Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

lukasz7604    72

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

Wolność, równość, demokracja....

lukejro    142

A u mnie wczoraj na polu zjawił się młody człowiek z tabletem w celu przeprowadzenia kontroli "foto". Pytam gościa dla kogo pracuje a on że "dla jakiejś agencji rolniczej"... Pytam czy to ARiMR??? A on "tak tak właśnie tak to się nazywa"... Więc pytam czy ma jakiś identyfikator a on mówi "nie, bo pracuję dopiero parę dni i nie zdążyli mi wyrobić"... Po dłuższej rozmowie okazało się, że on w sumie pracuje dla firmy geodezyjnej która wygrała konkurs na przeprowadzenie kontroli dla ARiMR....

Także "dobra zmiana" w ARiMR, kontrole przeprowadza jakiś student z łapanki wyciągnięty na kacu z akademika który nawet nie wie za bardzo dla kogo pracuje.... Z ciekawością czekam na raport z kontroli....

Brawo PiS

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    95

ale taki system kontroli trwa od wielu lat-przynajmniej to nie jest wina pis-u,  :D , znajoma pare lat temu miala kontrole kontroli ktorej nie miala B) .

u mnie byly dwie ladne dziewczyny z tarnowa :P i zyto jare ladnie roslo B) -jest takie co prawda ale ja go nie sieje.

adrian po prostu przestraszyl sie wladzy zbyszka- dobrze wie ile lat jego rodzina sie sadzi z lekarzami ktorzy i jego i jego rodzine moga kiedys leczyc, pamieta jak zbychu swoja rodzine wsadzil do pzu a przede wszystkim wiec ze lachy sadeckie nie cierpia rusinow[czytaj ukraincow] krynickich i zawsze z nimi wojowali.

znowu garstka warcholow protestowala -tym razem przed palacem prezydenckim-jedynie dzieki laskawosci I sekretarza kc pzpr -pis chodza jeszcze na wolnosci.

pod wawelem jak zwykle spotkaly sie dwie grupy milosnikow parti umiarkowanego postepu w granicach prawa-tym razem chyba[dokladnie nie sledzilem] bylo spokojnie bo prezes nas nie zaszczycil swoja obecnoscia

karolr2    180

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

Moim zdaniem jeszcze opony mu wylizałeś żeby drugi raz przyjechał :) ale co masz gadać..

Agrest    349

Brawo ja. 

Chyba Filtr  w głowie Ci się zapchał,  kolejny klient Cię  Oleje, i w zakończeni pleców będzie miał Twój skup i Maszyny.

Dobrze że materiałami pirotechnicznymi nie handlujesz.

lukejro    142

ale taki system kontroli trwa od wielu lat-przynajmniej to nie jest wina pis-u,  :D , znajoma pare lat temu miala kontrole kontroli ktorej nie miala B) .

u mnie byly dwie ladne dziewczyny z tarnowa :P i zyto jare ladnie roslo B) -jest takie co prawda ale ja go nie sieje.

Sorry ale kto teraz rządzi w ARiMR????  Równie dobrze możesz powiedzieć że skoro PO kradło to PiS też teraz może! Miałem już kilka razy kontrole ale pierwszy raz na moim polu wylądował taki "kosmita"

marekfarmer    4518

Brawo ja. 

Nic  dziwnego  widać  jaką nienawiścią   pałacie  do  ludzi  z PiS   

Jedni  Mordują   działaczy PiS   inni  wyganiają  ze  Skupu

Ps. Poco  zmieniałeś  konto  czy  po prostu  masz  dwa  konta

Nie nazwał bym tego nienawiścią. To forma oporu wobec złych ludzi.Taka współczesna "partyzantka" :)

I każdego do tego namawiam - utrudniać pisowcom co się da.   

mirro    209

Wojna partyzancka – jedna z najstarszych form walki zbrojnej, polegająca na działaniach nieregularnych prowadzonych przez partyzantów przy poparciu ludności i skierowana przeciwko okupantowi (zaborcy), lub w czasie walki przeciw rodzimym niepopularnym rządom. Działania partyzantki to szybkie ataki nękające, przeprowadzane z ukrycia, z przygotowaniem zasadzek, czasami w kooperacji z armią regularną (własną bądź sprzymierzoną) i podporządkowane ogólnym celom strategicznym. Powodzenie wojny partyzanckiej zależy od poparcia przez szerokie kręgi społeczeństwa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partyzantka

Partyzant (fr. partisan 'stronnik; partyzant' z wł. partigiano 'stronnik' od łac. pars dpn. partis 'część') – żołnierz nieregularnychoddziałów prowadzących walki oraz działania dywersyjne na terenach zajętych przez przeciwnika bądź zwalczających siłą rząd.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partyzant

Oby do tego ostatniego nie doszło.

NzIweDQ4MCFjcm9wfDB4MXgzMDAweDE5OTk,2737

TIMMERMANS I JEGO RZECZNIK GROŻĄ POLSCE :

'' KOMISJA MA WIELE NARZĘDZI , BY WPŁYWAĆ NA SYTUACJĘ W KRAJU ''

Komisja Europejska nagle zmienia zdanie ws. Konferencji Fransa Timmermansa dotyczącej Polski. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej zorganizuje dziś konferencję prasową, na której zreferuje przebieg dyskusji na kolegium komisarzy w sprawie Polski.

Jeszcze we wtorek rzecznik KE Margaritis Schinas zapowiadał, że konferencji Timmermansa nie będzie. Do dziennikarzy po kolegium mieli wyjść wiceszef KE odpowiedzialny za miejsca pracy i wzrost gospodarczy Jyrki Katainen oraz komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska. To oni mieli krótko zreferować przebieg posiedzenia, w tym punkt dotyczący Polski. Nagle jednak zmieniono zdanie w tej sprawie i sprawą Polski zajmie się sam Timmermans.

Schinas zapowiadał, że KE na posiedzeniu nie będzie podejmowała żadnych decyzji w sprawie Polski, zastrzegł jednak, że Komisja ma wiele narzędzi, by wpływać na sytuację w naszym kraju, a nie tylko procedurę praworządności.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przed kolegium na temat sytuacji Polski rozmawiali komisarze z Europejskiej Partii Ludowej, do której należy PO i PSL. Na spotkaniach komisarzy z EPL panuje przekonanie, że KE robi za mało w sprawie Polski i należy iść dalej z procedurą praworządności, nawet jeśli miałoby to oznaczać porażkę w Radzie Europejskiej. W tym gremium, które mogłoby zdecydować o sankcjach wobec naszego kraju, potrzebna byłaby bowiem jednomyślność, której wśród krajów członkowskich nie ma.

Rzecznik KE zapowiadał wcześniej, że komisarze podejmą decyzję w sprawie następnych kroków wobec naszego kraju w zależności od wydarzeń w Warszawie i wyników środowej dyskusji. Z jego słów wynika, że KE wróci do sprawy, gdy sytuacja się „wykrystalizuje”, czyli zakończony zostanie proces legislacyjny dotyczący wymiaru sprawiedliwości w Polsce.
   http://niezalezna.pl/102531-timmermans-i-jego-rzecznik-groza-polsce-skandaliczne-slowa-komisja-ma-wiele-narzedzi-wplywac-

Timmermans człowiekiem roku „GW”. Przypominamy jego wypowiedzi, w których atakował Polskę

http://niezalezna.pl/99020-timmermans-czlowiekiem-roku-gw-przypominamy-jego-wypowiedzi-w-ktorych-atakowal-polske

Co wolno Niemcom, tego nie wolno Polakom – przynajmniej jeśli chodzi o wybieranie sędziów Sądu Najwyższego!

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/co-wolno-niemcom-tego-nie-wolno-polakom-przynajmniej-jesli-chodzi-o-wybieranie-sedziow-sadu-najwyzszego/

Zbyszko    675

Puszczają nerwy jak ktoś gada bez sensu i w kółko . To , że leżał pijany poseł czy ksiądz to wszystko ludzie nie najwyższa casta .

Ja bym im wszystkim kazał aby wypili po pół litra wódki wtedy byśmy się dowiedzieli co kto myśli i jaki jest .

mirro    209

Oj Zbyszku, Zbyszku. Nawet nie próbuj usprawiedliwiać posłanki Pawłowicz. A z wódką to jest tak, że rozluźnia umysł i słoma wychodzi z butów i to z różnych butów. 

Ale z drugiej strony przecież ktoś ten alkohol wypić musi inaczej spadnie sprzedaż i budżet się zawali. :D

grzen    175

posłom PO nie puszczają nerwy ,oni po prostu tacy są .w czasie ostatnich wydarzeń widzimy  kto rządził polską przez 8 lat. ludzie bez jakichkolwiek zahamowań,arogancja, bandytyzm, nawet w sejmie zaczynają się popychać. i to w dodatku mówiąc że w obronie demokracji i konstytucji . :lol: i w trosce o obywateli ,a powinni powiedzieć że to w trosce o własne d*py.

daron64    106

A Ty myślisz, że ktorakolwiek partia tam się przepycha przy korycie w Twoim interesie?

timbermand    0

Sytuację i zasady przechodzenia osób prowadzących działalność gospodarczą z ZUS-u na KRUS są dość dobrze opisane na blogu Zasady Ogólne . W opłacalności takiego działania jest w tym więcej mitów niż korzyści. Te najważniejsze to przede wszystkim osoba płacąca ZUS odlicza sobie całość składki w podatku dochodowym. KRUS-u nie odliczy. Przez to płaci wyższy podatek dochodowy. Limit płaconego podatku dochodowego nie może być wyższy niż 3300 zł. To oznacza że osoba taka nie może mieć dochód wyższy niż 1700 zł miesięcznie netto. Czyli tyle co wynagrodzenie minimalne.

zetorki12    1932
Napisano (edytowany)

A to w związku z czym ? :huh: Jak się to ma mieć do polityki ?

Edytowano przez zetorki12

grzen    175

A Ty myślisz, że ktorakolwiek partia tam się przepycha przy korycie w Twoim interesie?

tak tak właśnie myślę.pis chce naprawić to co powinno być zrobione przy okrągłym stole.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się