje obrazić tym co ja napisałem . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o jeden raz za mało złapałeś 😂i biadolenie że nie chcą płacić

Ja jak robiłem swoje to nikt mi niczego nie obiecywał że będzie a tobie chciałoby się brać teraz to i trzeba sobie zrobić a nie mieć pretensje że ktoś jakieś zasady wprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Co do F35 to jest pewien mały problem. A problemem jest fakt że na czymś trzeba dolatać do ich dostawy. Dlatego lepszym rozwiązaniem byłoby łyknąć  tak ze 32 szt F16, Nawet tych z pustyni i doposażyć do block 52 a potem kupić tak ze 12 F35. Mamy pilotów na F16,mamy techników, mamy już jakieś doświadczenie w obsłudze i eksploatacji.
To jest k**ewsko duża kasa do wydania przy w zasadzie zerowym eksporcie technologii. No chyba że gaz est produktem tak zaawansowanym technologicznie że zastąpi całą resztę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja napisałem jedynie że zwyczajnie kłamiesz jak i Szydłowa . Nie wiem czemu taką wściekłość to wywołało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to przeczytaj sobie swoje posty u kogo ta wściekłość większa.

 

teraz to po 2015 nagle wszyscy się wzieli za rozliczanie na każdym kroku  kto kłamał a kto nie a wcześniej to się wszystko przyjmowało  komentowano tak jak chcieli. zrób zestawienie szydłowej i tuska kto więcej kłamał to przestaniesz to powtarzać więcej

Jak przeglądam wp.pl to jak jest jakiś artykuł o pis to zawsze ich politycy muszą mieć głupie miny a jak o Po to już zawsze normalne zdjęcia wstawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kłamstwo to kłamstwo . Niezależnie od przekonań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Mnie najbardziej ze wszystkiego rozbawiła rada aby robić, nie biadolić. Mirro - zaraz Ci napiszą, że F16 to staroć. Mi chodzi po głowie myśl, że F35 (oczywiście wolniejszy, gorszy) to hit eksportowy albowiem w Europie brak projektu. Amerykańce natomiast nazbierają sobie kasy na projekty szerzej zakrojone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
5 minut temu, racyl napisał:

 

Jak przeglądam wp.pl to jak jest jakiś artykuł o pis to zawsze ich politycy muszą mieć głupie miny a jak o Po to już zawsze normalne zdjęcia wstawią

Ta może jest właśnie ludzka twarz PiSu.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

W niektórych przypadkach to jakie zdjęcie nie wstawią i tak bedzie szpetnie i głupio.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

jako prawdziwy prawak ojciec racyla byj jak prezes, dobrze ze jego matka byla jak marta-jak sie dzisiaj nazywa, w sumie nie wazne ,niedlugo moze inaczej😛.

pisowskie kundle pod stol i odszczekac -na koniec 2018 r tauron wydobycie s.a. wykazal strate 1 milard 94 miliony 827 tysiecy -to z raportu bieglych, jak nie wierzycie to sprawdzac-mnie chcecie pis-oglupki posadzac o klamstwo ?? za ciency w uszach jestescie.......

te nowe f cos tam to trzeba najpierw zbudowac i za to zaplacic- turcja z racji kryzysu finansowego i politycznego,zaczela dryfowac w strone rosji i juz nie jest najlepszym sojusznikiem na bliskim wschodzie. kiedy wejdzie do seryjnej produkcji -na pewno ani dumpf ani adrian  nie beda juz prezydentami...

bolek i lolek na dzikim zachodzie- pardon adrian i agata na wycieczce po stanach,az dziw ze na alaske nie pojada, tam sie da na nartach caly rok jezdzic, nadmuchany balonik pekl bez wiekszego huku, miala byc wizyta na miare wstapienia do nato-w poludnie w tvp-info tak mowili a tu wyszla -jak to nazwac  


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
16 godzin temu, Ulman napisał:

Nie korzystasz bo nie chce ci się użerać z urzędami i papierami czy dlatego żeby dla państwa więcej zostało?

wypisz wymaluj leń czystej w postaci ... pamiętacie te hasło za czym stoicie w tej kolejce ?  coś rzucili .. tak ja z ulmanem zeby państwu więcej zostało ...

najgorsze jest to ze inni mają za***rdalać niedziele światki piątki a on dalej klika i sam nic nie robi ...

ulmanku ja już wskoczyłem na wszy podatek połowa roku a ja przekroczyłem 87 tyś dochodu socjal nie biorę bo mam jedno dziecko ...  i to ja płacę mało tego porównaniu dla naszych pl prywaciarzy muszę płacić  zamiast jakieś luksusowe auto no niestety  i zgrywać buraka 

a propo bd miał drugie dziecko mam się zwolnić czy wydzierżawić 40ha i żyć jak socjalista w twoim mniemaniu ??

  • Like 4

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
8 godzin temu, DTaras napisał:

Mnie najbardziej ze wszystkiego rozbawiła rada aby robić, nie biadolić. Mirro - zaraz Ci napiszą, że F16 to staroć. Mi chodzi po głowie myśl, że F35 (oczywiście wolniejszy, gorszy) to hit eksportowy albowiem w Europie brak projektu. Amerykańce natomiast nazbierają sobie kasy na projekty szerzej zakrojone...

A kto tak mówi że wolniejszy gorszy ? Skąd ta informacja ? Mogę zgadnąć .  

ULMAN a te tramwaje z niemiec i te leonardy  to jakieś nowe ? 😁😁😁

 

 

 

Edytowano przez 12zbyszko
Nie skończona myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

zbyszko - oni innych nie sprzedają. Tak to przewiduje doktryna. Gdyby nagle Polska ogłosiła turboprajsy na swoje efy to będzie szansa iż amerykańskie stracą przewagę w kontakcie a tak być nie może. Z szesnastymi było to samo. Leopardy nie nowe. Jednak w takiej cenie, że grzech było nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

zabardzo nie wiem o co ten spór ?  lepiej mieć 100 zołomierzy z obywatelstwem USA  wyposazonym w chocby widły jak 10000 bułgarskich czy jakiejs innej narodowosci wyposazony w dobry sprzet .

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

jarecki - żadna to różnica. Na mapie to tylko pinezka do odpier...lenia. Obywatelstwo gwarantuje tylko to, że USA uruchomi dyplomację aby resztki w jakiejkolwiek postaci do domu zabrać. Gruzja niczego Was nie nauczyła?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

dopóki usa nie wycofa wojsk swoich z danego panstwa  daje zapewnienie przynajmiej  walki siłom lokalnym i obrony . w gruzji nie było chyba wojsk usa ? na ukrainie też usa za bardzo sie nie udziela bo wie ze jak powie a to trzeba bedzie i b powiedzieć a po co ruska stresować i siebie zresztą tez . 

Edytowano przez jarecki
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
8 godzin temu, jacus napisał:

jako prawdziwy prawak ojciec racyla byj jak prezes, dobrze ze jego matka byla jak marta-jak sie dzisiaj nazywa, w sumie nie wazne ,niedlugo moze inaczej😛.

pisowskie kundle pod stol i odszczekac -na koniec 2018 r tauron wydobycie s.a. wykazal strate 1 milard 94 miliony 827 tysiecy -to z raportu bieglych, jak nie wierzycie to sprawdzac-mnie chcecie pis-oglupki posadzac o klamstwo ?? za ciency w uszach jestescie.......

te nowe f cos tam to trzeba najpierw zbudowac i za to zaplacic- turcja z racji kryzysu finansowego i politycznego,zaczela dryfowac w strone rosji i juz nie jest najlepszym sojusznikiem na bliskim wschodzie. kiedy wejdzie do seryjnej produkcji -na pewno ani dumpf ani adrian  nie beda juz prezydentami...

bolek i lolek na dzikim zachodzie- pardon adrian i agata na wycieczce po stanach,az dziw ze na alaske nie pojada, tam sie da na nartach caly rok jezdzic, nadmuchany balonik pekl bez wiekszego huku, miala byc wizyta na miare wstapienia do nato-w poludnie w tvp-info tak mowili a tu wyszla -jak to nazwac  

Ty nawet klamcą nie jesteś bo to już zwykle łgarstwo!!!! 

Grupa Tauron wstępnie z 395 mln zł zysku netto za 2018 rok

Autor: IRENEUSZ CHOJNACKI
26-02-2019 19:03 |  aktualizacja: 26-02-2019 19:24
Grupa Tauron wstępnie z 395 mln zł zysku netto za 2018 rok

Grupa Tauron, według wstępnych danych, w 2018 roku zainwestowała 3 672 mln zł

Fot. mat. pras. Tauron Polska Energia

W 2018 roku grupa Tauron, według szacunkowych danych, osiągnęła 18,122 mld zł przychodów ze sprzedaży, 3,589 mld zł zysku EBITDA (w 2017 roku było to 3,544 mld zł), 1,011 mld zł zysku operacyjnego i 395 mln zł zysku netto (w 2017 roku 1,382 mld zł) - podał Tauron Polska Energia.

  • W IV kwartale 2018 roku, według wstępnych danych, grupa Tauron osiągnęła zysk EBITDA w wysokości 617 mln zł, ponosząc 459 mln zł straty netto; wpływ na to miały wyniki testów na utratę wartości aktywów
  • W całym 2018 roku, według wstępnych danych, grupa Tauron osiągnęła zysk EBITDA w wysokości 3, 589 mld zł i 395 mln zł zysku netto; wynik obniża nadwyżka tworzonych odpisów wartości aktywów nad odwróconymi
  • Według informacji przekazanych przez Tauron według wstępnych danych dług netto grupy na 31 grudnia 2018 roku wynosił 8,629 mld zł, a wskaźnik dług netto/EBITDA na 31 grudnia 2018 wyniósł 2,4.

 

Gdzie te miliardy strat..... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetorki12...to był marginalny przykład...

 

z Polonii:

https://geopolityka.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/zadluzenie-panstwa-okrutnym-podstepem-przestepstwem/

https://geopolityka.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/rosja-usa-rozgrywaja-polske-czyli-zyc-poza-systemem/

Który portal, dziennikarz pisze prawdę?

Kto jest uczciwy, a kto manipuluje?

To jest bolączka Polaków.

Nie wiemy na kogo głosować, aby uczciwie rządził państwem.

Mamy dość sprzedawczyków i sługusów: Rosji, Niemiec, USA, żydowskiego Izraela, bankiera żydowskiego.

A może nie warto głosować?

Może obecnie nie ma żadnej uczciwej partii, żadnego uczciwego przywódcy, który jest poza układami, który nie jest na pasku żydowskiego interesu?

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
1 godzinę temu, DTaras napisał:

zbyszko - oni innych nie sprzedają. Tak to przewiduje doktryna. Gdyby nagle Polska ogłosiła turboprajsy na swoje efy to będzie szansa iż amerykańskie stracą przewagę w kontakcie a tak być nie może. Z szesnastymi było to samo. Leopardy nie nowe. Jednak w takiej cenie, że grzech było nie brać.

Ponoć jak niemcy napadli na ruskich to w czasie wojny jeszcze ruskie wysyłali stal do niemiec . Jakbyśmy mieli konflikt zbrojny z niemcami to będą nam amunicje produkować do tycj leonardów . 😁😁😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ulman napisał:

Co kupują jest nieistotne,  tylko narracja jest taka że dostapiliśmy zaszczytu zakupu samolotów bo nie każdemu jest to dane. Generalnie to łaskawie się zgodzili nam sprzedać a my się z tego cieszymy. A o gazie faktyczmie zapomniałem. Jaki jest bilans naszej przyjaźni z USA? Oni nam pare tysięcy wojaków a my ile u nich za to wydamy? Właśnie tak sie robi interesy

Brawo towarzyszu @Ulman - sam Władimir Władimirowicz Putin lepiej by tego nie napisał . Dzielny z Ciebie enkawudzista . 

Takich właśnie pożytecznych idiotów  jak Ty potrzebuje Putin , Merkel i Platforma Obywatelska - głupich ale za to bardzo pracowitych i lojalnych .

Naprawdę robisz dla nich świetną robotę .

 

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 3

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj