Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

grego    218

Właśnie dzisiejszy karambol to pewnie też wina PiS http://www.tvn24.pl/...m,710218,s.html  może wskażesz winnych albo Ulman czy Hubertus tongue.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png pewnie kazali im tak szybko jechać dobrze że nikogo z PiS tam nie było bo by KOD i opozycja zażądali dymisji rządu i nowych wyborów tongue.pngtongue.png

A ja tam myślę, że winę i tak poniesie PO i Tusk, w końcu to oni wybudowali autostrady :P. Trzeba będzie pociągnać ich i wykonawców do odpowiedzialności ;) 

marekfarmer    4505

Jak się woził niezgodnie z przepisami? Możesz to rozwinąć? Pewnie na tym polegniesz. Ale poczekam by móc cię wyśmiać.

Reszta to typowe bzdury z braku czego kolwiek sensownego do napisania. Takimi bzdurami się zajmujesz. Średnia 160 km/h to dla ciebie mało? Wiesz co to jest średnia prędkość?

Biuro Prasowe Kancelarii Sejmu przekazało PAP oświadczenie Komorowskiego, wystosowane w związku z informacjami przedstawionymi w programie TVN "Teraz My" o naruszeniu przez marszałka przepisów drogowych, polegającym m.in. na jeździe ulicami Warszawy z prędkością nawet 140 km/h

https://www.youtube.com/watch?v=ZLHkCPVs0xU     

staszek131415    2020

Daj spokój na polowanie pewnie się spieszył albo dochodził postrzałka ;):P

Masz tu fragment wyroku ze zdarzenia z pojazdem uprzywilejowanym. Jak to nie pomoże to już nie wiem jak wytłumaczyć że pojazd uprzywilejowany a ściślej kierujący, może nie stosować się do pewnych przepisów ruchu drogowego, natomiast nie jest zwolniony z przewidywania ich skutków,zachowania szczególnej ostrożności i uwagi a także ponosi pełną odpowiedzialność za skutki swojego działania.

"Fakt, iż obwiniony kierował karetką pogotowia, w sytuacji istnienia konieczności szybkiego udzielenia pomocy oczekującemu pacjentowi, nie zwalniał kierowcy od obowiązku zachowania szczególnej (najwyższej) ostrożności w momencie przejazdu przez skrzyżowanie, przy wyświetlonym na sygnalizatorze czerwonym świetle dla jego kierunku ruchu."

Ja nie twierdzę że pojazdy żandarmeri nie ą winne zdarzenia ale nie wyciągajcie z tego  zbyt pochopnych i daleko idących wniosków

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

Daj spokój na polowanie pewnie się spieszył albo dochodził postrzałka ;):P

Ja nie twierdzę że pojazdy żandarmeri nie ą winne zdarzenia ale nie wyciągajcie z tego  zbyt pochopnych i daleko idących wniosków

Znając ich to wnioski już oni sobie wyciągną, pewnie będą budować Pisostrady jedynie dla ich dygnitarzy.

Generalnie to niebywała nieodpowiedzialność i chamstwo. Nie dość, że kolumna spowodowała wypadek, to jego uczestnik uciekł z miejsca zdarzenia. Na dodatek nie wyciągając wniosków z tego co się stało gnał dalej łamiąc przepisy i stwarzając kolejne niebezpieczeństwo. I w jakim celu? A no złożyć gratulacje jakiemuś podrzędnemu posłowi, który nie ma wpływu na życie polityczne w kraju, bo co on może...?;)

tola27    9

A powiesz że Macierewicz to pomógł innym może sprawdził czy nic się nikomu nie stało.Przesiadł się do innego samochodu i wio dalej.Jak się mówi cmoknijcie mnie i radźcie sobie.A winny będzie pierwszy co się zatrzymał na światłach.Przecież Macierewicz coś tam wymyśli

hubertuss    483

Kwach póki co i tak był najlepszym prezydentem. Duda się kompromituje pomiatany przez prezesa i podpisujący wszystko co mu przyniosą. Jak siebie nazwał notariusz dobrej zmiany. Ja już wolałem Kwacha, który może se wypił kilka razy. Ale przynajmniej zachowywał się jak niezależny prezydent. Komorowski był słabym prezydentem. Gorszym od Dudy ale lepszym od Kaczyńskiego. A Kopacz nie wiedziała gdzie iść i Merkel ją pokierowała. Zdaża się każdemu. Ale głupki robią takie durne podpisy.

Biuro Prasowe Kancelarii Sejmu przekazało PAP oświadczenie Komorowskiego, wystosowane w związku z informacjami przedstawionymi w programie TVN "Teraz My" o naruszeniu przez marszałka przepisów drogowych, polegającym m.in. na jeździe ulicami Warszawy z prędkością nawet 140 km/h

https://www.youtube.com/watch?v=ZLHkCPVs0xU     

Pytanie czy prowadził sam Komorowski czy korzystał z kierowcy. Jeśli łamał przepisy to powinien kierowca lub Komorowski za to odpowiedzieć. 

Daj spokój z tymi bzdurami kto ucikł? :P :P pogrąząsz się tylko B)

Macierewicz uciekał jak szczur. Schował głowę w ramionach i szybko wsiadł do innego samochodu. Nie zapytał czy potrzeba pomocy nie przeprosił. Tak władza traktuje obywateli.

staszek131415    2020
Napisano (edytowany)

Daj spokuj z tymi bzdurami nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia :P :P

Definicja kolizji drogowej

„Kolizja, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem są straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, urządzenia drogowego, bagażu, itp.) lub też jeden 

z uczestników doznał obrażeń ciała powodujących naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające poniżej 7 dni”.

Definicja wypadku drogowego

Wypadek, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem jest śmierć jednego z uczestników lub obrażenia ciała powodujące naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni”.

Edytowano przez staszek131415

hubertuss    483

O czy mnie mam pojęcia? Jak uciekają szczury? Świadkowie opowiadali jak szczur uciekał pod Toruniem. Głowa schowana w ramionach. Myk do innego samochodu i tyle go widzieli. Ofiary miał w d*pie. A mógł czysto po ludzku zapytać czy nikomu nic się nie stało, przeprosić. Lub choćby polecić pozostałym na miejscu członkom świty zaopiekować się rannymi.

tola27    9

Ale nie zachował się jak przyzwoity człowiek ale jak świnia.Każdy myślący i mający serce pierwsze co robi to się pyta czy nikomu nic się nie stało.Następnym razem jak się będzie modlił z Rydzykiem to niech go poprosi o przebaczenie

B3Agro    85

Daj spokuj z tymi bzdurami nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia :P :P

Definicja kolizji drogowej

„Kolizja, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem są straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, urządzenia drogowego, bagażu, itp.) lub też jeden 

z uczestników doznał obrażeń ciała powodujących naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające poniżej 7 dni”.

Definicja wypadku drogowego

Wypadek, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem jest śmierć jednego z uczestników lub obrażenia ciała powodujące naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni”.

Czyli wychodzi że faktycznie nie była to ani kolizja ani wypadek bo debile umyślnie łamali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

No ale czego się spodziewać? Miejmy nadzieję że następnym razem ofiarami będą tylko oni a nie niewinni ludzie.

Jak już pisałem ...do trzech razy sztuka. Duda, Szydło, Macierewicz....coraz bliższe kręgi Kaczyńskiego ;)

grego    218

Tylko patrzeć jak wybuduje pancerny pociąg :P

PRIMO    177

A co on Mussolini że będzie jeździł pancernym pociągiem po Polsce i nie tylko

B3Agro    85

Czekaj ,czekaj ;). Widziałeś film z ochroną kaczyńskiego. Boi się sam kroku zrobić. Pociąg wcale by nie zdziwił w wykonaniu tych wariatów.

PRIMO    177

Wrzuć jakiegoś linka bo akurat nie widziałem

grego    218
Napisano (edytowany)

A co on Mussolini że będzie jeździł pancernym pociągiem po Polsce i nie tylko

To pytanie czy stwierdzenie?

Prawie każdy malućki, szanujący się dyktator oderwany od rzeczywistości, widzący wszędzie spiski na swoją osobę takowy posiadał..., więc kto wie

Edytowano przez grego

staszek131415    2020

Czekaj ,czekaj ;). Widziałeś film z ochroną kaczyńskiego. Boi się sam kroku zrobić. Pociąg wcale by nie zdziwił w wykonaniu tych wariatów

cO w tym dziwnego jak po ziemi tylu świrów jak Wy chodzi to musi być ochrona dla waszego dobra :P :P :P

mirro    209

A ja mam pomysł żeby było bezpiecznie. Należy natychmiast wydzielić PIS-pasy. A jak będzie trzeba to się zmieni na BUS i zostanie.

PRIMO    177

Proszę bardzo.

Warto do końca zobaczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=T6vKR4-Qx1c

typowy bezmózgi kark który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.A czy nie było tak że jak Jarek był premierem to miał więcej ochroniarzy niż uwczesny prezydent ,czy to nie jest jakaś paranoja ?

grego    218
Napisano (edytowany)

Jarek na swoją ochronę przeznacza więcej niż prezes Google czy Apple... W zależności od natężenia paranoi i bojaźliwości wodza w danym okresie strzeże go nawet do 20 ochroniarzy, przeważnie byłych Gromowców.

Edytowano przez grego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się