Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dysydent    3134

"Nowoczesna" , falstart.

Większość populacji nie oczekuje nowoczesności a "świętego spokoju" nowoczesność wolę kupować niż ją budować. Nawet nazwy trzeba umieć dobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ale  ,,Nowoczesna,, nie była i nie jest  nowoczesną   tylko jak stwierdziła  jedna  z posłanek  tej partii  to jest   ,, Średniowieczna,,  a nikt  chyba nie chce w Polsce Średniowiecza

xDxDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedynie powrotu komuny niektórzy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Komuna nigdy nie odeszła. Żyje w części obywateli, tęskniących za tamtymi czasami, ale też w politykach którzy czekali na swoją okazję zaistnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Było, chyba przy okazji Tłustego Czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
8 minut temu, zetorki12 napisał:

Jedynie powrotu komuny niektórzy :D.

W  Polsce  nigdy nie było komuny  xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Czyli ustawa dekomunizacyjna nie ma sensu. Znowu bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Bubel nie bubel  ale  ponad 50%  Polaków  popiera  Rząd  PiS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, marekfarmer napisał:

W  Polsce  nigdy nie było komuny  xDxDxD

Wiem , wiem . a ZOMO nie pałowało , a jedynie tam jakieś drobne poszturchiwania były , czy to jakoś tak .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

O wiele bardziej wiarygodny jest polityk który przynajmniej udaje że chce rozwiązywać problemy i gotów jest nawet opozycję o radę pytać byle je rozwiązać niż taki który ze wszystkimi szuka zwady byle udowodnić jaki to on "lepszy". Kolejnym błędem "Nowoczesnej" było opowiedzenie się przeciwko rządzącym "dla zasady" negując wszystko co robią. Jest to błąd większości polityków którzy gotowi udowadniać że woda jest sucha jeśli ich oponenci się w tej kwestii zdeklarują że mokra. 

Żałosne to szczególnie w Polsce gdy jedni drugich zasług nie potrafią uznać tylko dla tego że z innego obozu. Dla nas wyborców to nie promowanie własnych poglądów a "korytowe wojny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, zetorki12 napisał:

Wiem , wiem . a ZOMO nie pałowało , a jedynie tam jakieś drobne poszturchiwania były , czy to jakoś tak .B|

 

Ja wiem że w Polsce   do 89 roku  był  Socjalizm

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Socjalizm to komunizm z ludzką twarzą. Po prostu mniej ofiar i nie robiono tego tak ostentacyjnie.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Każdy kij ma dwa końce . Putin twardo pilnuje socjalizmu i nie jednemu z nas podoba się jego podejście do nachodźców  muzułmanów  . Zachodnia Europa niby demokratyczna a i tak kupiła sobie takiego Tuska i jego rękoma wprowadza dyktaturę . Systemy niby inne , ale tak samo postępują . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

Błędnym śmiertelnie założeniem komunistów jest to Iż człowiek jest z natury uczciwy i altruistyczny. Wprawdzie zdarzają się wyjątki ale te można wyeliminować tylko bardzo szybko okazuje się że trzeba wyeliminować ...prawie wszystkich.

A socjalizm na świecie ma się coraz lepiej z racji rozwoju technologii i jedyną jego wadą jest zablokowanie selekcji naturalnej i stale rosnąca liczba degeneratów biologicznych i społecznych.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
21 minut temu, marekfarmer napisał:

W  Polsce  nigdy nie było komuny  xDxDxD

Ale jest postkomuna, postkomunisci i postkomunistyczne służby. Miej minimum logiki i szacunku dla intelektu forumowiczów.

Tego jeszcze nie było!!!!!! https://wiadomosci.wp.pl/zjechali-do-torunia-by-spiewac-o-smolensku-sponsorem-panstwowa-spolka-6223839077107841a


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
13 minut temu, gienio007 napisał:

Każdy kij ma dwa końce . Putin twardo pilnuje socjalizmu i nie jednemu z nas podoba się jego podejście do nachodźców  muzułmanów  . Zachodnia Europa niby demokratyczna a i tak kupiła sobie takiego Tuska i jego rękoma wprowadza dyktaturę . Systemy niby inne , ale tak samo postępują . 

Ja bym się pokusił o stwierdzenie że jest dokładnie odwrotnie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A morał ? Ile jeszcze trzeba pomników żeby Jarosławowi sumienie przestało dokuczać ? Czym więcej tym katastrofa większa , czy jak ? Ty Marek nie widzisz że Cejrowski to taki odrobinę dziwak ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Może  i tak ale w Pozytywny  Sensie

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

W zasadzie jest tak samo pozytywnie nakręcony jak Gazeta Wyborcza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

http://fakty.interia.pl/swiat/news-nazwisko-kwasniewskiego-w-kontekscie-tzw-rosyjskiego-sledztw,nId,2549792

Nazwisko Kwaśniewskiego w kontekście tzw. rosyjskiego śledztwa

Roztargniony sędzia nie wiedział że kradnie to skąd zwykle pijany Kwaśniewski mia wiedzieć czy brał kasę ?

 

  • Like 2
  • Haha 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj