Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

DTaras    1951
Obojętnie kto zdjęty ze świecznika nie pójdzie do wieięzienia za sprawy nie objęte kodeksem karnym - czy ktoś może to niektórym tutaj przetłumaczyć? Za swoje działania w imieniu kraju można stanąć przed Trybunałem Stanu i tyle. Ten więzienia nie orzeknie. Miksujecie tu wszystko razem i w imię czego? Bo dobrze wchodzi niektórym do głów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

No i zes zabawę popsuł  a takie fajne igrzyska PISimanacy mieli. Niestety i tak to do nich nie dotrze. Zaszczepiono im hasła o Tusku w więzieniu , spódnicy Merkel i dalej będą gonić tego króliczka 

Jak pisałem ze większość jest durna to oburzenie było 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

I o to chodzi. Maja zajęcie i nie widzą jak ich doją 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za kryptoreklamę , to ban by się przydał . Jeszcze żeby to mądre było i coś z rolnictwem wspólnego miało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
oglądaj to się dowiesz co nieco prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A Marek patent na prawdę ma... Jak to mówią górale: jest prowda, tyz prowda i gówno prowda. Wszystko jednak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Jest jeszcze prawda czasu i prawda ekranu  a obecnie też prawda PISu.

Ja to myślę że Tusk miał  paszport i mógł latać po świecie bo załatwił mu to dziadek z Wermachtu.  No i oczywiście spotykał się z Merkel by mu wydawała polecenia.

Prezesa Jarosława to chyba nawet nie aresztowali w stanie wojennym. Czy to nie dziwne?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A to mu kuku zrobili. Nawet prześladować nie chcieli. Jest powód do zemsty? Pewnie i to jeszce jaki! Tak zapaskudzić piękny życiorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

a kaczynski senior  po europie swobodnie podrozowal-mimo przeszlosci ak-owskiej i rodziny za granica ???? synkow do filmu nie wsadzil ???? w latach 80 to prawie kazdy juz mogl za granice wyjechac ,w czasach glebokiego prl to niewielu mialo na to szanse...........

cos w tej ksiazce duzo liter a malo tresci😃-poszukaj takiej starej ksiazki-alfabet braci kaczynski-tam jest duzo tresci aktualnej jeszcze dzis, ciekawie opisane jak dwoch takich co ukradli ksiezyc w polowie lat 70 stawali sie polakami i katolikami.

ciekawe jak by dzisiaj ocenili adriana ci ktorzy go przyjmowali do  unii wolnosci w krakowie-jego nauczyciele juz sie wypowiedzieli.....

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
14 godzin temu, daron64 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ekspert-immunitet-tuska-ograniczony-do-funkcji-szefa-rady-europejskiej/0xfrl9c

"Czyli nie można pozwać przewodniczącego Rady Europejskiej w związku z tym, co powiedział czy zrobił jako szef Rady Europejskiej, natomiast ten immunitet jurysdykcyjny nie obejmuje pozostałych działań, w szczególności jakichś spraw z okresu, kiedy nie był on przewodniczącym Rady Europejskiej - zaznaczył ekspert."

Jesli ma rację, choć pewnie nie, bo to z Onetu, to w czym problem marku? 

hehe jak wytłumaczysz że pierwszymi przesłuchaniami się zasłaniał immunitetem... 

ciekawe co tusk musiał oddać z polski za te poparcie medialne .. niemiec morze złodziejska prywatyzacja ??  a tak propo dalej po tych taśmach popierasz tego przygłupa ??

6 godzin temu, Ulman napisał:

No i zes zabawę popsuł  a takie fajne igrzyska PISimanacy mieli. Niestety i tak to do nich nie dotrze. Zaszczepiono im hasła o Tusku w więzieniu , spódnicy Merkel i dalej będą gonić tego króliczka 

Jak pisałem ze większość jest durna to oburzenie było 

mam rozumieć ze te hucpy nie przeszkadzały ci w taśmach i oby tak dalej ??

4 godziny temu, marekfarmer napisał:

oglądaj to się dowiesz co nieco prawdy

marku nie wysilaj się na głupotę nie ma rady ani mocy ...  ciekawe czy buców popierający po taśmy czegoś nauczyły bo jak wyszło pis miał rację ...   jak to jest popierać obce państwo i dawać mu czego chce w zamian za poparcie ....     jak ulman pisze ciągle o pasożytach darmozjadach itp bo siostra merkel daje mu pożywkę postaci takich newsów

tylko potwierdziło że   w d*pie był i gówno widział  ... wszędzie nieroby i socjaliści...   brak własnego zdania .... lepiej dla nas i młodszego pokolenia i jego dzieci tacy ludzie powinni zostać w domu czasie wyborów ...

6 godzin temu, Ulman napisał:

No i zes zabawę popsuł  a takie fajne igrzyska PISimanacy mieli. Niestety i tak to do nich nie dotrze. Zaszczepiono im hasła o Tusku w więzieniu , spódnicy Merkel i dalej będą gonić tego króliczka 

Jak pisałem ze większość jest durna to oburzenie było 

widzieliśmy większą głupotę twoją jak czekałeś na taśmy o morawieckim tylko dowiedzieliśmy się że umie kląć i współczuł  polakom że po wojnie za miskę ryżu, pracowali    pewnie już w domu skakałeś  z radości ?? a zamiast coś teraz wymknąć o po to choroba pis maniaka ci cały czas trzyma 

12 godzin temu, marko-kolo napisał:

do póki nie ogarniesz że to nie puki  do drzwi niczego nie zdziałasz 😅

wiatymu najgłupszego wyborcy po jak sami sobie przyznaliście 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

 

 

ulman coś dla ciebie 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Tak jak już ci wielokrotnie pisałem - człowiek zniewolony i to zniewolenie popierający nie zrozumie człowieka wolnego. Cechą wspólna wszystkich leni i gamoni jest  obwinianie wszystkich wokół zamiast brać się za robotę. Ty winisz Tuska, Merkel, PO PSL komunę UE i złych przedsiębiorców i.Bóg wie kogo jeszcze. A może to ty jesteś mega gamoń?

Co do wyborów to możesz być pewien ze zawsze będę uczestniczył i nigdy na żadne lewactwo PO - PISowe ni zagłosuje . Oj marzy ci się komuna by mogli głosować tylko ci co powinni? Zniewolenie  popierasz miły Romanie i ci to pasuje . Znałazles już te dane świadczące ze nasza składka do UE jest wyższa jak suma środków otrzymanych? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

A Romek jak alamo - zero-jedynkowe rozumowanie. Jak ktoś nie jest z wami, to koniecznie musi być za po. 

Już pomijam ciągle zarzucanie  głupoty innym  przez osobę,  która nie potrafi poprawnie zdania w ojczystym języku napisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
12 godzin temu, Ulman napisał:

Jest jeszcze prawda czasu i prawda ekranu  a obecnie też prawda PISu.

Ja to myślę że Tusk miał  paszport i mógł latać po świecie bo załatwił mu to dziadek z Wermachtu.  No i oczywiście spotykał się z Merkel by mu wydawała polecenia.

Prezesa Jarosława to chyba nawet nie aresztowali w stanie wojennym. Czy to nie dziwne?

Przecież  jedyna słuszna prawda to  prawda  PełO    xD  xD  

E tam dziadek   może  babka  która  była Niemką  ????

Albo  Detlef  Ruser   ,,Henryk,,  ???

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedni mieli dziadków Niemców , niezależnie od siebie , a inni biorą żonę Niemkę i też jest dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
46 minut temu, daron64 napisał:

A Romek jak alamo - zero-jedynkowe rozumowanie. 

Grubo przesadziłeś Co najwyżej zero jedynkowe powielanie poglądów 

41 minut temu, marekfarmer napisał:

Przecież  jedyna słuszna prawda to  prawda  PełO    xD  xD  

E tam dziadek   może  babka  która  była Niemką  ????

Albo  Detlef  Ruser   ,,Henryk,,  ???

Kalkstein?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
W armii jest lepiej. Dziś święto pułku. Pierwszy raz od stanu wojennego miastem przejechała zorganizowana kolumna wozów. Jakiś wazon dzbanami otoczony odebrał defiladę sprzętem. Śpiewa Sylwia Grzeszczak. Poprzednie lata bida na placu apelowym a tego roku proszę. Ktoś coś święcił - może ławeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ulman potraktuj to jako odpowiedź na Twoje pytanie.:lol:
Kiedyś kumpel zameldował przełożonemu ocenę sytuacji. A brzmiało to tak. " Panie pułkowniku melduję, że na naszym kierunku naciera dywizja pancerna Niemiec Zachodnich. I jak nam dopier**lą, to nam się zupa z garów powylewa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Liczę że zaraz któryś naPISze że to kłamstwo bo to onet.  Niezły zgryz maja teraz zwolennicy dobrej zmiany.  Zapewne to zamach na naszą demokrację i suwerenność.Roman napewno wytłumaczy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj